لباس زنانه برای فضانوردان دردسرساز شد

تاریخچه در تاریخ 29 مارس 2019 به وقوع پیوست، به این ترتیب که ناسا اولین باری که برای آن روز برای همه زنان در نظر گرفته بود برنامه ریزی شده بود. این اولین بار در دهه های فضانورد انسانی بود که یک خدمه زنانه در خارج از ایستگاه فضایی بین المللی برای مأموریت شرکت می کرد. با این وجود، ناخواسته اما تاریخی بود. با این حال، ناسا مجبور به لغو آزادی فضایی زنانه شده است چرا که اساسا مسئله ی کمد لباس است.

ترکیب زنانه این خدمه ناخواسته بود. ناسا گفت که اهمیت تاریخی فضانوردان آن مک کلاین و کریستینا کوچ را در ماموریت همه زنان شناسایی کرده است، اما اشاره کرد که "راه رفتن فضایی" به این صورت انجام نشده است. مأموریت آنها جایگزینی باتری ها در خارج از ایستگاه بین المللی فضایی این جمعه. ناسا اکنون تصمیم گرفته است که مک کلاین توسط ناسا هاب فضانورد گرفته شود.

ناسا می گوید این تصمیم به دلیل انواع فضای مورد استفاده در ISS موجود است. مک کلاین پس از اتمام راه رفتن فضایی پیش از موعد، متوجه شد که او بهترین است برای پوشیدن یک فضولات که دارای یک "لگن بالای بدنه متوسط" به جای یک اندازه بزرگ است.

یک سخنگوی ناسا گفت که حداقل دو ترسو فضایی متوسط ​​در ISS وجود دارد، اما تنها یکی از آنها در روز 29 مارس برای خروج فضا آماده است. بنابراین تصمیم گرفتم که کخ و لاهه لباس هایی را که قبلا آماده شده اند تا قبل از جمعه، قبل از اینکه مجددا لباس را تنظیم کنند، بپوشانند، زیرا این کار می تواند یک کار پر هزینه باشد.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
لاراول چیست | نحوه استفاده از لاراول
لاراول چیست | نحوه استفاده از لاراول
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )