ویژگی ECG اپل واچ می تواند به زودی به کشورهای دیگر نیز گسترش یابد

قابلیت  ECG اپل واچ دیده شده است که به طور کامل یک مامور زنده است. متاسفانه، این ویژگی تنها در ایالات متحده در دسترس است، زیرا به دلیل مقررات مختلفی که در سراسر جهان توسط دولت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند، اپل باید راه خود را از طریق مانع های قانونی مختلف، قبل از اینکه راه خود را به بازارهای بیشتری، همانند Apple Pay، به کار خود ادامه دهد.

با این حال، برای کسانی که در انگلستان و اروپا زندگی می کنند، به نظر می رسد که شانس خوبی وجود دارد که ویژگی ECG بتواند به زودی به شما سرایت کند. این بر اساس یک گزارش از MacRumors است که در آن خوانندگان خود را در جایی که در IOS 12.2 قرار گرفته اند، به نظر می رسد که برخی از کاربران اپل دیده می توانند صفحه های ECG را روی آیفون خود مشاهده کنند.

این باعث شده است که گمانه زنی ها مبنی بر اینکه اپل بتواند این ویژگی را برای راه اندازی به کار گیرد و ممکن است بخشی از به روز رسانی WatchOS 5.2 باشد. در مورد اینکه چه زمانی این ویژگی منتشر خواهد شد، هیچ کلمه ای وجود ندارد، اما به نظر می رسد که به زودی می تواند باشد. پیش از این حدس زده شد که ممکن است چند سال به دلیل مسائل مربوط به نظارتی بالقوه رخ داده باشد، اما اگر این گزارش دقیق باشد، عملا می تواند به زودتر از آنچه فکر می کرد می رسیم (که خوب است).

با این حال تا زمانی که در واقع، شاید انتظارات شما را در حال حاضر تحمل کند.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
لاراول چیست | نحوه استفاده از لاراول
لاراول چیست | نحوه استفاده از لاراول
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )