سردار آزمون در صدر جدول گلزنان لیگ برتر روسیه

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال زنیت دیشب با دبل «سردار آزمون» مهاجم ملی پوش ایرانی خود موفق شد با نتیجه 4 بر 2 تیم سامارا را شکست داده و یک قدم دیگر به قهرمانی در لیگ برتر روسیه نزدیک شود.

آزمون در دقیقه 9 نخستین گل تیمش را به ثمر رساند و در ادامه نیز در دقیقه 31 دومین دبل خود راانجام داد و تاراس بولراک چهار دقیقه بعد سومین گل زنیت را وارد دروازه میهمان کرد.

آزمون که پایه گذار برتری زنیت در این دیدار بود و روند درخشانی را به همراه تیم جدیدش سپری می کند، در دقیقه 90 جای خود را به موسائف داد.

زنیت با احتساب سه امتیاز این بازی، هم اکنون با 57 امتیاز صدرنشین لیگ برتر روسیه بوده و لوکوموتیو به عنوان نزدیک ترین تعقیب کننده این تیم 49 امتیازی است و کراسنودار نیز با 46 امتیاز در جایگاه سوم است.

در صدر جدول گلزنان لیگ برتر روسیه نیز، سردار به همراه فئودور چالوو از زسکا مسکو در مکان نخست قرار دارد و سیلوستر ایگبون از اوفا و ویکتور کلاسون از کراسنودار مشترکا با 9 گل در جایگاه های بعدی هستند.
چهار هفته تا پایان لیگ برتر روسیه باقیمانده و سردار این فرصت را دارد تا برای نخستین بار به عنوان آقای گل فوتبال روسیه دست پیدا کند.

آزمون مدتی پیش عنوان بهترین بازیکن ماه روسیه را پس از چند هفته درخشش بدست آورد.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
مجیدی سرمربی استقلال شد | خداحافظی شفر و آمدن مجیدی
مجیدی سرمربی استقلال شد | خداحافظی شفر و آمدن مجیدی
چرا حذف ۹۰ به مردم مربوط نیست؟
چرا حذف ۹۰ به مردم مربوط نیست؟
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )