HBO تایید نموده است که قسمت های فصل ۸ سریال گیم آف ترونز 2 ساعت خواهد بود

سریال گیم آف ترونز سریال پس از آن پخش شده است های اولیه همه قسمت ها خته می شدند اما کم‌کم تغییراتی در میزان تعداد قسمتهای آن ایجاد شد تا جایی که در فصل ۷  فصل تنها 7 قسمت و قصل هشتم که فصل آخر است تنها ۶ قسمت انتخاب شده است از این رو احتمال می‌رود که قسمت های یک ساعته داستان برای اینکه سریال در انتها تمام شود بیش از ۲ ساعت باشد.

اما تمامی سوالی که وجود دارد این است که هنوز پاسخ داده شده است، آیا شش قسمت به اندازه کافی خواهد بود؟ یا HBO می تواند 6 قسمت پخش کند که بیش از یک ساعت اجرا می شود؟ متاسفانه این مورد نخواهد بود، طبق گفته کایلی بلویس، برنامه نویس HBO که با EW صحبت کرده است و تایید کرد که فصل 8 قسمت ها کمتر از 2 ساعت خواهد بود.

با این حال آنچه که شنیده ایم این است که قسمت نهایی می تواند بیش از یک ساعت ادامه داشته باشد، که ما حدس می زنیم آن قسمت استثنا خواهد بود زیرا کارگردان می خواهد همه چیز را به صورت منظم برای طرفداران قرار دهد، اما جزئیات آن هنوز تأیید نشده است. Bloys قبلا تایید کرده بود که فصل 8 در نیمه اول سال 2019 راه اندازی خواهد شد.

او همچنین در مورد پایان گفت: "من فکر می کنم این حماسه است. فکر می کنم طرفداران آن را دوست دارند. من فکر می کنم این یک راه مناسب برای یکی از بزرگترین نمایش ها در تاریخ تلویزیون است و می خواهد مردم بسیار خوشحال شوند. گفتگو بسیار زیاد است. "

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
دستمزد مهناز افشار شبی 30 میلیون تومان است؟
دستمزد مهناز افشار شبی 30 میلیون تومان است؟
مصاحبه با محمدرضا ژاله | خواننده ول کنم به چشات اتصالی کرده کیست
مصاحبه با محمدرضا ژاله | خواننده ول کنم به چشات اتصالی کرده کیست
چرا این روزها کسی شبکه نسیم نمی بیند؟ | علت کم شدن محبوبیت شبکه نسیم
چرا این روزها کسی شبکه نسیم نمی بیند؟ | علت کم شدن محبوبیت شبکه نسیم
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )