دوره‌های آموزش آنلاین

آموزش HTML

زبان html، زبان استاندارد طراحی صفحات وب است که در کنار css هسته ی فناوری ساخت صفحات وب را تشکیل می دهند. این زبان که به عنوان زبان نشانه گذاری شناخته می شود بخش های مختلف صفحه را توسط اجزایی بنام تگ از هم جدا میکند. در واقع حاصل کدنویسی برنامه نویسان وب، نهایتاً به صورت خروجی html در مرورگر کاربران نشان داده خواهد شد. لذا نقطه ی آغازین برنامه نویسی وب، آموزش این زبان است.

زمان / تعداد جلسات دوره: در حال تالیف
آموزش CSS

زبان CSS مخفف Cascading style sheets به معنای صفحه های آبشاری است ، این زبان که مانند html زبان سمت کلاینت است در واقع روشی ساده برای نمایش چیدمان و ایجاد جلوه های تصویری برای صفحات وب محسوب می شود. به طور کلی این زبان به وب سایت شما، رنگ و لعاب می بخشد؛ زبان html به خودی خود زبان زیبایی نیست بنابراین با css روکشی بر روی html میکشیم تا خروجی به نحوی چشم نواز به کاربر نمایش داده شود.

زمان / تعداد جلسات دوره: در حال تالیف
آموزش PHP

PHP یکی از محبوب ‎ترین و پرکاربرد ترین زبان‎های برنامه ‎نویسی منبع‎باز است که برای طراحی وب توسعه یافته ‌است. پی‌ اچ‌ پی را می‌توان بر روی اکثر سرورهای وب که نرم‌افزار پی‌ اچ‌ پی بر روی آن نصب باشد، اجرا و تفسیر کرد. دستورات این زبان می‌ توانند به صورت مستقیم در درون کدهای Html قرار بگیرند. پی‌اچ‌پی عمدتاً مانند یک فیلتر عمل می‌ کند، کد برنامه را به عنوان ورودی می‌ گیرد و صفحات وب را به عنوان خروجی (غالبا از نوع Html) ایجاد می‌ کند.

زمان / تعداد جلسات دوره: در حال تالیف
آموزش بوت استرپ

بوت استرپ یکی از فریم‌ورک‎های متن باز CSS است که با استفاده از آن می‌توان قالب و ظاهر سایت را به سرعت طراحی نمود. بوت استرپ در واقع از چند فایل CSS و Java Script تشکیل شده است که باعث می‌شود تا دیگر نیازی به نوشتن کدهای سی اس اس یا جاوا اسکریپت نباشد و از کلاس‌های آماده بوت استرپ استفاده نمود. به عبارت دیگر Bootstrap مجموعه‎ای از ابزارهای رایگان برای ایجاد صفحات وب و نرم افزارهای تحت وب است.

زمان / تعداد جلسات دوره: در حال تالیف