نام خود را در اتحادیه جادوگران هری پاتر بنویسید

شما اکنون می توانید نام خود را در هری پاتر نگه دارید: جادوگران متحد شوید همانطور که برخی از شما ممکن است شنیده باشید، مردمی در Niantic در حال شکل گیری یک بازی جدید در قالب هری پاتر هستند: Wizards Unite. از آنچه می توان گفت، انتظار می رود در مفهوم Pokemon GO مشابه باشد، مگر آنکه بر اساس حق رای دادن هری پاتر باشد. انتظار می رود که این بازی در آینده نزدیک منتشر شود و خبر خوب این است که شما هم اکنون می توانید پیش بروید و نام خود را رزرو کنید.

اگر شما یک بازیکن عکس GO که ترجیح می دهند با استفاده از همان نام آنها استفاده می شود در حالی که بازی گوگل GO حفظ هستید، آن را به نظر می رسد که در حال حاضر به Niantic اجازه می دهد تا بازیکن را به رزرو نام انتخاب کنند. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که به وب سایت Niantic بروید و با حساب Ingress یا Pokemon GO خود وارد شوید و نامی را که میخواهید رزرو کنید وارد کنید.

توجه داشته باشید که این در مورد اولین سرویس خدمت اول است که به این معنی است که اگر شما به سرعت حرکت نمی کند، شخص دیگری می تواند به طور بالقوه نام شما را. ما همچنین باید اشاره کنیم که این ایجاد یک حساب جدید نیست، بلکه فقط رزرو نام است. هری پاتر: جادوگران متحد هنوز هم می کند تاریخ انتشار توانایی برای شروع رزرو نام نشانه آن است که این بازی می تواند در آینده نزدیک به انتشار است هنوز رتبهدهی نشده است، اما امیدوارم.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
کشور سازنده خودرو چقدر اهمیت دارد؟
کشور سازنده خودرو چقدر اهمیت دارد؟
پلیس نیویورک از واقعیت مجازی برای تمرین پلیس ها استفاده می کند
پلیس نیویورک از واقعیت مجازی برای تمرین پلیس ها استفاده می کند
آشتی کردن شکیرا و همسر مسی | همسران پیکه و مسی با هم آشتی کردند
آشتی کردن شکیرا و همسر مسی | همسران پیکه و مسی با هم آشتی کردند
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )