سرمربی ایتالیا: تیم ایران بسیار جنگنده استسرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا گفت: تیم ملی والیبال ایران بسیار جنگنده است و رقابت با این تیم کار بسیار دشواری است.

 

به گزارش شبکه ایران به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، مارو بروتو در نشست خبری بعد از بازی با ایران افزود: ما توانستیم در بازی دوم با ایران نقشه هایمان را پیاده کنیم و درنهایت پیروز شویم.

 

وی با بیان اینکه تیم ملی والیبال ایران دو ست عقب بود اما شرایط را مساوی کردند، گفت: ما از لحاظ بدنی مشکل داشتیم، چرا که در ست های سوم و چهارم خوب کار نکردیم.

 

سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا درباره نحوه قضات بازی دوم گفت: داوری به نفع دو طرف گرفت. نمی توان گفت که تنها به نفع ما گرفته است.

 

وی در مورد مهار ایوان زایتسف بازیکن با ارزش ایتالیا توسط تیم ایران خاطر نشان کرد: او را خوب مهار کردند، البته قبول دارم کمی شانس هم با ما بود تا توانستیم در این دیدار پیروز شویم.

 

ایوان زایتسف نیز در این نشست خبری گفت: بازی با ایران بسیار سخت بود. به خصوص باختی که در بازی اول در برابر ایران داشتیم. ایرانی ها خیلی عالی بازی کردند و بازی دوم را نیز خیلی خوب شروع کردند.

 

وی خاطر نشان کرد: تیم ایران هم از نظر فکری و هم از نظر فیزیکی عالی است و ما به سختی توانستیم دو امتیاز بگیریم و به صدر جدول گروه دوم لیگ جهانی والیبال برگردیم.

 

تگ ها:
مطالب مرتبط
علت انصراف استقلال از بازی سوپر جام چه بود؟
علت انصراف استقلال از بازی سوپر جام چه بود؟
جشن تولد 25 سالگی مهدی طارمی |  عکس تولد 2 نفره مهدی طارمی
جشن تولد 25 سالگی مهدی طارمی | عکس تولد 2 نفره مهدی طارمی
تصاویر و عکس های بازگشت تیم داوری ایران از جام جهانی روسیه 2018
تصاویر و عکس های بازگشت تیم داوری ایران از جام جهانی روسیه 2018
تبلیغات
loading...
نظرات