چه چیزهایی در سفر به ژاپن خریداری کنیم | سوغاتی های ژاپن | خرید در ژاپن

کشور شگفت انگیز ژاپن ترکیبی از قدیم و جدید است. در این کشور چیزهایی می بینید که به قدیمی ترین، باستانی ترین و سنتی ترین وجوه این کشور مربوط هستند و در عین حال با چیزهایی مواجه می شوید که جلوه های شگفت انگیزی از تکنولوژی و مدرنیته را به نمایش می گذارند. بنابراین این کشور یکی از بهترین و جالب ترین کشورهای جهان در زمینه خرید به شمار می رود. اگر شما هم قصد سفر به ژاپن را دارید و می خواهید بدانید در این سفر چه چیزهایی و از کدام مراکز خرید ژاپن باید بخرید، در این فهرست به معرفی بهترین سوغات کشور ژاپن از جمله شیرینی های خوش طعم ماچا Matcha، محصولات زیبایی ژاپنی، موارد باارزش مربوط به مد و صنایع دستی سنتی می پردازیم. با ما در مجله گردشگری همگردی همراه باشید برای خرید در ژاپن...

لوازم آرایشی
محصولات زیبایی ژاپنی یکی از برترین انتخاب ها برای گردشگران خانم و سوغات کشور ژاپن به شمار می روند؛ زیرا این محصولات اغلب با عنوان تولیدات با کیفیت عالی و قیمت مناسب شناخته می شوند. از مارک های لوازم آرایشی با کیفیتی مانند Shiseido، KOSE و SK-Ⅱ تا مارک های گران قیمتی مانند CANMAKE و KATE، کشور ژاپن گستره وسیعی از محصولات زیبایی و آرایشی را به میهمانان خود عرضه می کند و این تولیدات به آسانی در داروخانه های تمامی شهرهای این کشور پیدا می شوند. علاوه بر محصولات ویژه مراقبت پوست و لوازم آرایشی، تولیدات کرم های ضد آفتاب ژاپنی نیز به شدت محبوب و مورد تقاضای مشتریان هستند. وبسایت محبوب @cosme هر ساله مراسم جوایز بهترین لوازم آرایشی را برگزار می کند و همواره به معرفی لوازم آرایشی مشهور و محبوب تمامی عمر می پردازد. اگر به دنبال بهترین محصولات تولیدی آرایشی و زیبایی ژاپن در سال های اخیر می گردید، بهتر است به این وبسایت از معتبرترین مراکز خرید ژاپن مراجعه کنید و فهرست آنها را ببینید.

چه چیزهایی در سفر به ژاپن خریداری کنیم | سوغاتی های ژاپن | خرید در ژاپن

لوازم الکترونیکی
کشور ژاپن با عنوان کشور پیشروی جهانی در زمینه تکنولوژی پیشرفته شناخته می شود که محصولات فوق العاده و بسیار نوآورانه ای از جمله ابزار الکترونیکی مدرن به جهان عرضه می کند. این ابزار و لوازم بسیار محبوبیت دارند؛ بویژه که بسیاری از آنها تنها در ژاپن پیدا می شوند. بخصوص اگر به دنبال محصولات ساخته خود ژاپن باشید، از خرید خود بسیار راضی خواهید بود. محصولات محبوب الکترونیکی در ژاپن، دوربین، برنج پز، صندلی الکترونیکی توالت، هدفن و غیره هستند. منطقه آکیبارا Akihabara بهترین گزینه برای خرید لوازم الکترونیک در ژاپن به شمار می رود؛ زیرا بسیاری از فروشگاه ها و مراکز خرید و محصولات ارائه شده در این منطقه از بهترین ها هستند. نکته مهم دیگر این است که در بیشتر این مراکز خرید بزرگ مانند Yodobashi Camera، فروشندگان مسلط به زبان انگلیسی و امکان خرید بدون پرداخت مالیات وجود دارند.

چه چیزهایی در سفر به ژاپن خریداری کنیم | سوغاتی های ژاپن | خرید در ژاپن

لباس های ارزان قیمت
خرید در ژاپن را با لباس شروع کنید. ژاپن یکی از بهترین کشورهای دنیا برای طرفداران مد است. مناطق توکیو مانند شیبویا Shibuya، هاراجوکو Harajuku و گینزا Ginza بهترین و روبه مدترین لباس های مدرن را به بازدیدکنندگان عرضه می کنند. علاوه بر مارک های لوکس و گران قیمت، فروشگاه های بسیاری نیز وجود دارند که می توانید با بودجه کم از آنها خرید کنید. فروشگاه هایی مانند UNIQLO، GU و WEGO از بهترین فروشگاه های رو به مد و مراکز خرید ژاپن هستند که بین تمامی نسل ها محبوبیت شدیدی دارند و اگر شما طرفدار مارک های H&M، ZARA و Forever21 باشید، ممکن است از لباس های این فروشگاه ها نیز بسیار خوشتان بیاید.

چه چیزهایی در سفر به ژاپن خریداری کنیم | سوغاتی های ژاپن | خرید در ژاپن

خوراکی های ماچا Matcha
چاشنی ماچا Matcha (پودر چای سبز ژاپنی) در دهه اخیر، به یکی از محصولات خوراکی با بیشترین تقاضا در جهان تبدیل شده است. طعم عالی این چاشنی و مزایایی که برای سلامتی دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است و در ژاپن، شما می توانید محصولات ماچا Matcha را در انواع مختلف پیدا کنید. بسیاری از کافه ها در کشور ژاپن، دسر های خوش طعم، منحصر به فرد و اصیل ماچا Matcha مانند Matcha Parfait، Matcha Pancakes، Matcha Gelato و غیره را به مشتریان خود عرضه می کنند. دو شهری که بهترین طعم های ماچا Matcha را می توانید در آنها پیدا کنید، شهر توکیو با تعداد زیاد کافه های عالی با دسرهای خلاقانه و شهر کیوتو، جایگاه بهترین برگ های چای سبز و تعداد زیادی چایخانه اصیل هستند. پودر ماچا Matcha نیز در بسیاری از فروشگاه ها به فروش می رسد. علاوه بر این پودر، خوراکی های ماچا Matcha مانند KitKat و Pocky برای خریدن به عنوان سوغاتی بسیار محبوب هستند. این خوراکی ها در فروشگاه های زنجیره ای، سوپرمارکت ها، داروخانه ها و فروشگاه های سوغاتی در ژاپن یافت می شوند. بیشترین تنوع خوراکی های ماچا Matcha را می توانید در مرکز خرید Don Quijote یا DONKI پیدا کنید.

چه چیزهایی در سفر به ژاپن خریداری کنیم | سوغاتی های ژاپن | خرید در ژاپن

محصولات استارباکس
شرکت استارباکس Starbucks که محبوب ترین شرکت قهوه در جهان است و خوراکی ها و نوشیدنی های خوش طعمی که در آن ارائه می شود، در ژاپن به شدت محبوبیت دارند و از سوغات کشور ژاپن است. اما لوازم مصرفی این شرکت نیز تقاضای زیادی دارند. علاوه بر لیوان ها و ماگ های مخصوص این شرکت، کلکسیون محدودی از این لوازم در شهرهای بزرگ ژاپن مانند توکیو، اوزاکا، کیوتو، هوکایدو و اوکیناوا به فروش می رسند؛ همچنین کلکسیون فصلی و مناسبتی مانند کلکسیونی با تم شکوفه های گیلاس که هر ساله در فصل بهار به بازار عرضه می شود. کلکسیون های فصلی بخصوص بسیار محبوبیت دارند و به محض ارائه شدن، تماما به فروش می رسند.

چه چیزهایی در سفر به ژاپن خریداری کنیم | سوغاتی های ژاپن | خرید در ژاپن

محصولات صد ینی
فرض کنید در یکی از مراکز خرید ژاپن، همه چیز با قیمت صد ین به فروش می رسد. چه کسی دوست ندارد از این فروشگاه ارزان قیمت خرید کند!؟ فروشگاه های صد ینی مکان محبوب ژاپنی ها برای خرید کردن هستند و هم اکنون محصولات تعدادی از مارک های مشهور مانند DAISO، Can DO و Seira نیز در این فروشگاه ها به چشم می خورند. وقتی ما در مورد محصولات صد ینی فکر می کنیم، ممکن است بخاطر ارزان بودن آنها به کیفیت آنها مشکوک باشیم. اما محصولات اخیر مراکز خرید ژاپن و فروشگاه های صد ینی در ژاپن بسیار با کیفیت هستند و شما با دیدن آنها باور نخواهید کرد که فقط 100 ین می ارزند. فروشگاه DAISO بزرگ ترین و پر شعبه ترین فروشگاه محصولات صد ینی در این کشور به شمار می رود.

چه چیزهایی در سفر به ژاپن خریداری کنیم | سوغاتی های ژاپن | خرید در ژاپن

اسباب بازی های منحصر به فرد
اگر به دنبال چیزی جالب و منحصر به فرد (یا شاید کمی عجیب) از سوغات کشور ژاپن هستید تا به وسیله آنها دوستان یا آشنایان خود را بخندانید، می بایست برای خرید در ژاپن بروید. به لطف فرهنگ عظیم اوتاکو Otaku، چیزهای منحصر به فرد و عجیب بسیاری در این کشور به فروش می رسند. منطقه آکیبارا Akihabara باز هم بهترین منطقه برای خریدن چیزهای مرتبط با فرهنگ اوتاکو Otaku می باشد؛ چرا که تعداد زیادی فروشگاه های این چنینی در این منطقه یافت می شوند که چیز های عجیبی در آنها به فروش می رسند. منطقه آکیبارا Akihabara نه تنها بخاطر فروش چیزهای منحصر به فرد و عجیب، بلکه برای طرفداران انیمیشن، مانگا (انیمیشن ژاپنی) و بازی، یکی از بهترین مناطق برای پیدا کردن اسباب بازی ها، مجسمه ها، بازی ها و غیره می باشد.

چه چیزهایی در سفر به ژاپن خریداری کنیم | سوغاتی های ژاپن | خرید در ژاپن

تولیدات سنتی
بگذارید جنبه زیبای سنتی ژاپن را فراموش نکنیم. کشور ژاپن یک کشور تاریخی با تاریخ غنی است که صنایع دستی و آثار هنری اصیل در آن یافت می شوند. بویژه در مناطق روستایی و شهرهای تاریخی مانند کیوتو یا منطقه توهوکو Tohoku، آثار هنری و صنایع دستی زیبا در فروشگاه های محلی فروش سوغاتی به فروش می رسند. موارد کوچک کادویی مانند چوب های غذا خوری یا فوروشیکی Furoshiki (دستمال های چند کاره که به عنوان دستمال گردن، جوراب، بقچه و غیره استفاده می شوند) از محبوب ترین صنایع دستی و سوغاتی های سنتی کشور ژاپن هستند که حتما در سفر به ژاپن می بایست از آنها بخرید. صنایع دستی های زیبا از سوغات کشور ژاپن که می توانید برای عزیزانتان به یادگار بیاورید.

چه چیزهایی در سفر به ژاپن خریداری کنیم | سوغاتی های ژاپن | خرید در ژاپن

دارو
داروخانه ها یکی از محبوب ترین مکان ها برای خرید در ژاپن هستند؛ زیرا لوازم بهداشتی آرایشی، داروها و محصولات پزشکی ژاپن امروزه بسیار محبوبیت دارند. اگر شما خارجی باشید، ممکن است در خریدن دارو تردید داشته باشید؛ بنابراین قبل از خرید آنها به طور مفصل تحقیق کنید و محصولات عالی و بسیار مفید پزشکی در ژاپن را بشناسید.

چه چیزهایی در سفر به ژاپن خریداری کنیم | سوغاتی های ژاپن | خرید در ژاپن

کتانی ورزشی
وقتی به ژاپن سفر می کنید، متوجه می شوید که برخی محصولات عرضه شده برای فروش در این کشور، از همان محصولات در کشور های دیگر ارزان تر هستند. یکی از این محصولات، کتانی و کفش های ورزشی است. شما در فروشگاه های چند شعبه ای بزرگ مانند ABC Mart می توانید کفش های ورزشی با قیمت های بسیار مناسب پیدا کنید. در ژاپن، نه تنها می توانید محصولات ورزشی با قیمت پایین بخرید، بلکه محصولات محدودی مختص کشور ژاپن در فروشگاه های مارک های مشهوری مانند آدیداس Adidas، نایک Nike و اونیتسوکا تایگر Onitsuka Tiger به فروش می رسند. بهترین مکان برای خرید در ژاپن و خریدن بهترین کفش های ورزشی، مناطق شیبویا Shibuya، شینجوکو Shinjuku و هاراجوکو Harajuku در توکیو هستند.

چه چیزهایی در سفر به ژاپن خریداری کنیم | سوغاتی های ژاپن | خرید در ژاپن

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
دیدنی های سد شاه عباسی، نازک ترین سد جهان
دیدنی های سد شاه عباسی، نازک ترین سد جهان
فرق بین هتل و متل چیست؟ | تفاوت هتل و متل چیست
فرق بین هتل و متل چیست؟ | تفاوت هتل و متل چیست
هزینه سفر ۳روزه به پایتخت ترکیه | هزینه سفر به آنکارا
هزینه سفر ۳روزه به پایتخت ترکیه | هزینه سفر به آنکارا
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )