مدل رنگ موی آمبر چیست | ترکیب رنگ امبره | چگونه رنگ موی امبره بسازیم

رنگ موی آمبره مدتی است که توجه بسیاری از زنان را در سراسر جهان به خود جلب کرده است. این نوع رنگ مو با ظاهر خاص خود جلوه ای بسیار زنانه و شیک به خانم ها می بخشد. برای آن دسته از خانم هایی که عاشق تنوع هستند و یا احساس می کنند در رنگ های دیگر چندان جذاب نیستند، رنگ مو آمبره می تواند بسیار کمک کننده باشد.

هر چند اغلب رنگ موهای آمبره به انواع رنگ پوست و فرم صورت ها می آیند بهتر است برای نتیجه گیری بهتر قبل از استفاده از این رنگ مو با یک متخصص مشورت کنید.

اگر بدنبال رنگ موی جذاب برای شروع سال جدید هستید و از پیش رنگ های آمبره را انتخاب کرده اید، توصیه می کنیم حتما نگاهی به عکس هایی که در ادامه می آید بیاندازید.

رنگ موی آمبره چیست ؟
قبل از هر چیز به سراغ تعریف رنگ موی آمبره میرویم و پاسخ آمبره مو چیست ؟ این است که رنگ مو از نزدیک به ریشه مو تیره و هر چه به سمت نوک مو و انتهای آن میرویم رنگ مو روشن تر میشود در ادامه تمامی تصاویری که میبینید نشان دهنده این ویژگی آمبره مو هستند که ابتدای مو تیره و انتهای مو روشن میشود به این تکنیک آمبره مو یا رنگ موی آمبره میگویند .

رنگ موی آمبره :
به ترکیبی که در آن رنگ مو روی سر از تیره به سمت روشن ( قسمت تیره در بخش ریشه مو روی سر و بخش روشن آمبره در قسمت اتهای مو ) میرود آمبره مو گفته میشود در رنگ موی آمبره هیچ بخش تیره رنگی در انتهای مو دیده نمیشود

رنگ موی آمبره و سامبره شباهت هایی به هم دارند که شامل این موارد میشود :

هر دوی این مدل رنگ مو تنوع زیادی در طیف رنگ دارند

به نگهداری مداوم نیاز ندارد

برای پیاده سازی رنگ موی آمبره یا سامبره نهایت ۳ جلسه کافی است

برای رنگ موهای آمبره و سامبره جنس مو چندان اهمین ندارد

مدل موی آمبره برای موهای کوتاه مناشب تر است ولی هر دو مدل رنگ مو برای موهای کوتاه و بلند مناسب است

 مدل رنگ موی آمبر چیست | ترکیب رنگ امبره | چگونه رنگ موی امبره بسازیم

ویژگی های مدل موی آمبره :
از مهم ترین ویژگی آمبره مو این است که ریشه های مو تیره و تا انتهای موی سر (نوک مو) روشن است .

برای رنگ موی آمبره از رنگ های پایه و اصلی استفاده می شود و در برخی مواقع از هایلایت هم به کار میرود

توصیه هایی برای دوام رنگ مو
رنگ کردن موها یک انتخاب و عمل جذاب برای خانم ها محسوب میشود و انها تمایل دارند هر چند وقت یکبار با انجام این کار یک تغییر و تنوعی به ظاهر خود بدهند . مو های رنگ نشده و یا رنگ شده نیاز به مراقبت هایی دارد تا کمتر آسیب دیده و سالم تر بمانند .

مدل رنگ موی آمبر چیست | ترکیب رنگ امبره | چگونه رنگ موی امبره بسازیم

علاقه به تغییر ظاهر و استایل در همه انسان ها به خصوص خانم ها وجود دارد و انها تمایل دارند به هر نحوی شده از یکنواختی و کسالت در تیپ و فرم بدنشان خارج شوند . گاهی این کار را با کاهش وزن و گاهی با افزایش وزن انجام می دهند و در برخی موارد هم روی ابروها ، مژه ها یا پوست و موهای خود کار می کنند و انها مطابق با مد روز یا علاقه شخصیشان تغییر می دهند .

وقتی خانم ها موهای خود را رنگ یا مش می کنند مهمترین دغدغشان ثبات و ماندگاری ان بوده که در مدت زمان کوتاه با شستن و استفاده از شامپو از بین نرود یا تغییر نکند. ما در این مطلب قصد داریم نکاتی را یاداوری کنیم که نگرانی شمار ا در این خصوص برطرف نماید ، پس در ادامه با ما همراه باشید .

 تهران لوکس

تگ ها:
telegram netshahr
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )