سامانه ثبت نام ماشین دوگانه سوز | www.irngv.ir | ثبت نام ماشین دوگانه سوز

آغاز ثبت‌نام گواهی سلامت خودروهای دوگانه‌سوز

جایگاه‌های سی‌ان‌جی از سال آینده قادر به عرضه سوخت به خودرو‌های دوگانه سوز فاقد گواهینامه سلامت سوخت رسانی نخواهند بود/ به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، علی محمودیان رئیس اتحادیه کشوری سوخت های جایگزین و خدمات وابسته در نشست خبری با اعلام فراخوان ثبت نام مالکان خودرو‌های دوگانه سوز در سراسر کشور افزود: مالکان خودرو‌های دوگانه سوز اعم از تبدیلی، کارگاهی و کارخانه‌ای بر اساس مصوبه اخیر هیئت وزیران باید ضمن ثبت نام و ورود مشخصات در سامانه کشوری جامع اطلاعات خودرو‌های گازسوز به نشانی www.irngv.ir و انتخاب یکی از مراکز مجاز، نسبت به تست سلامت تجهیزات سوخت رسانی خود و اخذ کد مجاز سوخت گیری اقدام کنند.

نحوه ثبت نام ماشین های دوگانه سوز www.irngv.ir

به گفته رئیس اتحادیه سوخت‌های جایگزین، پس از ثبت نام و تائید اطلاعات، فرد متقاضی وارد فرایند نوبت دهی می‌شود و با مراجعه به یکی از مراکز مجاز و انجام تست‌های مربوط، گواهی سلامت سیستم سوخت رسانی را دریافت می‌کند. وی افزود: همچنین خودرو‌هایی که به صورت کارگاهی تبدیل شده اند نیز می‌توانند پس از اخذ این گواهینامه اقدام به تغییر اطلاعات خودروی خود در کارت و سند و سایر مدارک هویتی کنند.

سیستم ثبت نام ماشین های دوگانه سوز و گاز سوز

محمودیان افزود: در سراسر کشور حدود ۱۵۰۰ واحد مرکز خدمات فنی خودرو‌های دوگانه سوز داریم که ۳۶۰ مرکز برای ارزیابی اولیه تجهیز شده و مجوز‌های لازم را اخذ کرده اند و بقیه به تدریج وارد می‌شوند ضمن اینکه هرگونه تعمیر یا تعویض قطعه نیز در همین مراکز با قطعات استاندارد و زیر نظر متخصصصان و کارشناسان سازمان ملی استاندارد انجام می‌شود و نیازی به مراجعه به سایر مراکز وجود ندارد. وی تعرفه صدور گواهینامه را حدود ۵۰ هزار تومان و خودرو‌های فراخوان شده را دو میلیون دستگاه اعلام کرد و افزود: بخشی از هزینه‌های تجهیز و تعویض قطعات نیز با موافقت هیئت دولت توسط دولت تامین خواهد شد.


آدرس ثبت نام ماشین های دوگانه سوز


برای ثبت نام در سامانه اطلاعات جامع خودروهای گازسوز کشور - IRNGV کافیست به وب سایت www.irngv.ir مراجعه کنید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید صفحه ورودی وب سایت از 3 قسمت تشکیل شده است که گزینه ها را به صورت تک تک توضیح می دهیم .

 سامانه ثبت نام ماشین دوگانه سوز | www.irngv.ir | ثبت نام ماشین دوگانه سوزسامانه ثبت نام ماشین دوگانه سوز | www.irngv.ir | ثبت نام ماشین دوگانه سوزسامانه ثبت نام ماشین دوگانه سوز | www.irngv.ir | ثبت نام ماشین دوگانه سوز

چگونه خودروی دوگانه سوز خود را ثبت نام کنیم

 

 

تگ ها:
telegram netshahr
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )