پیام تبریک اداری رسمی روز بیمه | متن تبریک اداری رسمی روز بیمه | اس ام اس اداری رسمی تبریک روز بیمه

13 آذر است. اگر در فایمل خود بیمه دارید و یا اینکه م خواهید همکار خود و یا فایمل خود که بیمه است پیام بدهید و را وی تبریک بگویید کافیست از میان جملات زیبایی که در زیر برای شما قرار داده ایم انتخاب کنید. در زیر کاملترین جملات تبریک و متن تبریک روز حساب دار رای برای شما جمع آوری نموده ایم.

 

متن زیبا تبریک اداری رسمی روز بیمه | پیام تبریک اداری رسمی روز بیمه 13 آذر


بيمه به عنوان فعاليتي مهم و تاثير گذار در آرامش و آسايش اجتماع همواره مطرح بوده و فعالان اين عرصه تمام تلاش خود را براي فراهم آوردن اين آرامش اجتماعي بكار گرفته اند.

 

پیامک های اداری رسمی در خصوص تبریک روز بیمه | تبریک پیشاپیش روز جهانی بیمه

 

روز سيزدهم آذر كه در تقويم ملي ما بعنوان روز بيمه نامگذاري شده را به تمامي فعالان اين صنعت تبريك گفته و از درگاه خداوند متعال توفيق روز افزون را برايتان خواستارم.


اس ام اس اداری رسمی تبریک روز بیمه | جملات ادبی در مورد بیمه


سیزدهم آذر “روز بیمه” فرصتی است مغتنم برای وفاق ملی و هم افزایی در صنعت بیمه وگام برداشتن در مسیر تدبیر و امید تا اهالی این صنعت به عنوان مظهر آرامش و اطمینان و تضمین کننده امنیت روانی جامعه، اقدامات و دستاوردهای خود را بازنشر نمایند و با استفاده از فرصت ها و تجارب گذشتگان، افق روشن تری برای خود ترسیم کنند و با نوآوری و خلاقیت، نوید بخش آینده ای روشن برای احاد مردم و فعالان اقتصادی باشند.

 

متن زیبا اداری رسمی تبریک بیمه | متن تبریک اداری رسمی روز بیمه به خانم


ضمن تقدیر از تلاش های ارزشمند و نویدبخش تمامی همکارانم، روز بیمه را به ایشان و تمامی فعالان صنعت بیمه که با رعایت و حفظ حقوق بیمه¬ گذاران، موجبات آرامش و امنیت خاطر آنان را فراهم می سازند، تبریک می گویم و سعادت و سربلندی همه مسئولان، کارگزاران و فعالان حوزه بیمه را از خداوند متعال خواستارم.


۱۵ آذر روز جهانی بیمه مبارک | بیمه عزیزم روزت مبارک

 

تگ ها:
telegram netshahr
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )