نرم افزار Boeing 737 Max 8 توسط FAA تایید شد

اداره هواپیمایی فدرال تصمیم گرفت تا بوئینگ 787 حداکثر 8 را پس از بررسی های اولیه نشان می داد که شباهت بین سقوط هواپیمایی شیر و هوا و هواپیمایی اتیوپیایی که فقط پنج ماه فاصله داشت، وجود داشت. هر دو پرواز در همان نوع هواپیما کار می کردند و ویژگی های ایمنی را از دست دادند که بوئینگ تنها به عنوان گزینه ها فروخته می شد. بدافزار ثابت شده برای رسیدگی به این مسائل، به طور رسمی توسط FAA تایید شده است.

وال استریت ژورنال گزارش می دهد که نرم افزار و به روز رسانی آموزش هایی که بوئینگ بوجود آورده است برای رسیدگی به این موضوع به طور موقت توسط رگولاتور تایید شده است. آنها بعد از شبیه سازی نهایی و آزمایش های پرواز واقعی در جهان انجام می شوند. بوئینگ اعلام کرده است که در بعضی نقاط در ماه آوریل یک نرم افزار ثابت برای این هواپیماها را عرضه خواهد کرد.

خودیها ادعا می کنند که اصلاح می تواند تنها چند هفته طول بکشد، اما خط زمانی می تواند به دلیل تجدید نظر در آخرین لحظه تغییر کند. این بروز رسانی به نفوذ سیستم MCAS برمیگردد به طوری که ورودی خلبانان را لغو نمیکند و یا براساس خواندن اشتباه یکی از دو سنسور، انجام نمیدهد.

جنبه آموزشی اصلاحیه به نظر می رسد شامل آموزش های خودآموزی است که هنگامی که سیستم ضد انفجاری MCAS درگیر می شود و هنگامی که خلبانان می توانند آن را غیرفعال نمایند برجسته می شوند. این هنوز معنی ندارد که 737 حداکثر 8 بتواند بلافاصله پس از به روز رسانی ارسال شود. سایر کشورها در سرتاسر جهان ممکن است بخواهند تست های خود را انجام دهند تا اطمینان حاصل شود که این تکرار هرگز دوباره انجام نمی شود.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
ترامپ دست به دامن رونق تولید داخلی شد
ترامپ دست به دامن رونق تولید داخلی شد
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )