اضافه شدن قابلیت جدید به واتس اپ |  قابلیت Silent Mode در واتس اپ |  Vacation Mode حالت سفر

اقتصاد نیوز: پیام رسان واتس اپ که محبوبیت زیادی در اروپا دارد اخیرا دو قابلیت جدید و جذاب برای کاربران خود اضافه کرده است.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از زومیت، واتس‌ اپ برای باقی ماندن در بازار به شدت رقابتی پیام‌رسان‌ها، همواره در حال انتشار به‌روزرسانی‌هایی است تا بتواند تجربه کاربری و نرخ مشارکت کاربران خود را ارتقاء بدهد. در همین راستا تیم سازنده آن اعلام کرده که این روزها روی دو حالت جدید به نام‌های Vacation و Silent کار می‌کند.

 
به گفته تیم واتس اپ، قابلیت Silent Mode از همین امروز برای کلیه دیوایس‌های اندرویدی در سراسر دنیا منتشر می‌شود. به لطف این ویژگی می‌توانید نشان Mute بودن چت‌ها را به طور کامل مخفی کنید. به نظر می‌رسد که این قابلیت به طور پیش‌فرض در اپلیکیشن فعال می‌شود، بنابراین برای دسترسی به آن نیازی به مراجعه به تنظیمات اپلیکیشن نخواهید داشت.

اما Vacation Mode هنوز در مراحل توسعه به سر می‌برد و بر اساس Silent Mode طراحی شده. وقتی که آن را فعال می‌کنید، Vacation Mode یا همان حالت سفر زمانی که پیام جدیدی در یک چت آرشیو شده به شما برسد، دیگر اجازه نمی‌دهد که چت از حالت آرشیو بیرون بیاید.

و در نهایت قابلیت Linked Accounts را داریم که می‌گذارد حساب اینستاگرام خود را به واتس اپ متصل کنید. هدف از این قابلیت هنوز به طور دقیق مشخص نیست اما به نظر می‌رسد که برای بازیابی حساب‌های فیسبوک و اینستاگرام از طریق واتس اپ کاربرد دارد.
انتشار قابلیت‌های جدیدی که گفتیم از همین امروز آغاز شده، اما احتمالا چند هفته‌ای به طول بینجامد که تمام جمعیت میلیاردی کاربران واتس اپ به آن دسترسی پیدا کنند. 

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
هکرهای روسی سفارت امریکا را مورد هدف قرار دادند
هکرهای روسی سفارت امریکا را مورد هدف قرار دادند
محبوبترین پَسورد جهان چیست؟
محبوبترین پَسورد جهان چیست؟
آموزش کنترل مصرف اینترنت گوشی موبایل
آموزش کنترل مصرف اینترنت گوشی موبایل
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )