بیشتر تجارت های بیت کوین فریب است

در حالی که قیمت بیتکوین نسبت به اوج خود کمی پایین آمده است، هنوز هم بسیار سودآور است و تعجب آور نیست که بسیاری از آنها به دنبال آن هستند. با این حال به نظر می رسد که براساس گزارش Bitwise، بسیاری از مهاجمان از این موضوع مطلع هستند و با استفاده از کلاهبرداری های مختلف بیتکوین از آن استفاده می کنند.

در واقع با توجه به Bitwise، آنها دریافتند که اکثریت بیت کوین در حال حاضر در بازار موجود است و در واقع کلاهبرداری است. این بر مبنای تجزیه و تحلیل 81 مبادله رمزنگاری است، که در آن مشخص شد که مجموع حجم بیت کوین روزانه 6 میلیارد دلار جمع شده است، اما ظاهرا تنها 273 میلیون دلار آن مشروع است.

با توجه به متیو هونگ که سرپرستی تحقیق در بیتایویز را انجام می دهد، "مردم در معرض انتقاد و انتقاد قرار گرفتند و گفتند که این بازار آشفته است؛ این به این دلیل است که آنها به اطلاعاتی که دستکاری شده اند نگاه می کنند. هنگامی که اتاق اکو را از اعداد مزخرف دور می کنید، باید یک بازار کارآمد و خوبی باشد. "

او همچنین به CNBC می گوید: "ایده ای که حجم جعلی وجود دارد برای مدت طولانی شایعه شده است؛ ما فقط اولین کسانی بودیم که به طور سیستماتیک نگاه کنیم که مبادلات حجم واقعی را ارائه می دهند. "بنابراین برای سرمایه گذاران چه معنایی دارد؟ اساسا به نظر می رسد که اگر شما در سرمایه گذاری در تجارت بیت کوین برنامه ریزی کنید، احتمالا باید تحقیقات گسترده ای انجام دهید تا اطمینان حاصل شود که شما مورد تقلب نیستید.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
هزینه انتقال سند انوع مدل‌ پژو 206 در دفاتر اسناد رسمی
هزینه انتقال سند انوع مدل‌ پژو 206 در دفاتر اسناد رسمی
سبد کالای رمضان به کارگران تعلق می‌گیرد؟ | سبد کالای رمضان چیست
سبد کالای رمضان به کارگران تعلق می‌گیرد؟ | سبد کالای رمضان چیست
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )