سریال هیولا مهران مدیری | سریال هیولا کی پخش می شود؟ | زمان توزیع سریال هیولا مهران مدیری

این روزها خبر از سریال جدید مهران مدیری به نام هیولا است. بی شک مهران مدیری یکی از موفق ترین کارگردانان و تهیه کنندگان در حوزه طنز است. گاه و بیگاه شنیدن اخباری از سریال جدید مهران مدیری با نام های مختلف سوژه ای است که رسانه ها به دنبال آن هستند. اما در نهایت جزییات خوبی از سریال جدید مهران مدیری به نام هیولا منتشر شد.

هیولا یا برره 2 ؟

سریال هیولا که به کارگردانی مهران مدیری و نویسندگی پیمان قاسم خانی است این دو زوج طنز و هنری را بعد از 10 سال در کنار یکدیگر قرار می دهد. هیچ یک از ما تجربه بسیار موفق شب های برره را فراموش نکرده ایم که موفق ترین پروژه مهران مدیری و قام خانی بود. بسیاری فکر می کردند که قرار است ماجرای سریال جدید مهران مدیدی شب های برره 2 باشد که تغییر نمود و با نام هیولا کلید خواهد خورد.

فرهاد اصلانی در سریال جدید مهران مدیری

از نکات جالب سریال هیولای مهران مدیری این است که بازیگر نقش اول آن فرهاد اصلانی است. بازیگری که می توان اولین تجربه کاری با مهران مدیری باشد. انتخاب فرهاد اصلانی برای سریال هیولا نشان می دهد که مهران مدیری می خواهد از افراد جدیدی در سریال اخیر خود استفاده کند. فرهاد اصلانی که انصافا هر نقشی را خوب در می آورد یک تجربه طنز موفق در سریال خانگی شاه گوش دارد و سریال هیولا که برای پخش خانگی خواهد بود می تواند تجربه جدیدی برای وی به شمار برود و برگ زرین دیگری در کارنامه این هنرمند کشورمان باشد.

زمان پخش سریال هیولا مهران مدیری

هنوز اطلاعات و مشخصات دقیقی از موضوع اصلی سریال هیولای مهران مدیری و بازیگرانی که قصد دارند تا در سریال هیولا بازی کنند نیست که امیدواریم هر چه زودتر مشخص شود. سریال جدید مهران مدیری به نام هیولا می خواهد در زمستان حدود اسفند ماه در پخش خانگی در اختیار مردم ثقرار گیرد. مطمئنا این پروزه هم با اسامی و نام هایی که شنیده می شود می تواند یک سریال طنز فوق العاده و موفق باشد.

اما در انتها نظر شما در مورد سریال جدید مهران مدیری به نام هیولا چیست؟ آیا سریال هیولای مهران مدیری می تواند پروزه ای موفق در طنز باشد؟ نظرتان در مورد بازی فرهاد اصلانی با مهران مدیری چیست؟ ما معتقدیم که نظرات و پیشنهادات شما می تواند ما را در تولید محتوایی فاخر تر یاری رساند پس نظرات خودرا در قسمت زیر برای ما ارسال بفرمایید.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
زمان و مکان تشییع جنازه بهنام صفوی | جزییات مکان وزمان تشییع پیکر بهنام صفوی
زمان و مکان تشییع جنازه بهنام صفوی | جزییات مکان وزمان تشییع پیکر بهنام صفوی
شغل دوم بازیگران و هنرمندان هالیوودی از ریحانا تا کیم کارداشیان
شغل دوم بازیگران و هنرمندان هالیوودی از ریحانا تا کیم کارداشیان
وکیل مهناز افشار: موکلم در خارج از کشور است!
وکیل مهناز افشار: موکلم در خارج از کشور است!
تبلیغات
loading...
نظرات
 • ebrahim zarepour :

  حرف های خنده داری میزنین : مگه میشه مهران مدیری سریال یا هر کار تلوزیونی و سینمایی بسازه بد بشه ؟ اصلا امکان نداره

  مهران مدیری بهترین بازیگر .کارگردان و... هست که تا به حال دیدم تو جهان طنز


  1397/12/05 21:34:25
 • ببره :

  سریال هیولا مهران مدیری همون برره 2؟ به نظرم عالی میشه مگه میشه مهران مدیری سریال بد بسازه بیصبرانه منتظرشم


  1397/09/13 15:29:15

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )