اپل و نتفلیکس نمی توانند همکار شوند

اپل تایید کرده است که آنها در 25 مارس یک رویداد میزبانی خواهند کرد، جایی که انتظار میرود این شرکت انتظار داشته باشد که سرویس جدید جریان ویدئو را عرضه کند. انتظار می رود که این سرویس به محتوای اصلی اصلی اپل خود برسد، و همچنین به عنوان یک توپی عمل می کند که کاربران همچنین می توانند به سایر سرویس های جریان نیز مشترک شوند.

این حال اگر یک سرویس وجود دارد که بخشی از بسته نرم افزاری اپل نخواهد بود، Netflix خواهد بود. این بر اساس یک گزارش است که مدیر عامل شرکت Netflix رید هاستینگز تایید کرده است که Netflix بخشی از برنامه تلویزیونی ارتقا یافته اپل نخواهد بود. تعجب آور نیست که آنها در این مورد به آن شیوه عمل می کنند، به خصوص از آنجایی که بخشی از بسته نرم افزاری جریان اپل به این معنی است که Netflix به احتمال زیاد باید به شرکت برای اشتراک پرداخت.

هاستینگز قبلا گفته بود که بیشتر آنها ترجیح می دهند که بتوانند محتوای خود را از طریق برنامه خود کنترل کنند. در توییتر توسط پیتر کافکا، او نقل قول از هاستینگز را به عنوان گفت: "اپل یک شرکت بزرگ است. ما می خواهیم مردم را در نمایشگاه های ما در سرویس های ما تماشا کنیم. تا کنون بر اساس شایعات، خدمات آینده اپل انتظار می رود که 15 دلار در ماه هزینه کنند.

این گران تر از خدمات جریان منظم است، اما اگر شایعات در مورد آن احتمالا شامل موسیقی، اخبار و مجلات درست باشد، می تواند ارزشش را داشته باشد.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
لاراول چیست | نحوه استفاده از لاراول
لاراول چیست | نحوه استفاده از لاراول
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )