قیمت آپارتمان‌های زیر 50 متر پایتختتعلل خریداران و مقاومت برخی از مالکان در مقابل کاهش قیمت‌های بازار مسکن موجب شده که معاملات رونق چندانی نداشته باشد اما فعالان بازار مسکن معتقد هستند که این مقاومت سرانجام می‌شکند.

 

به گزارش انتخاب به نقل از مهر، آخرین اخبار از بازار مسکن شهر تهران حاکی از این است که آینده نامعلوم بازار مسکن و احتمال کاهش قیمت ها بازار را با رکود مواجه کرده است و برخی از مالکان پول لازم حاضر به کاهش بیشتر قیمت ها شده اند.

 

البته این وضعیت در شمال تهران بیشتر به چشم می خورد و این دسته از فروشنده ها، حاضر به کاهش بیشتر قیمت ها شده اند اما در مناطق مرکزی تهران، فروشنده ها در مقابل کاهش قیمت ها مقاومت نشان می دهند این در حالی است نرخ ارز در بازار نسبت به ماه گذشته کاهش بیشتری داشته است.

 

از سوی دیگر امیدواری مردم نسبت به سیاست های دولت جدید در بازار مسکن موجب شده است که خریداران به انتظار ارزانی مسکن باشند و اینکه نتیجه کاهش قیمت ارز و سکه چه تاثیری را بر بازار مسکن می گذارد.

 

در عین حال رکود در بازار مسکن همچنان ادامه دارد و تعلل خریداران و مقاومت برخی از مالکان در مقابل کاهش قیمت ها موجب شده که معاملات رونق چندانی نداشته باشد اما فعالان بازار مسکن معتقد هستند که این مقاومت سرانجام می شکند.

 

نرخ برخی از آپارتمان های زیر 50 متر

 

براساس این گزارش، یک واحد 42 متری نوساز با آسانسور در خیابان کهن شهید مدنی با نرخ متری 3 میلیون و 700 هزار تومان از سوی مالک به فروش گذاشته شده است و در پیروزی یک واحد 42 متری نوساز با آسانسور و 8 متر پاسیو 160 میلیون تومان به فروش می رسد.

 

همچنین یک واحد 45 متری در نارمک با عمر یک ساله، 200 میلیون تومان قیمت گذاری شده است و در حسین آباد یک واحد 45 متری و یکخوابه با پارکینگ و انباری و عمر 7 ساله، 275 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

 

یک دستگاه آپارتمان در مرتضوی با مساحت 45 متر مربع متری 3 میلیون و 500 هزار تومان به فروش می رسد و در انتهای جیحون تیموری یک واحد 45 متری و تکواحدی با عمر 14 ساله و انباری، 120 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

 

مالک یک واحد 41.5 متری با عمر 15 ساله با انباری در خیابان مدنی خیابان محمودی هم با نرخ متری 3 میلیون تومان واحد خود را به فروش گذاشته است و در نارمک گلستان یک واحد 43 متری با عمر یکساله و پارکینگ و انباری با نرخ 195 میلیون تومان به فروش می رسد.

 

یک واحد 45 متری در پیروزی شیوا، یک خوابه با عمر 8 ساله با شرایط 91 میلیون تومان نقد، 17 میلیون تومان رهن و 18 میلیون تومان وام به فروش میرسد و 42 متر در هاشمی رودکی با عمر 15 سال با قیمت 110 میلیون تومان نقد و 25 میلیون تومان رهن قیمت گذاری شده است.

 

تگ ها:
مطالب مرتبط
آیا سود سهام عدالت سال 97 را می دهند |  آیا سود سهام عدالت امسال افزایش می‎یابد
آیا سود سهام عدالت سال 97 را می دهند | آیا سود سهام عدالت امسال افزایش می‎یابد
احتمال ورشکستگی قطعه‌سازان خودرو، با ادامه‌ی شرایط فعلی
احتمال ورشکستگی قطعه‌سازان خودرو، با ادامه‌ی شرایط فعلی
قیمت مرغ  امروز 26 تیر 97 |   افزایشی قیمت مرغ امروز
قیمت مرغ امروز 26 تیر 97 | افزایشی قیمت مرغ امروز
تبلیغات
loading...
نظرات