جزییات انتشار پلی استیشن 5 | مشخصات پلی استیشن فایو

به تازگی خبرهای جالبی در مورد شرکت سونی و پلی استیشن 5 به گوش می رسد که این خبرها حاکی از آن است این شرکت به عرضه نسخه جدید پلی استیشن نزدیک می شود.

جزئیات جدید پلی استیشن 5
جزئیات جدید در مورد پلی استیشن 5 و سیستم PSVR 2 به گوش می رسد ، احتمالا جانشین به حق پلی استیشن 4 در سال 2020 به بازار عرضه خواهد شد. یکی از کاربران معروف Reddit چندی پیش اعلام کرده بود که شرکت سونی در مراسم E3 2019 شرکت نخواهد کرد ، وی همچنین اعلام کرده که یک منبع خبری ناشناس اطلاعات جدیدی در مورد پلی استیشن 5 و PSVR 2 منتشر کرده است.

جزییات انتشار پلی استیشن 5 | مشخصات پلی استیشن فایو

عدم شرکت سونی در مراسم E3
خیلی از توسعه دهنده ها تمام کیت های لازم برای پلی استیشن 5 را به روزرسانی کرده اند و این توسعه دهنده ها نام هیولا را برای این کیت ها انتخاب کرده اند. این کیت ها 8 هسته ای بوده و با قیمت 500 دلار به بازار عرضه خواهد شد. شاید دلیل شرکت نکردن سونی در مراسم آینده E3 همین موضوع بوده باشد. گفته شده که پلی استیشن 5 با قدرت بیشتر از قبل و با قابلیت واقعیت مجازی بهینه تر به بازار عرضه خواهد شد.

بازی های جدید پلی استیشن 5
شایعات همچنین نشان می دهد که در زمینه واقعیت مجازی این دستگاه دارای دوربینی در داخل خود کنسول خواهد بود که می تواند بهتر از قبل سیستم واقعیت مجازی را اجرایی کند. گفته شده دسته ها و ابزارهای جدید این کنسول هم در راه هستند. برای بازی ها نیز این شرکت اعلام کرده بازی هایی مانند Death Stranding ، The Last of Us Part II و Ghost of Tsushima را در کنسول پلی استیشن 5 خواهیم دید. البته گفته شده بازی های پلی استیشن 4 هم احتمالا به این سیستم اضافه خواهند شد و کاربران می توانند این بازی ها را در سیستم جدید خود نیز استفاده کنند.

بازی جدید Anthem
بازی سبک تیراندازی و چند نفره Anthem توسط کمپانی BioWare طراحی و پیاده سازی شده و قرار است در ماه فوریه 2019 به بازار عرضه شود. البته گفته شده این زمان احتمالا با تاخیر همراه شود ولی این موضوع هنوز قطعیت ندارد. با تمام این حرف ها ما منتظر رونمایی از این کنسول جدید هستیم و قطعا این دستگاه می تواند نگاه خیلی از کاربران و طرافداران این برند را به خود جلب کند.


کالاسودا

 

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
لاراول چیست | نحوه استفاده از لاراول
لاراول چیست | نحوه استفاده از لاراول
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )