مجری معروف بی بی سی فارسی هم رفت

رکنا: سلطان پور هم از بی بی سی خداحافظی کرد. در ادامه خداحافظی های عوامل بی بی سی فارسی، رسانه رسمی دولت بریتانیا، قرعه به نام نادر سلطان پور، مجری با سابقه این شبکه افتاد. سلطان پور طی توئیتی، پایان یک دهه فعالیت اش در بی بی سی را اعلام کرد

خداحافظی سلطان پور البته چندان دور از انتظار نبود.

پس از اخراج صادق صبا از بی بی سی و مدیریت رزیتا لطفی بر این رسانه، برخی از چهره های بی بی سی مجبور به ترک این شبکه شدند.

افرادی همچون رزیتا لطفی، مهدی پرپنچی و سینا مطلبی از گزینه های مدیریت جدید بی بی سی فارسی بودند که پس از انتخاب رزیتا لطفی، اختلافات در این شبکه بالا گرفت تا جایی که مدت ها پس از آن، فرناز قاضی  زاده همسر سینا مطلبی اجازه اجرا نداشت و به نوعی ممنوع التصویر شده بود.

نادر سلطان پور از مجریان باسابقه و حسین باستانی از کارشناسان مطرح این شبکه نیز به جرم  حمایت از صادق صبا، مجازات شدند. سیاوش اردلان مجری مطرح برنامه نوبت شما نیز از این آتش در امان نماند و به پشت صحنه بی بی سی در حد یک مترجم تنزل یافت.

مجری معروف بی بی سی فارسی هم رفت

محمد منظرپور یکی دیگر از کارمندان بی بی سی فارسی نیز از شبکه اخراج و ابتدا به صدای آمریکا و بعد از اخراج از صدای آمریکا به شبکه ایران اینترنشنال رفت.

جمشید برزگر یکی دیگر از کارشناسان بی بی سی فارسی نیز پس از اخراج، وارد دویچه وله و مهدی پرپنچی، از مجریان این شبکه نیز راهی رادیو فردا شد تا تمام این اتفاقات نشان دهد رزیتا لطفی نمی تواند با همراهان صادق صبا همکاری کند.

با توجه به این اتفاقات می توان گفت سینا مطلبی، فرناز قاضی زاده، جمال موسوی، حسین باستانی ، ناجیه غلامی و حتی مسعود بهنود از جمله افرادی هستند که باید منتظر جدایی آنها از بی بی سی بود.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
ترامپ دست به دامن رونق تولید داخلی شد
ترامپ دست به دامن رونق تولید داخلی شد
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )