فیس بوک ویژگیDate خود را تست می کند

در شایعات قبلی شنیده بودیم که فیس بوک به دنبال توسعه برنامه های کاربردی خود قرار ملاقات نام این اپلیکیشن همان ملاقات است با توجه به اینکه در شبکه اجتماعی فیسبوک افراد بسیار زیادی وجود دارد متقاعد کردن آنها برای پیوستن به این اپلیکیشن چندان دشواری نبود به زودی زود از اپلیکیشن جدید خود رونمایی خواهد نمود.
در واقع در اوایل سال جاری، فیس بوک تأیید کرد که آنها در حال کار بر روی چنین ویژگی هایی هستند که  جیم مانچون وونگ در توییتر اخیرش نشان داد که به نظر می رسد که این ویژگی اکنون مورد آزمایش قرار گرفته است.

 فیس بوک ویژگیDate خود را تست می کند

متاسفانه از توییت وانگ، به نظر می رسد که این ویژگی به صورت داخلی آزمایش می شود، زیرا در حالی که وی می تواند به صفحه ورود به سیستم دسترسی پیدا کند، او نمیتواند ادامه دهد و به نظر می رسد که اپلیکیشن قرار فیس بوک در حال حاضر برای کاربران معمولی فعال نیست.

فیس بوک از آن زمان تا کنون تایید کرده است که این ویژگی ها را آزمایش می کنند اما به جزئیات بیشتری رفته اند. این به این معنی است که چیزهایی مانند ویژگیها، تاریخ انتشار و موارد دیگر هنوز حدس می زنند. با این حال احتمالا برای اکثر موارد نباید بیش از سایر برنامه های دوستیابی مانند Tinder متفاوت باشد، در حالی که کاربران می توانند پروفایل ها را مرور کنند و با دیگران که آنها را دوست داشته باشند مطابقت داشته باشند.

برای کسانی که کنجکاو هستند، به نظر می رسد که شما باید منتظر بمانید تا فیس بوک این ویژگی را راه اندازی کند، اما اگر دوستیابی آنلاین شماست، گزینه های زیادی وجود دارد که می تواند ارزشش را داشته باشد.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
لاراول چیست | نحوه استفاده از لاراول
لاراول چیست | نحوه استفاده از لاراول
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )