متن دعای نادعلی | دانلود صوت دعای نادعلی | نحوه ختم دعای نادعلی

 در زیر دانلود دعای نادعلی و دعای نادعلی صوتی و دعای نادعلی برای چی خوبه و دعای نادعلی برای جلب محبت را بعه طور کامل ی خوانیم و شما را از هر انچه در مورد این دعا می خواهید بدانید بی نیاز می کنیم.

دعای نادعلی چیست؟

دعای نادعلی یکی از بهترین دعاهای مسلمین است که در روز جنگ احد به پیامبر الهام شده است. منبع اصلی دعای نادعلی جلد 20 بحار الانوار صفحه 73 که ماجرای آن توسط امیر المونین بیان شده است.

 


متن دعای نادعلی با حروف درشت | دانلود متن دعای نادعلی

بِسمِ اللهِ الرَّحمن الرَّحیم

نادِ عَلیّاً مَظهَرَ العَجائِب تَجِدهُ عَوْناً لَکَ فِی النَّوائِب لی اِلَی اللهِ حاجَتی وَ عَلَیهِ مُعَوَّلی کُلَّما اَمَرتَهُ وَ رَمَیتُ مُنقَضی فی ظِلِّ اللهِ وَ یُضِلِلِ اللهُ لی اَدعُوکَ کُلَّ هَمٍّ وَ غَمٍّ سَیَنجَلی بِعَظَمَتِکَ یا اللهُ بِنُبُوَّتِکَ یا مُحَمَّدُ بِوَلایَتِکَ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ اَدرِکنی بِحَقِّ لُطفِکَ الخَفیِّ اللهُ اَکبَرُ اَنَا مِن شَرِّ اَعدائِکَ بَرِیءٌ اللهُ صَمَدی مِن عِندِکَ مَدَدی وَ عَلَیکَ مُعتَمِدی بِحَقِّ إِیّاکَ نَعبُدُ وَ إِیّاکَ نَستَعینُ یا اَبَا الغَیْثِ اَغِثْنی یا اَبَاالحَسَنَیْنِ اَدْرِکنی یاسَیفَ اللهِ اَدرِکنی یا بابَ اللهِ اَدرِکنی یاحُجَّةَ اللهِ اَدرِکنی یا وَلِیَّ اللهِ اَدرِکنی بِحَقِّ لُطفِکَ الخَفیِّ یا قَهّارُ تَقَهَّرْتَ بِالقَهرِ وَ القَهرُ فی قَهرِ قَهرِکَ یا قَهّارُ یا قاهِرَ العَدُوِّ یا والِیَ الوَلِیِّ یا مَظْهَرَ العَجائِبِ یا مُرتَضی عَلِیٌّ رَمَیْتَ مَن بَغی عَلَیَّ بِسَهمِ اللهِ وَ سَیفِ اللهِ الْقاتِلِ اُفَوِّضُ اَمری اِلَی اللهِ اِنَّ اللهَ بَصَیرٌ بِالْعِبادِ وَ اِلهُکُم اِلهٌ واحِدٌ لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الرَّحمنُ الرَّحیم اَدرِکنی یا غیاثَ المُستَغیثینَ یا دَلیلَ المُتَحَیِّرِینَ یا اَمانَ الخائِفینَ یا مُعینَ المُتَوَکِّلینَ یا رَاحِمَ المَساکینَ یا اِلهَ العالَمَینَ بِرَحمَتِکَ وَ صَلَّی اللهُ عَلی سَیِّدِنا مُحَمَّدٍ وَ الِهِ اَجمَعینَ وَ الحَمدُ للِهِ رَبِّ العالَمینَ


متن دعای نادعلی با حروف درشت و ترجمه


بخوان علی را که مظهر صفات عجیبه است. تا یاری کننده تو باشد در سختی ها این بنده پیوسته به خدا نیازمند است. و من در امورم به او تکیه کرده ام و امور گذشته و آینده ام را به او وا می گذارم. برای رفع هر ناراحتی تو را می خوانم. تا مشکل حل و مسائل روشن گردد قسم به بزرگیت ای خدا و به پیامبری ات ای محمد و به ولایت تو ای علی ای علی ای علی. مرا در یاب بحق لطف پنهانت. الله اکبر و من از شر دشمنانت بیزاری می‌جویم. خدای بی نیاز از سوی تو یاری می‌شوم و بر تو اعتماد دارم به حق ایاک نعبد و ایاک نستعین. ای پدر کمک ای پدر حسنین مرا در یاب ای شمشیر خدا ای حجت خدا، ای ولی خدا مرا در یاب. به حق لطف پنهانت ای غالب و غلبه کننده، ای دوست دوست خدا. ای مظهر صفات عجیبه. ای علی یقین دارم هرکه بخواهد ظلم نماید، تو به شمشیر کشنده او را از پای در می آوری من تمام امورم را به تو واگذارمی کنم. به درستی او بصیر بر بندگان است و فرماید: خدای شما خدای واحد است و غیر از او خدایی نیست و بخشنده و مهربان است. مرا در یاب ای فریاد رس فریاد خواهان، ای راهنمای سر گردانان، ای امان ده ترسندگان، ای یاری دهنده پناه آورندگان، ای رحم کننده بر فقرا، ای خدا به رحمتت مرا دریاب و درود فرست بر محمد و آل او و ستایش برای جهانیان است.

 

 

 

دعای نادعلی برای چی خوبه | خواص دعای نادعلی

 

دعای نادعلی یکی از شناخته ترین دعاها در میان مسلمانان است. خواص بسیاری برای این دعا بیان شده است و مسلمانان اعتقاد دارند که این دعا در حل مشکلات می تواند بسیار موثر باشد. برای اینکه بتوانید به حاجت خود دست پیدا کنید حتما باید دعا را به شیوع خاصی ختم کنید.

دعای نادعلی بر دو نوع صغیر و کبیر است. این دعا ماهیتا برای نمایان ساختن فضیلت های امام علی ع استوار است. دعای صغیر ان که همانند شعر است که در زیر مشاهده می کنید.

«نادِ عَلیاً مَظهَرَ العَجائِب / تَجِدهُ عَوناً لَکَ فِی النَوّائِب / کُلَّ هَمٍ وَغَمًّ سَینجَلی بِعَظَمَتِکَ / یا اللهُ بِنُبُوَّتِکَ یا مُحَمَّدَ بِوَلایتِکَ / یاعَلِی یا عَلِی یا عَلِی» البته کلمات «یا علی»

در کتاب بحارالانوار برای دعای نادعلی بیش از 700 مورد خواص ارائه شده است که می تواند روبرو شدن با مشکلات زندگی و گرفتن حاجات مانند ازدواج ، بیماری ، خوشبختی و بیشتر مشکلات می توان از آن استفاده نمود.

 


نحوه ختم دعای نادعلی | چگونه دعای نادعلی را ختم کنیم

همانطور که در بالا نیز بدان اشاره نمودیم دعای نادعلی دارای انواع ختم کردن است که این ختم کردن ها همگی برای یک حاجت خاص مورد استفاده قرار می گیرد.

ختم کردن این دعا اینگونه است که اگر مشکلی برای کسی پیش بیاید هفت نوبت آن را بخواند و نیت نیز بسیار مهم است.

اگر می خواهید کسی شیفته شما شود در زمانی که نزد کسی هستید سه مرتبه این دعا را بخوانید تا وی مخلص شما شود.

اگر نیت فرزند نموده باشید خداوند به شما فرزندی عطا خواهد نمود.

خواندن دعای نادعلی بعد از نماز صبح به نیت پولدار شدن شما را ثروتمند می کند.

اگر بانویی دیر زاست با خواندن 5 باره آن بر آب و نوشیدن زود زا خواهد شد.

اگر در شب جمعه 14 مرتبه بخوانید و 100 صلوات بفرستید هر شخصی را که بخواهید مسخر شما خواهد شد و هر چه بگویید قبول می کند.

 

تگ ها:
telegram netshahr
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )