آیت الله جواد مروی کیست | بیوگرافی و زندگینامه آیت الله مروی | سوابق اجرایی و مدیریتی آیت الله مروی تولیت جدید

آیت الله مروی استاد دروس خارج حوزه علميه قم و از اساتيد و پرورش يافتگان حوزه علميه خراسان است. بیوگرافی و زندگینامه آیت الله مروی در دست تکمیل است و در وبلاگی منتسب به ایشان اینگونه درج شده است.

با عرض سلام خدمت همه‌ی دوستانی که از ابتدای باز شدن پست «زندگی‌نامه‌ی حضرت استاد» با نظرات ارزشمندشان ما را مورد لطف خود قرار می‌دادند و با مراجعه‌ی مرتب خود به "استاذنا" پیگیر مطلب بودند باید به عرض برسد که با وجودی که مطلب مورد نظر آماده‌ی فعال شدن می‌باشد اما به درخواست حضرت استاد از انتشار آن خودداری می‌کنیم.

البته دلیل ایشان از ممانعت از انتشار این پست این بود که ممکن است بعضی از دوستان با مطالعه‌ی آن برداشت‌های دیگری برایشان شکل بگیرد لذا از این امر ممانعت به عمل آوردند.

لذا "استاذنا" ضمن عذر خواهی از همه‌ی دوستانی که با صرف وقت خود برای مطالعه‌ی این مطلب کرارا به "استاذنا" ‌آمدند حلالیت می‌طلبد.

 

توضیح:
این صحبت‌ها که قصد انتشار آن را داشتیم در اردویی که برای طلاب مدرسه‌ی عالی نواب مشهد برگزار شده بود توسط حضرت استاد ایراد گردیده است. در آن اردو طلاب و مسئولین آن مدرسه از ایشان درخواست کرده بودند که ایشان سیر شکل گیری شخصیت علمی و روش تحصیل خود را برای طلاب آن مدرسه تشریح کنند تا راهی باشد برای طلابی که در آن محفل حضور داشتند. لذا حضرت استاد بنا به موقعیت مکانی و افراد حاضر در جلسه که عموما طلاب مشغول به تحصیل در رشته‌های تخصصی حوزه بودند به تشریح مطلب مورد نظر پرداختند.

به نظر ما در آن جلسه مطالب بسیار مفیدی در جنبه های مختلف از جمله اعتقادی اخلاقی و ... مطرح شد که واقعا قابل استفاده بود ولی همانطور که عرض شد به درخواست حضرت استاد از انتشار آن خودداری می کنیم و مجددا از محضر شما بزرگواران عذرخواهی می‌کنیم.

البته این قول را از حضرت استاد گرفته‌ایم که در فرصتی نه چندان دور مصاحبه‌ای با ایشان داشته باشیم و در آن مصاحبه به گوشه‌ای از زندگی‌نامه‌ی ایشان بپردازیم.

 

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
ترامپ دست به دامن رونق تولید داخلی شد
ترامپ دست به دامن رونق تولید داخلی شد
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )