چرا ماشین تسلا مدل 3 دارای دوربین داخلی است؟

Musk توضیح می دهد چرا یک دوربین داخل مدل 3 وجود دارد. الون ماسک، مدیر عامل Tesla، وضوح بیشتری در این باره نشان داده است که چرا این شرکت یک دوربین در مدل 3 قرار داده است. در بالای آینه عقب قرار دارد. دوربین می تواند حالت Sentry Tesla را تقویت کند که از همه دوربین هایی استفاده می کند که وسیله نقلیه برای جلوگیری از خطر احتمالی چشم به چشم خود نگاه دارد. یک ویدیو اخیر از یک زن مدل سازی 3 نشان داد که چقدر مفید است. با این حال، Musk می گوید که دوربین در داخل ماشین وجود دارد زمانی که مدل 3 را می توان به عنوان یک تاکسی مستقل استفاده می شود.

توضیحات Musk در پاسخ به صدای جیر جیر که باعث نگرانی های امنیتی در مورد داشتن دوربین در داخل خودرو آمد. او نوشت که دوربین وجود دارد "برای زمانی که ما شروع به رقابت با Uber / Lyft و مردم اجازه می دهد اتومبیل خود را برای آنها به عنوان بخشی از ناوگان خودمختار سهم مشترک تسلا کسب درآمد." بنابراین در مورد کسی که ماشین خود را در هنگام رانندگی خودتان درآمد شما را می گیرید، می توانید ویدیو را فقط برای اطمینان از آنچه اتفاق افتاده است، بررسی کنید.

او همچنین در توییتر پیگیری کرده است که سختافزارهایی که ماشین را برای تبدیل شدن به بخشی از ناوگان خودمختار مشترک به کار میگیرد، در حال حاضر در واحدهای تولیدی موجود است. او گفت که این تنها یک مسئله به اتمام نرمافزار است و از طریق تصویب قانونی است.

Musk قبلا پیش بینی کرده بود که این قابلیت تا پایان سال 2019 آماده خواهد شد. هنگامی که این قابلیت به دست می آید، گزینه ای برای غیرفعال کردن دوربین داخلی خواهد بود و تا زمانی که این اتفاق بیفتد، این دوربین به طور دائمی خاموش خواهد شد.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
لاراول چیست | نحوه استفاده از لاراول
لاراول چیست | نحوه استفاده از لاراول
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )