امیر آقایی مهر ماه به انگلستان می رودامیر آقایی بازیگر سینما و تلویزیون تازگی قرار دادی با یک کمپانی اسکاتلندی با عنوان «ورد فیلم پروداکشن» امضا کرده تا یک پروژه بین المللی را به عنوان اولین فیلم بلند سینمایی اش جلوی دوربین ببرد. این فیلم «اتوپیا» نام دارد که فیلمنامه آن توسط امیر آقایی نوشته شده و قرار است آقایی به همراه حسن ناظر مشترکا آن را کارگردانی کند.

 

به گزارش شبکه ایران امیر آقایی بازیگر سینما و تلویزیون تازگی قرار دادی با یک کمپانی اسکاتلندی با عنوان «ورد فیلم پروداکشن» امضا کرده تا یک پروژه بین المللی را به عنوان اولین فیلم بلند سینمایی اش جلوی دوربین ببرد. مطابق با اطلاعات ارائه شده در «بانی فیلم» این فیلم «اتوپیا» نام دارد که فیلمنامه آن توسط امیر آقایی نوشته شده و قرار است آقایی به همراه حسن ناظر مشترکا آن را کارگردانی کند.

 

پیش تولید این فیلم مدتی است که آغاز شده و کمپانی اسکاتلندی این روزها مشغول مذاکره برای عقد قرارداد با عوامل مورد نظر است. به گفته امیر آقایی تمام عوامل «اتو پیا» خارجی خواهند بود و به احتمال فراوان بازیگران آن از چهره های شناخته شده انتخاب خواهند شد.

 

«اتوپیا» سه بازیگر اصلی دارد. فیلم داستان سه نفر در انگلیس، افغانستان و هند است که هر کدام ناخواسته درگیر تولد فرزندی هستند. قرار است فیلمبرداری فیلم در چهار کشور بریتانیا، افغانستان، پاکستان و هند انجام شود. پیش تولید «اتوپیا» مدتی است که آغاز شده و طبق برنامه ریزی انجام شده امیر آقایی این فیلم را مهر ماه کلید می زند.

 

تگ ها:
مطالب مرتبط
برنامه جنجالی و پرحاشیه امشب مجدد پخش می‌شود
برنامه جنجالی و پرحاشیه امشب مجدد پخش می‌شود
مترجم مهمت در پایتخت 5 کیست | نگین میرزایی کیست
مترجم مهمت در پایتخت 5 کیست | نگین میرزایی کیست
شهرام شکوهی در کدام بیمارستان بستری شده  است | وضعیت شهرام شکوهی در بیمارستان
شهرام شکوهی در کدام بیمارستان بستری شده است | وضعیت شهرام شکوهی در بیمارستان
تبلیغات
loading...
نظرات