جزئیات مرگ مردی در بیمارستان نور البرز به خاطر عمل  آب مروارید

 مرد 62 ساله پس از آنکه برای انجام عمل آب مروارید به بیمارستان نور البرز رفت به طرز مرموزی از حالت بیهوشی خارج نشد و مدتی بعد تسلیم مرگ شد.

 روز 28 خردادماه امسال مرد 62 ساله ای به نام درویش برای عمل آب مروارید چشم راهی بیمارستان نور استان البرز شد. این مرد نمی دانست این آخرین باری خواهد بود که با پای خودش به جایی می رود و قرار است سرنوشت او به مرگ گره بخورد.

دختر این مرد در گفتگو با خبرنگار حوادث رکنا درخصوص این حادثه بیان کرد: ساعت 8:30 صبح بود که به بیمارستان رفتیم، ساعتی گذشت و زمان عملش به درازا کشید، ساعت 14 به ما گفتند که پدر را به اتاق عمل بردند، سپس گفتند برای او مشکل دیگری پیش آمده و او پس از بیهوشی دیگر به هوش نیامده است.

وی ادامه داد: ساعت 18:30 پدر به بیمارستان مدنی منتقل شد و با سطح هوشیاری 4 به آی سی یو بیمارستان رجایی کرج انتقال یافت و تا 20 روز در آنجا بستری بود، در آنجا بود که پرستار بیمارستان رجایی به ما گفت که پدرم سه بار سی پی آر (احیای قلبی و ریوی) شده که یکبار آن در بیمارستان نور بوده، یکبار در مدنی و یک بار در بیمارستان رجایی. در نهایت در روز 16 تیر پدرم تسلیم مرگ شد.

این زن در ادامه گفت: پزشک بیهوشی بیمارستان نور به ما گفت که به محض اینکه به پدرم داروی بیهوشی زدند ایست قلبی کرد. پدر من فشار خون داشت اما بیماری او قابل کنترل بود و خود پزشک معالج نیز در جریان این ماجرا بود. من اکنون از بیمارستان نور بخاطر قصور پزشکی و نقش داشتن در مرگ پدرم شکایت کرده ام، زیرا زمانی که پدر من به بیمارستان رفت سالم بود اما اشتباهات پزشکی باعث شد که او به کام مرگ برود.

رکنا در خصوص این پرونده برای انتشار جوابیه بیمارستان مذکور و یا سازمان های مربوطه آمادگی خود را اعلام می کند.

 منبع: رکنا

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
نقشه بعدی ترامپ درباره ایران؟ | آیا  نقشه «ترامپ» درباره ایران تغییر کرد؟
نقشه بعدی ترامپ درباره ایران؟ | آیا نقشه «ترامپ» درباره ایران تغییر کرد؟
تاریخ دقیق واریز مستمری کمیته امداد 97 | چرا مستمری کمیته امداد واریز نشده
تاریخ دقیق واریز مستمری کمیته امداد 97 | چرا مستمری کمیته امداد واریز نشده
استعفا آخوندی | متن کامل نامه استعفای آخوندی | متن نامه استعفای عباس آخوندی
استعفا آخوندی | متن کامل نامه استعفای آخوندی | متن نامه استعفای عباس آخوندی
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )