پیش بینی ارزش بیت کوین تا دو سال دیگر

اقتصاد نیوز:یکی از افراد مشهور در زمینه امنیت سایبری که در سال های اخیر به ارزهای مجازی نیز گرایش پیدا کرده، از افزایش قیمت سرسام آور بیت کوین تا دو سال دیگر خبر داده است.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از دیجیاتو، مک آفی اخیرا درباره جنبه های مختلف ارز رمزپایه با CoinTelegraph مصاحبه کرده است. در پایان این گفتگو مصاحبه کننده  نظر او درباره آینده بیت کوین جویا شد و مک آفی هم که ظاهرا خود را برای پاسخ به این سوال آماده کرده بود مدعی شد که افزایش تعداد تراکنش ها و فعالان شبکه بیت کوین نشانگر بهبود سرسام آور ارزش بیت کوین است.

ادعای مک آفی با واقعیت مطابقت دارد و اخیرا Diar، از نشریات پیشرو در صنعت رمزنگاری از رکوردشکنی تعداد تراکنش های بیت کوین در سه ماهه سوم ۲۰۱۸ خبر داد و بر این اساس تعداد تراکنش های ماهیانه نیز بین ۳ تا ۵ درصد افزایش یافته است. مک آفی از سرمایه گذاران خواست که تحت تاثیر رکود و کاهش قیمت مقطعی قرار نگیرند چرا  که دلیل آن تنها فشارهای ساختگی است که در دراز مدت بی تاثیر خواهند بود. وی معتقد است که با توجه به منحنی استفاده از بیت کوین قیمت هر واحد آن تا سال ۲۰۲۰ به یک میلیون دلار می رسد چرا که ارزش آن نه بر اساس فاکتورهای نظری بلکه با توجه به کاربرد مشخص خواهد شد.

علاوه بر این تورم فوق العاده ارزهای رایج فعلی و دیگر تردیدهای مالی پیرامون آنها نیز به افزایش ارزش بیت کوین کمک خواهد کرد. او در بخش دیگر از سخنانش به اهمیت و کاربرد های ارزهای دیجیتال اشاره کرد.

به گفته مک آفی سیستم های مالی در سطح کلان توسط صنایع و هویت های متمرکز مثل دولت ها کنترل می شوند اما برخی اعمال آنها مثل افزایش یا کاهش انتشار پول یا نرخ بهره نشانگر این است که ما آزاد نیستیم. با این حال قدرت گرفتن شبکه ارزهای مجازی در پنج سال آینده پول های رایج فعلی تضعیف خواهند شد.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
توزیع گوشت نیمایی در بازار
توزیع گوشت نیمایی در بازار
قدرتمندترین ارزهای جهان کدام‌اند؟
قدرتمندترین ارزهای جهان کدام‌اند؟
آیا اقتصاد ایران دچار فروپاشی می شود؟
آیا اقتصاد ایران دچار فروپاشی می شود؟
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )