روحانی میانه رو نیست؛ یادتان رفته در زمان مذاکرات هسته ای این آقا با ما چه کرد!اولیور نورث مرد تاثیرگذار ماجرای مک فارلین خواستار آن شد که جامعه جهانی به حسن روحانی اعتماد نکند!. اولیور نورث اظهار داشت: ایران می داند که دستیابی به سلاح هسته ای به آنها قدرت می دهد و دیگران را از دخالت در امور کشورشان باز می دارد.

اولیور نورث مرد تاثیرگذار ماجرای مک فارلین خواستار آن شد که جامعه جهانی به حسن روحانی اعتماد نکند!

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب، نورث گقت: حسن روحانی را یک میانه رو نمی دانم، دیگران او را اینگونه جلوه می دهند.

این تحلیلگر جمهوریخواه اضافه کرد: هرکسی که تصور می کند، روحانی فردی میانه رو یا منطقی است، فراموش کزده که این آقا در حین مذاکرات هسته ای به عنوان دبیر شورای امنیت ملی ایران با ما چه کرد که پر از تاخیر، دروغ و فریب بود!

این مورخ جنگی که با "نیوز مکس" گفتگو می کرد بیان داشت: او بیشتر از احمدی نژاد اختیار ندارد.

اولیور نورث اظهار داشت: ایران می داند که دستیابی به سلاح هسته ای به آنها قدرت می دهد و دیگران را از دخالت در امور کشورشان باز می دارد.

وی در خصوص تحولات سوریه گفت: دولت اسد توسط ایران، روسیه و حزب الله حمایت می شود و به احتمال زیاد در قدرت باقی خواهد ماند.

وی در پایان ضمن هشدار به استراتژی دولت اوباما در مورد سوریه تاکید کرد که ایالات متتحده ریسک خلق القاعده ای دیگر را تکرار نکند.

تگ ها:
مطالب مرتبط
جزئیات انتقاد نماینده سرپل ذهاب از هلال احمر| انتقاد فرهاد تجری از  سوءمدیریت هلال احمر در سرپل ذهاب
جزئیات انتقاد نماینده سرپل ذهاب از هلال احمر| انتقاد فرهاد تجری از سوءمدیریت هلال احمر در سرپل ذهاب
فیلم نشست خبری کمیته ویژه رسیدگی به حادثه نفتکش ایرانی | آیا چینی‌ها در حادثه کشتی سانچی مقصر بودن
فیلم نشست خبری کمیته ویژه رسیدگی به حادثه نفتکش ایرانی | آیا چینی‌ها در حادثه کشتی سانچی مقصر بودن
متن نامه 170 نماینده مجلس شورای اسلامی  به روسای سه قوه|  جزئیات خواسته 170 نماینده از سه قوه برای حمایت از پیام رسان داخلی
متن نامه 170 نماینده مجلس شورای اسلامی به روسای سه قوه| جزئیات خواسته 170 نماینده از سه قوه برای حمایت از پیام رسان داخلی
نظرات