HBO تایید نموده است که قسمت های فصل ۸ سریال گیم آف ترونز 2 ساعت خواهد بود

HBO تایید نموده است که قسمت های فصل ۸ سریال گیم آف ترونز 2 ساعت خواهد بود

سریال گیم آف ترونز سریال پس از آن پخش شده است های اولیه همه قسمت ها خته می شدند اما کم‌کم تغییراتی در میزان تعداد قسمتهای آن ایجاد شد تا جایی که در فصل ۷  فصل تنها 7 قسمت و قصل هشتم که فصل آخر است تنها ۶ قسمت انتخاب شده است از این رو احتمال می‌رود که قسمت های یک ساعته داستان برای اینکه سریال در انتها تمام شود بیش از ۲ ساعت باشد.

اما تمامی سوالی که وجود دارد این است که هنوز پاسخ داده شده است، آیا شش قسمت به اندازه کافی خواهد بود؟ یا HBO می تواند 6 قسمت پخش کند که بیش از یک ساعت اجرا می شود؟ متاسفانه این مورد نخواهد بود، طبق گفته کایلی بلویس، برنامه نویس HBO که با EW صحبت کرده است و تایید کرد که فصل 8 قسمت ها کمتر از 2 ساعت خواهد بود.

با این حال آنچه که شنیده ایم این است که قسمت نهایی می تواند بیش از یک ساعت ادامه داشته باشد، که ما حدس می زنیم آن قسمت استثنا خواهد بود زیرا کارگردان می خواهد همه چیز را به صورت منظم برای طرفداران قرار دهد، اما جزئیات آن هنوز تأیید نشده است. Bloys قبلا تایید کرده بود که فصل 8 در نیمه اول سال 2019 راه اندازی خواهد شد.

او همچنین در مورد پایان گفت: "من فکر می کنم این حماسه است. فکر می کنم طرفداران آن را دوست دارند. من فکر می کنم این یک راه مناسب برای یکی از بزرگترین نمایش ها در تاریخ تلویزیون است و می خواهد مردم بسیار خوشحال شوند. گفتگو بسیار زیاد است. "

تگ ها:
مطالب مرتبط
محل دفن عزت الله انتظامی |  محل قبر عزت الله انتظامی در بهشت زهرا  |  عکس قبر عزت الله انتظامی
محل دفن عزت الله انتظامی | محل قبر عزت الله انتظامی در بهشت زهرا | عکس قبر عزت الله انتظامی
عکسهای از چهلمین سالگرد سینما رکس آبادان
عکسهای از چهلمین سالگرد سینما رکس آبادان
عکس مراسم تشییع جنازه ضیاء‌الدین دری |  تصاویر مراسم تشییع پیکرضیاء‌الدین دری
عکس مراسم تشییع جنازه ضیاء‌الدین دری | تصاویر مراسم تشییع پیکرضیاء‌الدین دری
تبلیغات
loading...
نظرات