متن المپیاد ورزشی درون مدرسه ای | متن سرود المپیاد ورزشی درون مدرسه ای

متن المپیاد ورزشی درون مدرسه ای

مهر خدا در دل من، هرچه توان در تن من
بوسه به خاکت بزنم، ايران من اي وطنم
با ياد حق با عشق تو، من پهلواني مي کنم
در ورزش و دانش تورا، نامي جهاني مي کنم
نام خدا هست به لب
رسم، مرام است و ادب
درشب پيروزي و در روز شکست
دانش اگر باشد و نيروي تنم
پرچم تو در همه جا دست من است
ما همدل ما همراه با شور و با ايمان
يک صدا مي خوانيم جاويدان اي ايران
تا وقتي، که قران، باشدهمراه ما
تحصيل و تهذيب و ورزش هست راه ما

 

متن سرود المپیاد ورزشی درون مدرسه ای

هر سال در مدارس المپیاد ورزشی برگزار می گردد. در المپیاد ورزشی دانش آموزان می توانند در رشته هایی از جمله والیبال، بسکتبال،هندبال، رزمی، ژیمناستیک، اسکیت، طناب زنی و آمادگی جسمانی حضور یافته و با یکدیگر رقابت کنند. شادابی، تقویت روحیه و تیم های ورزشی دانش آموزی، نشاط و افزایش مشارکت پذیری از شاخصه ها و اهداف اصلی المپیاد درون مدرسه ای است.زمانی که فضای آموزشی سالم و با نشاطی برای دانش آموزان علاوه بر ساعت های درس ورزش آنان مهیا می شود، به طور قطع تقویت قوای جسمانی و روحیه ای و رواین آنان نیز افزایش می یابد و در محیطی شادابتر به تحصیل می پردازند.

به همین منظور بر آن شدیم تا سرود المپیاد ورزشی به همراه متن سرود و اهنگ بی کلام سرود المپیاد ورزشی را برای شما عزیزان قرار دهیم.

متن سرود المپیاد ورزشی | سرود المپیاد ورزشی (آهنگ بیکلام و باکلام)

متن المپیاد ورزشی درون مدرسه ای | متن سرود المپیاد ورزشی درون مدرسه ای


در ورزش حرفه ای و بین الملل بهترین نتیجه ها بتوسط قهرمانانی که نماینده کشور خود محسوب می شوند حاصل شده و موجب سربلندی و افتخار و غرور ملی سرزمین خود می گردند به همین خاطر به طور غیر مستقیم و به تجربه می توان نتیجه گرفت که هر کشوری که قهرمانان بیشتری داشته و افتخارات ورزشی بیشتری را بدست آورده باشد به همان میزان دارای برنامه ریزی و مدیریت و سرمایه گذاری بیشتری نیز بوده است .

به همین لحاظ است که در کنار آموزش و تدریس درس های معمول به دانش آموزان آموزش و پرورش مجاری خاصی را برای کشف و جذب نخبه گا ن اختصاس داده است . آموزگاران در طی یک دوره تحصیلی در صورتی که با یک دانش آموزی با استعداد خاص روبرو شوند نظرات خود را در غالب گزارشی به مسئولین مدرسه اطلاع می دهند و مستولین پس از تحقیق اولیه و حصول اطمینان از صحت گزارش معلم مربوطه مراتب را طی جلسه ای رسمی به اطلاع اولیائ دانش آموز می رسانند و به آنها پیشنهاد می شود که در صورت موافقت اولیائ فرزند آنها به مدرسه ای اختصاصی مرتبط با استعداد فرزندشان انتقال داده می شود و البته در جلسه با اولیا مسائل جانبی از جمله کمک خرج و بیمه و خوابگاه و مساعدت های دولتی نیز برای آنها شرح می شود.

متن سرود افتتاحیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای | متن و آهنگ سرود المپیاد درون مدرسه ای

تگ ها:
telegram netshahr
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )