کروم قابلیت اتصال کنترلر های نینتندو را پیدا خواهد نمود

ما می دانیم که گوگل به دنبال ورود به جریان بازی های ویدئویی است، زیرا آنها در سال 2018 یک آزمایش کوچک را انجام می دهند که در آن بازیکنان می توانند از طریق مرورگر Chrome بازی کنند. انتظار میرود که گوگل در آینده در ماه جاری در GDC اعلام کرد که بیشتر برنامه های خود را به نمایش می گذارد و منجر به این رویداد خواهد شد، ما ممکن است ایده ای از آنچه انتظار داریم داشته باشیم.

همانطور که توسط اوون ویلیامز در توییتر مشخص شد، به نظر می رسد که گوگل از کنترلر Switch Nintendo برای مرورگر Chrome خود پشتیبانی می کند. این یعنی چی؟ این به این معنی است که اگر شما ترجیح دادید، باید از طریق نظارت بر کنترل Nintendo Switch خودتان بازی را از طریق Chrome بازی کنید.

Chrome قبلا توسط Google برای نشان دادن تکنولوژی پخش بازی خود که در آن gamers توانستند از طریق مرورگر بازی Assassin's Creed Odyssey را بازی کنند، که ما باید بگوییم شاهکار بسیار قابل توجه بود. در حال حاضر اضافه کردن کنترلرهای سوئیچ به این معنی است که گوگل انتظار دارد که بازی های بیشتری داشته باشد که می تواند جریان داشته باشد، هرچند این بازی ها شامل عناوین نینتندو می شود.

توجه داشته باشید که پشتیبانی از کنترل های سوئیچ هنوز اضافه نشده است، اما به عنوان ویلیامز کشف شده، نشانه هایی وجود دارد که گوگل بر روی آن کار می کند. امیدوارم این شرکت اطلاعات بیشتری برای به اشتراک گذاشتن GDC داشته باشد که هفته آینده شروع به کار خواهد کرد.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
لاراول چیست | نحوه استفاده از لاراول
لاراول چیست | نحوه استفاده از لاراول
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )