مودم های 5G اپل در راه هستند | جزییات مودم های فایو جی جدید اپل

شواهد بیشتر نشان می دهد که اپل می تواند مودم 5G خود را توسعه دهد. در حال حاضر شایعه شده است که اپل می تواند به دنبال توسعه مودم های خود باشد. برای یک شرکت که به نظر می رسد عشق را به انجام همه چیز خود را در هر جایی که ممکن است، آن را در واقع بسیار حساس است. در حال حاضر بر اساس گزارش The Telegraph، شواهد بیشتری وجود دارد که اپل در واقع می تواند بر روی مودم 5G خود کار کند.

بر اساس این گزارش، آنها ادعا می کنند که اوائل سال جاری، اپل گفته است که مهندس ارشد اینتل، Umashankar Thyagarajan را قتل عام کرده است. این توسط پروفیل LinkedIn مهندس که در حال حاضر لیست اپل به عنوان کارفرمای جدید خود را تایید کرد. تلگراف نیز توانست دستان خود را بر آنچه که ظاهرا یک ایمیل نشت شده است، در این باره که مدیران اینتل چگونه توضیح می دهند چگونه hyagarajan نقش مهمی در توسعه مودم های اینتل ایفا کرده است که توسط اپل 2018 استفاده شده است، و اینکه چگونه مهندس پروژه در اینتل بوده است مودم 5G

ظاهرا شركت اپل در زمینه مهندسی كافی بود تا Intel را مجبور به تغییر مجدد پروژه 5G خود كند، گرچه بعضی از شما ممكن است در حال حاضر شنیده باشید، اینتل از زمان اعلام تصمیم خود برای خروج از مودم های 5G، جایی كه این به دلیل اپل و Qualcomm است، توافقنامه ای که اپل از فناوری Qualcomm برای آیفون آینده استفاده می کند.

همچنین گزارش شده است که اپل در برخی مواقع در واقع با بحث در مورد اینتل درباره احتمال خرید مودم کسب و کار (یا حداقل بخشی از آن) صحبت کرده است.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
لاراول چیست | نحوه استفاده از لاراول
لاراول چیست | نحوه استفاده از لاراول
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )