متن ادبی تبریک روز تئاتر | متن زیبا برای روز تئاتر | جملات ادبی مخصوص تبریک روز تئاتر

از زمان پیدایش نمایش تاکنون، مکتب ها، سبک ها، نظریه ها و نظریه پردازان زیادی ظهور کردند و بعد از مدتی هم افول کردند. اما آنچه ماندنی شد و هست خود انسان است و تئاتر هم در مورد انسان است (به قولی تئاتر همان زندگی است) و انسان در زمان حال زندگی می کند. انسانی که در جامعه هستی می پذیرد و جامعه را شکل می دهد و این تئاتر است که به ما یادآور می شود باید فراتر از معنی ها رفت تا به تعالی روح رسید و چه زیباست تعالی روح که اگر بخواهیم قطعا به آن خواهیم رسید.

 

سالروز جهانی تئاتر را با کمی تاخیر و اردیبهشت تئاتر ایران را به همه هنرمندان عزیز بخصوص هنرمندان این عرصه تبریک میگویم و از خداوند متعال آرزوی بهترین ها را برایتان دارم.

متن ادبی تبریک روز تئاتر

هفت فروردين روز جهانى تئاتر بر همكارانم و مردم بافرهنگ و هنردوست ايران و جهان فرخنده باد


متن رسمی و اداری تبریک روز تئاتر


كسانى كه در كمال زيبايى و وقار افكارشان را روى صحنه، در حضور ما مى‌پرورانند و براى تحت تأثير قرار دادن ما به جاى حيله و ترفند، صرفاً از حضورِ كاملأ انسانى خود استفاده مى كنند. چه دريافتِ زيبا، درخور توجه و شادمانه اى از تئاتر است و چقدر ما به آن نيازمنديم. "راينر ماريا ريلكه" ... روز جهانى تئاتر مبارك ...»


متن زیبا برای روز تئاتر


روز جهاني تأتر، براي عاشقان صحنه و آن ها كه حرمت اين عشق را پاس مي دارند مبارك باشد


پیامک ادبی و زیبا تبریک روز تئاتر

تئاتر جان روزت مبارك. ٢٧ مارس روز جهاني تئاتر.»


جملات ادبی مخصوص تبریک روز تئاتر


یک بار دیگر کنار هم جمع شده‌‌ ایم. کنار هم جمع شده‌ ایم تا در یک روز بهاری پنجاه و پنجمین جشن سالانه روز جهانی تئاتر را در سراسر دنیا برگزار کنیم. فقط یک روز، ۲۴ ساعت به جشن تئاتر اختصاص یافته و ما اینجا در پاریس همانند هنرمندان تئاتر در سراسر شهرهای بزرگ دنیا برای ستایش و تکریم هنر تئاتر کنار هم این روز را جشن می‌گیریم. پاریس یک شهر جهانی است، شهری مناسب برای جا دادن کلوب‌های تئاتر سنتی در روز جشن؛ از اینجا در پایتخت فرانسه ما می­‌ توانیم خودمان را از طریق تجربه تئاتر نوح و بونراکو به ژاپن بفرستیم

 

متن پیامک زیبا برای تبریک روز تئاتر


تئاتر حیاتی پر رونق دارد که از زمان و مکان تبعیت نمی­‌کند؛ مؤثرترین قطعات تئاتری از دستاوردهای قرن های پیشین تغذیه می‌شوند، و حتی کلاسیک ­‌ترین کارها نیز با اجرای مجدد، مدرن و زنده می ­‌شوند. تئاتر همواره از خاکستر خود دوباره متولد می­‌شود، تنها کنوانسیونهای پیشین را در قالبهای جدید می‌ریزد


متن اس ام اس تبریک روز تئاتر

هنرمندان واقعی تاتر را اکثرن دور از صحنه ی تاتر میتوان یافت. اینها علاقه ای به تاتر به عنوان ماشین تولید سنت ها و کلیشه ها ندارند. این هنرمندان در جستجوی سرچشمه ی پویا و جریانهای زنده ای هستند که الزامن در بستر خود تاتر یافت نمیشود و برخی تنها میتوانند این امور را آنهم با تلاش فروان، به تقلید بکشند. ما تقلید می کنیم، بازتولید می کنیم به جای آنکه دنیایی را خلق کرده باشیم. به جای آنکه لحظه ای مکث کرده باشیم یا اینکه دقتی به ضربه های تاثیرگذار یک دیالوگ بر تماشاگر کرده باشیم. بدون آنکه تاثیر لایه های پنهان متن را بررسی کنیم. هیچ هنری همچو تاتر توان بیان شور و احساس پنهان انسانی را ندارد.

متن ادبی تبریک روز تئاتر 7 فروردین

 

تگ ها:
telegram netshahr
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )