شایعات از نبودن بنزین در مازندران | صف طولانی پمپ بنزین‎ها به دلیل افزایش سفرهاست

شایعات از نبودن بنزین در مازندران  | صف طولانی پمپ بنزین‎ها به دلیل افزایش سفرهاست

همان طور که وزیر نفت اعلام کرده اند ، موضوع تغییر قیمت بنزین به ویژه دو نرخی شدن آن شایعه ای بیش نیست.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت: ازدحام موجود در برخی جایگاه های استان مازندران مربوط به تعطیلات تابستانی و افزایش سفر های برون شهری است و توزیع بنزین در جایگاه های عرضه سوخت به روال عادی ادامه دارد.

به گزارش تسنیم به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری ، حسینعلی طالبی افزود : دولت در حال حاضر هیچ برنامه ای برای تغییر قیمت بنزین ندارد و از مردم تقاضا میشود با موج شایعات همراهی نکرده به خصوص آنچه در فضای مجازی مطرح میشود توجه نکنند و با همراهی مناسب در مصرف بهینه سوخت به ویژه بنزین ما را یاری کنند.

وی خاطر نشان کرد: همان طور که وزیر نفت اعلام کرده اند ، موضوع تغییر قیمت بنزین به ویژه دو نرخی شدن آن شایعه ای بیش نیست.

این مقام تأکید کرد : شایعات بی پایه در مورد کمبود بنزین در فضای حقیقی و مجازی مازندران رواج یافت که موجب ازدحام دربرخی شهر های گردشگری استان شد.

طالبی افزود : بنزین مورد نیاز هموطنان عزیز در استان تأمین شده و هیچ مشکلی در عرضه سوخت وجود ندارد و این منطقه تمام تلاش خود را برای رفاه هم استانی های عزیز و مسافرین به کار گرفته است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت: در حال حاضر با پیوستن پالایشگاه اصفهان به تولید بنزین به مقدار قبل با استاندارد یورو4 ، سهولت تأمین سوخت میسر شده وهیچ گونه مشکلی در عرصه سوخت وجود ندارد.

 منبع: تسنیم

تگ ها:
مطالب مرتبط
یارانه نقدی 90 هزار تومان خواهد شد؟
یارانه نقدی 90 هزار تومان خواهد شد؟
فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو در عید قربان | چرا آدرس https://esale.ikco.ir باز نمی شود
فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو در عید قربان | چرا آدرس https://esale.ikco.ir باز نمی شود
ترامپ: اسم نخست‌وزیر اسرائیل، «محمد» می‌شود
ترامپ: اسم نخست‌وزیر اسرائیل، «محمد» می‌شود
تبلیغات
loading...
نظرات