دریافت گواهی ارزش افزوده | پرینت اعتبار گواهی ارزش افزوده | آدرس evat.ir | بررسی اعتبار گواهی ارزش افزوده evat

برای بررسی اعتبار گواهینامه ثبت نام مالیات بر ارزش اافزوده باید به سایت evat.ir رفته و در قسمت بررسی اعتبار گواهینامه ثبت نام از سال 94 به بعد بروید و با وارد نمودن اطلاعاتی که در آن قسمت وجود دارد دریافت گواهی ارزش افزوده را انجام دهید. در نهایت می توانید پرینت گواهی ارزش افزوده خود را بگیرید. 

 

استعلام ارزش افزوده و آدرس evat.ir

بررسی اعتبار گواهی ارزش افزوده evat | مشاهده گواهی ارزش افزوده | نمونه گواهی ارزش افزوده

گواهی ارزش افزوده چیست
گواهی مالیات بر ارزش افزوده برگه‌ای است که از طرف سازمان امور مالیاتی صادر می‌شود. این گواهی، بر اثر تشخیص حوزه مالیات بر ارزش افزوده، به‌صورت 6 ماهه یا یک‌ساله صادر می‌شود، که بعد از پایان تاریخ اعتبار اشخاص حقیقی و حقوقی باید اعتبار آن را از حوزه مالیاتی تمدید کنند. تمامی خریداران موظفند هنگام پرداخت مبلغ مالیات بر ارزش افزوده در صورت‌حساب فروشندگان، گواهی‌ ثبت‌نام را از آن‌ها درخواست کرده و پس از رؤیت آن و اعتبار تاریخ نسبت به پرداخت آن اقدام نمایند. همچنین همه‌ی فروشندگان کالا و خدمات مشمول این قانون، ملزم به ارائه گواهی مالیات بر ارزش افزوده به مشتریان خود می‌باشند.

آدرس evat.ir

فرم درخواست ثبت‌نام گواهی مالیات بر ارزش افزوده

بدینوسیله گواهی می‌گردد:

بنگاه اقتصادی با عنوان …………………………. با شماره اقتصادی:………………. به‌عنوان شخصیت حقوقی/ حقیقی با مدیریت: آقای/ خانم……………. به نشانی:………………………. ثبت‌نام خود را در نظام مالیات بر ارزش افزوده تکمیل نموده است.

شایان ذکر است مودیان مرحله …………………. در نظام مالیات بر ارزش افزوده، مکلف به اجرای تکالیف قانونی از جمله دریافت مالیات و عوارض موضوعه از خریداران و تسلیم اظهارنامه از تاریخ…./…./….13 (به حروف) می‌باشند.

مدت اعتبار این گواهی از تاریخ صدور…………. می‌باشد.

 

در بالا سامانه بررسی اعتبار گواهی ارزش افزوده | اعتبار گواهی ارزش افزوده شرکتها را می خوانید.

 

تگ ها:
telegram netshahr
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )