شوخی آبادانی ها به حذف تیم ملی برزیل | نیمار سلب تابعیت از آبادان شد

اهواز - حذف تیم ملی فوتبال برزیل از رقابت های جام جهانی، باعث شد موجی از مطالب طنز از سوی کاربران خوزستانی، شبکه های اجتماعی را فرا گیرد.

 تیم های ملی فوتبال برزیل و بلژیک از ساعت ۲۲:۳۰ جمعه شب در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی روسیه به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با برتری دو بر یک بلژیک به پایان رسید. با این شکست برزیل هم به جمع حذف شده های بزرگ این جام پیوست.

از آنجایی که در استان خوزستان و به خصوص شهرستان آبادان، تیم ملی برزیل از قدیم هواداران دو آتیشه بی شماری دارد، بعد از حذف برزیل، کاربران شبکه های اجتماعی اقدام به انتشار مطالب طنز در خصوص حذف تیم ملی برزیل کردند.

یکی از کاربران در این خصوص نوشته است که « فرماندار آبادان در حال بررسی سلب تابعیت نیمار است». بازی های ضعیف نیمار ستاره تیم ملی برزیل در این بازی انتقادهای بی شماری را در پی داشت و وی در این بازی نتوانست اقدام قابل توجهی برای جلوگیری از شکست برزیل از خود نشان دهد.

چندین کاربر هم پیامی با عنوان «خوزستان کم مشکل داشت، حذف تیم ملی برزیل هم به آن اضافه شد» نوشتند که اشاره ای به مشکلات فعلی خوزستان در خصوص خشکسالی، قطعی های مکرر برق، بی آبی، گرما و گرد و غبار و ... دارد.

کاربری هم نوشته که آب شور آبادان (برزیل ایران) کار خود را کرد و بازیکنان تیم ملی برزیل به علت مصرف این آب موفق به ارائه توانمندی های خود نشدند.

یک آبادانی هم نوشته است: « بچه ها سر تمرین آب شیرین نداشتند و نتونستند به خوبی بازی کنن». دیگری نوشته باید در آبادان سه روز عزای عمومی اعلام کنند. یک نفر هم نوشته بود که حیف شد برزیل حذف شد چون می توانست با صعودش آبادان را خوشحال کند.

یک نفر دیگر نوشته «گابریل ژسوس (مهاجم ناکام برزیل در این بازی) باید نیمار را با خودش ببره جدول های آبادان را رنگ کنن». یکی هم نوشته برزیل ما را نا امید کرد از امروز امیدمون به صنعت نفته.

 منبع: مهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
پذیرش دانشجو بدون کنکور
پذیرش دانشجو بدون کنکور
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )