متن تبریک یلدا انگلیسی | جملات انگلیسی تبریک شب یلدا | متن و ترجمه تبریک شب چله

یلدا نزدیک است و بسیاری می خواهند شب یلدا را به دوستان خود تبریک بگویند. اگر می خواهید شب یلدا را به دوستان خارجی خوب تبریک بگویید و یا به دنبال متن انگلیسی قشنگی برای تبریک یلدا هستید می توانید این مقاله را بخوانید. در اینجا مجموعه ای از بهترین متن و جملات انگلیسی تبریک شب یلدا را می خوانید.

Wishing you and your family a very Happy Yalda Day… May you are blessed with new hope and great success as we celebrate this auspicious day.


1. برای شما و خانواده تان یک شب یلدا بسیار خوب و شاد را آرزو می کنم... امیدوارم با موفقیت جدیدی و آرزوی خوشبختی این شب به یادماندنی را جشن خواهید گرفت.

متن ادبی تبریک شب یلدا به انگلیسی

Yalda marks the advent of winters and victory of light over darkness… I wish that you are blessed with new light in this new season which bring victory and happiness to you. Happy Yalda Day!!!!


2. یلدا نشانه ظهور زمستان و پیروزی نور بر تاریکی است ... من آرزو می کنم که شما با نور جدید که در این فصل برای شما به ارمغان اورده می شود به شما پیروزی و خوشبختی دهد. یلدا شب مبارک !!!!


جملات تبریک شب یلدا به زبان انگلیسی

 May you and your loved ones are blessed with happiness and glory as we celebrate Yalda Day…. May your life shine bright with positivity, goodness and brightness of this auspicious day… Happy Yalda Day to you and your family


3. امیدوارم شما و عزیزانتان با خوشبختی و شکوه این شب به یاد ماندنی را جشن بگیرید. ما نیز همراه شما این شب را جشن خواهیم گرفت. امذدوارم زندگی خود را با مثبت بودن، خوشبختی و روشنایی این شب خوشایندی روشن کنید ... شب یلدا برای شما و خانواده تان مبارک و تهنیت باشد.


اس ام اس تبریک شب یلدا به انگلیسی با ترجمه

As the longest night of the year ends, we are hopeful that beautiful, bright and successful days are going to come our way… With that thought, I wish you a very warm and Happy Yalda Day.


4. همانطور که طولانی ترین شب سال به پایان می رسد، ما امیدواریم که روزهای زیبا، روشن و موفق به راه ما می آیند ... با این فکر، من آرزو می کنم یک روز بسیار گرم و شاد Yalda.


متن مخصوص شب چله و تبریک شب یلدا به انگلیسی

On the occasion of Yalda Day, I wish you are blessed with more smiles, more opportunities and a wonderful and cheerful year ahead… With the longest night coming to an end, it is a time to indulge in celebrations…. Happy Yalda Day to you my dear.


 به مناسبت روز یلدا، من آرزو می کنم که شما با لبخند های بیشتر، فرصت های بیشتر و یک سال شادتر و شادتر خوشبخت شوید ... با طولانی ترین شب به پایان می رسد، وقت آن است که در جشن ها لذت ببرید .... مبارک یلدا روز به شما عزیزم.


متن انگلیسی با ترجمه مخصوص تبریک شب یلدا

 May you are blessed with all the strength to fight against the evil and be victorious…. Just like the way light kills the darkness… on the auspicious occasion of Yalda, I pray for your health, wealth and success…. Happy Yalda Day to you.


6. با تمام قدرت به مبارزه با شر و پیروزی برسید .... درست مثل شیوه نور، تاریکی را می کشد ... به مناسبت یالدا، من برای سلامتی، ثروت و موفقیت شما دعا می کنم. مبارک یلدا روز به شما

متن پیامک انگلیسی تبریک شب یلدا 97

 Wishing you new hope, happiness and positivity inside and outside you on the occasion of Yalda… Warm wishes to you and your family on this auspicious occasion. Happy Yalda Day to you my dear friend.


7. امید، خوشبختی و مثبت در داخل و خارج از منزل به مناسبت یلدا، امیدوارم ... آرزوهای گرم برای شما و خانواده ام در این مورد مناسبی است. مبارک یلدا روز به شما دوست عزیز من.


پیامک انگلیسی با ترجمه مخصوص تبریک شب یلدا

Sending you best wishes on Yalda Night…. May God blesses you with days full of high energies and positivity for a wonderful life ahead.


8. فرستادن بهترین آرزوهای شما در شب یلدا ... خداوند شما را روزهایی پر از انرژی و مثبت برای یک زندگی شگفت انگیز به شما برکت دهد.


پیامک انگلیسی با ترجمه مخصوص تبریک شب یلدا

Wishing you bright new light as we celebrate Yalda Night….. May you enjoy this occasion with your family and friends.


9. به نور نور جدیدی می بخشد همانطور که جشن شب یلدا را جشن می گیریم .... می توانید از این فرصت با خانواده و دوستان خود لذت ببرید.

تگ ها:
telegram netshahr
تبلیغات
loading...
نظرات
  • هلنا :

    سلام مرسی عالی بود


    1397/09/30 11:40:45

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )