متن زیبا تبریک قبولی در کنکور | اس ام اس تبریک قبول شدن فرزند در کنکور | پیامک تبریک قبول شدن در کنکور سراسری

متن وشته تبریک کنکور


عمه / خاله / عمو / دایی عزیزم قبولی فرزندتان را در کنکور سراسری را با تمام وجودم تبریک می گویم. ان شالله که ایشان مدارج علمی را پشت سر هم طی کنند.

 

پیامک زیبا و جدید قبولی کنکور


با سلام خدمت شما دوست عزیز

قبولی فرزند عزیزتان را در کنکور سراسری و قبولی در رشته ............. رابه شما خانواده محترم تبریک عرض می کنم. با امید به موفقیت های آتی


متن پیام تبریک قبولی آزمون کنکور و دانشگاه

عزیزم وقتی شنیدم که در کنکور قبول شدی خیلی خوشحال شدم از اولش هم می دونستم که تو می تونی و استحقاقشو داری. بهت افتخار می کنم.

دوست عزیزت .............


اس ام اس تبریک قبولی در دانشگاه | پیامک تبریک قبولی در کنکور


همکار محترم و ارجمند ..... با کمال صداق و مسرت بخشی قبولی نوجوان رعنا و شایسته شما را در کنکور سراسری به شما و خانواده محترمان تبریک می گویم.

ارادتمند شما ..........................

 

اس ام اس تبریک برای قبولی دانشگاه | پیام تبریک قبولی کنکور سراسری

 


با کمال مسرت و شادمانی مجاز شدنت در انتخاب رشته دانشگاه ( ………………….) را تبریک گفته و از اینکه توانستی با شایستگی تمام در جلسه کنکور قبول شده و ما را پیش اقوام ؛ دوستان ؛ آشنایان و حتی دشمنان روسفید کنی خرسندیم و از صمیم قلب این پیروزی شیرین را به تو و به خودمان شادباش میگوییم.

 

تبریک به مناسبت قبولی در کنکور

 

بسم الله الرحمن الرحیم

گویند عارفان هنر وعلم کیمیاست وان مس که گشته هم سراین کیمیا طلاست

عزیز ارجمند جناب یا سرکار

توفیق ورود به دروازه های دنیای علم و دانش یکی از موهبت هایی است از سوی خداوند علیم که بی شک آدمی در سایه تلاش و جهد در کسب دانش از این موهبت بهره خواهد جست.

امروز با ورود به دانشگاه و طی مدارج علمی در آتی مژده کیمیا شدن را به مس وجودت داده ای؛ ما نیز به نوبه خود کسب این موفقیت را به شما رهجویان مسیر علم وتعلم تبریک عرض می نمائیم.

از خداوند متعال استمرار موفقیت وتداوم دانش آموزی را برایت خواستاریم و امیدواریم در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) برای میهن اسلامی و عزیزمان ایران افتخار آفرینی نمائید.

 


پيام تبريک قبولی دانشگاه / پیام تبریک قبولی کنکور پزشکی

 

قبولی درخشان شما را در آزمون … در رشته … در دانشگاه … تبریک می گوییم و از خداوند منان برای شما آرزوی سعادت و موفقیت روزافزون داریم.

 

اس ام اس تبریک قبولی کنکور / اس ام اس تبریک قبولی دانشگاه

 


قبولی درخشان شما را در آزمون … در رشته … در دانشگاه … تبریک عرض می نماییم و از خداوند منان برای شما آرزوی نیکبختی و سعادت داریم.

 

پیام تبریک قبولی در کنکور سراسری

 


پذیرش شما را در دانشگاه … در رشته … عرض نموده. توفیق روزافزون شما را در تمام مراحل زندگی از خداوند متعال خواستاریم.

 


پیام تبریک موفقیت تحصیلی

 

با کمال مسرت و شادمانی مجاز شدنت در انتخاب رشته دانشگاه …………………. را تبریک گفته و از اینکه توانستی با شایستگی تمام در جلسه کنکور قبول شده و ما را پیش اقوام ؛ دوستان ؛ آشنایان و حتی دشمنان روسفید کنی خرسندیم و از صمیم قلب این پیروزی شیرین را به تو و به خودمان شادباش میگوییم.

 

متن تبریک موفقیت در کنکور فرزند

 

دوست و همکار عزیز … موفقیت شما را در پذیرش مقطع … دانشگاه … خدمت شما و خانواده محترمتان تبریک عرض می كنم و توفیق روز افزون را از خداوند منان خواستارم.

 

متن پیام تبریک قبولی در کنکور فامیل

 

… عزیز این موفقیت بزرگ و ارزشمند را به شما و خانواده محترمتان تبریک عرض میکنم.

 

پیام تبریک کسب موفقیت در کنکور

 


پذیرش شما در دوره روزانه دانشگاه تهران را در مقطع دکتری خدمتتان تبریک عرض می کنم امیدوارم موفق و پیروز باشید

 


پیامک تبریک قبولی کنکور آزاد

 


قبولی شما دوست / همکار عزیز را در رشته … در دانشگاه … را تبریک عرض می کنم و امید است در سایه الطاف الهی همواره شاهد موفقیت های علمی شما باشیم.

 


پیام برای عرض تبریک موفقیت در کنکور دانشگاه پیام نور

 


پذیرش شما در مقطع … در رشته … در دانشگاه … را در کنکور سال … خدمت شما، خانواده محترم و گروه … دانشگاه … تبریک عرض می نماییم.

 


پیام تبریک قبولی در کنکور

 


دفاع از رساله دکتری با عنوان … در رشته … را با درجه بسیار خوب به جناب عالی تبریک گفته، توفیق پیش از پیش شما را آرزومندیم.

تگ ها:
telegram netshahr
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )