آخرین قسمت از The Last Of Us در 27 سپتامبر عرضه می شود

علاقه زیادی به انتشار The Last of Us قسمت 2 وجود دارد. طرفداران این بازی بسیار خوشحال هستند و مشتاقانه منتظر ارائه قسمت دوم این بازی خود بودند، از آنجایی که بیش از یک سال قبل از آن معرفی شده بود. توسعه دهنده رسمی تاریخ انتشار را در این زمان تایید نشده است، اما یک گزارش جدید نشان می دهد که این عنوان در تاریخ 27 سپتامبر منتشر می شود.

خرده فروشان اروپایی ProGamingShop فهرست خود را برای The Last of Us Part 2 به روز رسانی کرده است. در تاریخ 27 سپتامبر 2019 به عنوان تاریخ انتشار به آن اشاره شده است. خرده فروشان معمولا قبل از انتشار تاریخ انتشار اعلامیه های خود را برای ثبت عنوان می کنند.

در گذشته مواردی وجود دارد که تاریخهایی که در لیستهای مذکور ذکر شده است، دقیق است. بنابراین ممکن است که اطلاعات خرده فروش ممکن است دقیق باشد و عنوان در واقع می تواند در تاریخ 27 سپتامبر منتشر شود.

تاریخ نیز معنی دارد زیرا 27 سپتامبر جمعه است. این زمانی است که عناوین بزرگ معمولا منتشر می شوند. سونی تعاملی سرگرمی اغلب بازی ها را در جمعه گذشته منتشر کرده است، بنابراین هیچ چیز مانع از انجام آن دوباره وجود دارد. مطمئنا این فضا در برنامه آزمایشی سال 2019 برای انتشار The Last of Us قسمت 2 است که قرار است به عنوان پلتفرم PlayStation 4 منحصر بفرد باشد.

سگ شیطان به تازگی گفت که صحنه نهایی این بازی گرفته شده است. ممکن است هنوز تعداد قابل توجهی از کارهای ضبط حرکت را ترک کرده باشد، بنابراین ممکن است این بازی در ماه سپتامبر وارد نشود. بسیاری از این دیدگاه این است که The Last of Us قسمت 2 تا سال 2020 منتشر نخواهد شد.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
لاراول چیست | نحوه استفاده از لاراول
لاراول چیست | نحوه استفاده از لاراول
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )