درآمد 2.5 میلیارد دلاری پوکیمون گو تا به امروز

به رغم داشتن چند سال گذشته، به نظر می رسد که Pokemon GO نانتیک هنوز هم بسیار خوب عمل می کند. این بر اساس داده های Tower Sensor (از طریق Variety) است که نشان داده است که این بازی موفق به کسب 2.45 بیلیون دلار برای این شرکت کرده است، بد نیست برای یک بازی که چند ساله است.

در حقیقت با توجه به Sensor Tower، به نظر می رسد که از همه گوشی های تلفن همراه عناوین، هیچ کدام نزدیک به آنچه Pokemon GO ساخته شده است. این شامل عناوین مانند Pokemon Shuffle، Pokémon Duel، Pokémon Quest، Pokémon: Magikarp Jump و Pokémon TCG Online است که با Pokemon GO همراه با امتیاز 2.5 میلیارد دلاری Pokemon به دست آورده است. به این معنی که عناوین دیگر فقط 50 میلیون دلار ترکیب کرده اند.

این هنوز پول زیادی است، ما را اشتباه نگیر، اما قطعا در مقایسه با آنچه Pokemon GO به جدول می آید، به نظر می رسد. به گفته ی این تعجب نیست که Pokemon GO هنوز هم بسیار خوب عمل می کند. در گذشته، زمانیکه احساس می کرد علاقه شروع به کاهش می کرد، گذشته بود، اما Niantic به روزرسانی هایی مانند تجارت و مبارزات بازیکنان را متقاعد کرد که بسیاری از آنها به بازی بازگردند.

این شرکت همچنین میزبان رویدادهای Pokemon GO در سراسر جهان است که شامل آیتم های خاص و Pokemon است که باعث می شود بازیکنان برای ادامه بازی (و هزینه) بازی کنند.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
لاراول چیست | نحوه استفاده از لاراول
لاراول چیست | نحوه استفاده از لاراول
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )