عکس اعدام کودک آزار های مشهدی |  اعدام 2 قاتل متجاوز مشهدی در ملا عام

2 مرد شیطان صفت که در 2 پرونده جداگانه دختر و پسر نوجوان را در مشهد هدف نقشه شوم خود قرار داده بودند در ملاعام اعدام شدند.


اولین عکس و فیلم از اعدام در ملاء عام قاتلان ندا و محمد حسین در مشهد

به گزارش گروه حوادث رکنا، سحرگاه امروز خودروهای پلیس با حضور در شهرک شهید رجایی، خیابان قلعه ساختمان، نزدیکی استخر شنای آستان قدس محل اعدام 2 مرد شیطان صفت را آماده سازی کردند و بسته شدن داربست محل اعدام آماده سازی شد.

 

مردم یکی پس از دیگری با حضور در محل اجرای حکم اعدام 2 مرد که در 2 پرونده جداگانه سناریوی سیاهی را رقم زده بودند حاضر شدند و همگی پشت داربست های بسته شده منتظر ماندند تا اینکه خودروهای پلیس که 2 محکوم اعدامی سوار بر آن بودند به محل اجرای حکم اعدام حضور یافتند.

2 محکوم اعدامی ازخودرو پیاده شدند و این در حالی بود که مردم با شعارهایی از نیروی انتظامی و قوه قضاییه تشکر و قدردانی می کردند.

نخستین اعدامی مرد میوه فروش 41 ساله است که عصر 10 فروردین ماه امسال دختر بچه 7 ساله افغان را که ندا نام دارد به خانه اش کشانده و پس از تجاوز Rape او را به قتل می رساند.

دومین اعدامی مرد جوانی است که 15 اردیبهشت ماه امسال در نقش راننده آژانس به سراغ محمد حسین 10 ساله در بلوار موسوی قوچانی رفته و پس از سوار کردن این پسربچه سعی بر اجرای نقشه شوم داشته که پسر بچه 10 ساله در برابر وی مقاومت کرده که در نهایت مرد شیطان صفت، محمد حسین را به طرز هولناکی به قتل می رساند.

پرونده این 2 مرد شیطان صفت به صورت ویژه در دادگاه کیفری مشهد مورد بررسی قرار گرفت و هر به اعدام در ملاء عام محکوم شدند.

حکم 2 مرد محکوم اعدامی پس از خواندن شدن کیفرخواست از سوی نماینده دادستان در ساعت 8 صبح امروز به اجرا رسید.

سرهنگ آقابیگی، فرمانده انتظامی شهرستان مشهد در گفت و گو با اخبارمشهد قبل از اجرای حکم دو قاتل مشهدی گفت:

صحنه‌ای که امروز شاهد هستیم اجرای حدود الهی است، از یک سو خوشحالیم که مردم ما طعم عدالت را می‌چشند اما از سوی دیگر باید با فرهنگ‌سازی از بروز چنین اقداماتی جلوگیری شود.

خوشبختانه در این حوادث نیروی انتظامی در کوتاه‌ترین زمان توانست قاتلین را دستگیری و قوه قضاییه نیز در کوتاه‌ترین زمان به این پرونده رسیدگی کردند.

پدر محمدحسین ۱۰ ساله پیش از اعدام قاتل فرزندش گفت:امروز خوشبختانه قاتل فرزندم به مجازات خود می‌رسد، امیدوارم در نیروی انتظامی بتوانیم فوریت‌های کودکان ایجاد کنیم تا از بروز چنین وقایعی جلوگیری شود.

قوه قضاییه در این پرونده عملکرد بسیار مناسبی داشت و توانستند در این مدت کوتاه به پرونده رسیدگی کنند.

 منبع: رکنا

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )