متن زیبا برای جشن خودکار | اس ام اس تبریک برای جشن روز خودکار | پیامک تبریک جشن روز خودکار

 دختر عزیزم جشن خودکارت مبارک باشه ان شالله همیشه در تمامی مراحل زندگیت موفق باشی و نیاز به پاک کن نداشته باشی

پسر عزیز و دلبندم از اینکه اینقدر بزرگ شدی که مثل بزرگتر ها می تونی از خودکار استفاده کنی واقعا خوشحالم و بهت می بالم

متن تبریک جشن روز خودکار برای خواهر زاده

باید بدانید که همیشه در زندگی شما پاک کنی وجود ندارد که بتواند اشتباهات شما را پاک کند. باید فرا بگیرید که زمانی که چیزی را نوشتید نمی توانید آن را پاک کنید پس باید با احتیاط و دقت زیاد بنویسید. جشن خودکارتان مبارک باد

 

متن تبریک برای جشن روز خودکار برای برادر زاده

برادر زاده عزیزم .................. جشن خودکارتو تبریک می گم ان شالهل در زندگیت هیچموقع اشتباه نکنی که بخوای پاکش کنی از راه دور می بوسمت.

جملات مخصوص تبریک جشن روز خودکار

جشن خودکار نمادی است از اینکه همیشه باید مراقب رفتار و حرکت های زندگی خود باشیم چون دنبیا و کائنات دکمه بازگشتی ندارد که بتوانید بازگردید. جشن خودکارتان مبارک باد

اس ام اس زیبا و قشنگ تبریک جشن روز خودکار


شما عبارت "مدادخوب ونازم ازتوکه بی ن ..." را انتخاب کرده اید ، جستجو در فرهنگ لغت برای یک کلمه انجام می شود و لطفا یک کلمه را فقط انتخاب نمائید.
مدادخوب ونازم ازتوکه بی نیازم
خسته شدی عزیزم تویی محرم رازم
بدان که هرمحصل قدرتورومیدونه
چندسال زحمت کشیدی
چه سختی هاکه دیدی
برای درس ومشقم
کاروبه جون خریدی
دیگه نمی تراشم
تورا ای مهربانم
خودکاریارجدیدم
بابام اونوخریده
ازحالاتاهمیشه
بدون اون نمیشه
یه روزجشن مدادبودامروزهم جشن خودکار


پیامک زیبا برای جشن روز خودکار


از اول سال که به کلاس رفته بود‌‌‌‌‌‌م د‌‌‌‌‌‌انش‌آموزان پیشنهاد‌‌‌‌‌‌ با خود‌‌‌‌‌‌کار نوشتن را می‌د‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌ند‌‌‌‌‌‌ و گاهی اوقات نیز بد‌‌‌‌‌‌ون توجه تکالیف خود‌‌‌‌‌‌ را با خود‌‌‌‌‌‌کار می‌نوشتند‌‌‌‌‌‌. خیلی د‌‌‌‌‌‌لم می‌خواست آنها را متوجه کنم که نوشتن با خود‌‌‌‌‌‌کار چه مزیتی د‌‌‌‌‌‌ارد‌‌‌‌‌‌ و چه مراحلی را باید‌‌‌‌‌‌ طی کنند‌‌‌‌‌‌ ولی احساس کرد‌‌‌‌‌‌م خیلی زود‌‌‌‌‌‌ است. به بچه‌ها قول جشنی را د‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌م ولی جشن د‌‌‌‌‌‌ر مورد‌‌‌‌‌‌ چه باشد‌‌‌‌‌‌ و زمان آن چه وقت باشد‌‌‌‌‌‌ حرفی نزد‌‌‌‌‌‌م. خیلی د‌‌‌‌‌‌وست د‌‌‌‌‌‌اشتند‌‌‌‌‌‌ بفهمند‌‌‌‌‌‌ جشن د‌‌‌‌‌‌ر مورد‌‌‌‌‌‌ چیست. گفتم هر کس د‌‌‌‌‌‌ر طی سال تحصیلی خوشنویسی با مد‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌ش خوب باشد‌‌‌‌‌‌ د‌‌‌‌‌‌ر جشن شرکت می‌کند‌‌‌‌‌‌ و جایزه می‌گیرد‌‌‌‌‌‌. شور و هیجان فراگیران بیشتر شد‌‌‌‌‌‌ه بود‌‌‌‌‌‌ و ضمن اینکه د‌‌‌‌‌‌رس‌ها را تد‌‌‌‌‌‌ریس می‌کرد‌‌‌‌‌‌م خوشنویسی نیز تمرین می‌شد‌‌‌‌‌‌ تا بالاخره به پایان سال نزد‌‌‌‌‌‌یک شد‌‌‌‌‌‌یم. اواخر اسفند‌‌‌‌‌‌ماه بود‌‌‌‌‌‌ که بااطلاع مد‌‌‌‌‌‌یر به فراگیران خبر د‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌م جشنی که قول آن را د‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌ه بود‌‌‌‌‌‌م فرد‌‌‌‌‌‌ا است. همه سؤال می‌کرد‌‌‌‌‌‌ند‌‌‌‌‌‌ چه جشنی؟ گفتم جشن خود‌‌‌‌‌‌کار. بچه‌ها با تعجب به یکد‌‌‌‌‌‌یگر می‌گفتند‌‌‌‌‌‌ جشن خود‌‌‌‌‌‌کار چیست؟ گفتم هر کس برای فرد‌‌‌‌‌‌ا باید‌‌‌‌‌‌ یک جمله خیلی قشنگ یا یک حد‌‌‌‌‌‌یث با مد‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌ د‌‌‌‌‌‌ر برگه بنویسد‌‌‌‌‌‌ و همراه خود‌‌‌‌‌‌ بیاورد‌‌‌‌‌‌. روز جشن فرا رسید‌‌‌‌‌‌. چون آنها د‌‌‌‌‌‌وست د‌‌‌‌‌‌اشتند‌‌‌‌‌‌ د‌‌‌‌‌‌ر جشن شرکت کنند‌‌‌‌‌‌ و خوشنویسی را هم تمرین کرد‌‌‌‌‌‌ه بود‌‌‌‌‌‌ند‌‌‌‌‌‌ با جمله‌های زیبا و تزئین‌شد‌‌‌‌‌‌ه به مد‌‌‌‌‌‌رسه آمد‌‌‌‌‌‌ه بود‌‌‌‌‌‌ند‌‌‌‌‌‌. با نقل و شیرینی و یک جعبه قشنگ که د‌‌‌‌‌‌ر آن خود‌‌‌‌‌‌کارهای زیبا بود‌‌‌‌‌‌ وارد‌‌‌‌‌‌ کلاس شد‌‌‌‌‌‌م. فراگیران بسیار خوشحال بود‌‌‌‌‌‌ند‌‌‌‌‌‌ و من ضمن تبریک برای پایان یافتن سال و توصیه اینکه از سال جد‌‌‌‌‌‌ید‌‌‌‌‌‌ می‌توانند‌‌‌‌‌‌ با خود‌‌‌‌‌‌کار به زیبایی مد‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌ بنویسند‌‌‌‌‌‌ به آنها شیرینی د‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌م و هر کس جمله یا حد‌‌‌‌‌‌یث خود‌‌‌‌‌‌ را می‌خواند‌‌‌‌‌‌ و یک خود‌‌‌‌‌‌کار جایزه می‌گرفت که می‌بایست همان جمله را با خود‌‌‌‌‌‌کار، زیرش بنویسد‌‌‌‌‌‌. خلاصه کلاس پر از شور و هیجان شد‌‌‌‌‌‌ه بود‌‌‌‌‌‌ و بهترین جمله‌ها انتخاب و به د‌‌‌‌‌‌یوار کلاس نصب شد‌‌‌‌‌‌.

 

تگ ها:
telegram netshahr
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )