پلیس نیویورک از واقعیت مجازی برای تمرین پلیس ها استفاده می کند

NYPD با استفاده از واقعیت مجازی برای آموزش تمرین می کند. وقتی سخن از آموزش می آید، هیچ چیز نمی تواند به میدان برود و تجربه اش را از دست بدهد. با این حال، گاهی اوقات این کار همیشه امکان پذیر نیست و یا می تواند گران باشد، به همین دلیل است که ما دیده ایم که چگونه برخی از شرکت ها مانند Walmart و Google کشف ایده استفاده از واقعیت مجازی (VR) برای آموزش کارکنان خود.

به نظر می رسد که چنین سیستم آموزشی در حال حاضر توسط NYPD که در یک برنامه آزمایشی مورد استفاده قرار می گیرد استفاده می شود و از VR برای آموزش افسران پلیس در مورد نحوه اداره تیراندازی های فعال استفاده می کند. به گفته جان واکنل، معاون معاون مبارزه با تروریسم NYPD، "این یک جزء دیگر را اضافه می کند. شما می توانید سناریوها را تغییر دهید شما فضای زیادی لازم نیستید. بنابراین ما در حال بررسی خوب هستیم. "

John Schoppmann، مامور پلیس مبارزه با تروریسم NYPD می افزاید: "من سناریوهای بیشتری را در زمان بسیار کوتاه دریافت می کنم ... واقعا غوطه ور می شوید. قلب تپنده بسیار زیاد است و بسیار واقع بینانه است. امید است که با استفاده از VR برای آموزش افسران خود کارآمدتر و موثرتر از آن باشد که بتوان آن را به عنوان برنامه آموزشی برای ادارات پلیس در سراسر کشور مورد استفاده قرار داد.

همچنین مزایای کل آموزش تمرین دیجیتالی ضبط شده است، به این معنی که داده ها را می توان جمع آوری کرد و برای ارائه بازخورد و بهبود آن استفاده کرد. شما می توانید ویدیو بالا را ببینید اگر میخواهید ببینید چه چیزی تمرین آموزش دیده باشد.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
کشور سازنده خودرو چقدر اهمیت دارد؟
کشور سازنده خودرو چقدر اهمیت دارد؟
آشتی کردن شکیرا و همسر مسی | همسران پیکه و مسی با هم آشتی کردند
آشتی کردن شکیرا و همسر مسی | همسران پیکه و مسی با هم آشتی کردند
جذاب ترین زن نظامی روسیه انتخاب شد
جذاب ترین زن نظامی روسیه انتخاب شد
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )