فیلم با قمه زدن وحید مرادی در داخل زندان | فیلم کامل زندان لحظه قمه زدن وحید مرادی

 صحنه های بعد از قتل وحید مرادی که با یک گوشی موبایل فیلمبرداری شده نشان از آن دارد که وحید با یک قمه دست ساز به قتل رسیده و افراد زیادی با این شرور خطرناک اختلاف داشته اند.

 

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، یک فیلم از داخل زندان رجایی شهر به بیرون از زندان درز یافته و در فضای مجازی پخش شده که لحظاتی بعد از به قتل رساندن وحید مرادی را نشان می دهد.

این فیلم که با یک گوشی موبایل گرفته شده است صحنه پس از درگیری خونین داخل زندان را نشان می دهد و جالب اینکه در دست یکی از متهمان قمه بزرگی است که ادعا می کنند با آن وحید مرادی را از پای در آورده اند.

این فیلم نشان می دهد برعکس اینکه در همه فضای مجازی نشان داده شده وحید مرادی طرفدارهای زیادی دارد در داخل زندان افراد زیادی با او اختلاف دارند.

در شروع فیلم یکی از زندانیان با نشان دادن خونی که روی دیوار ریخته شده ادعا می کند این خون وحید مرادی است و سپس با رجزخوانی قمه ای را که با او وحید مرادی را هدف قرار داده اند نشان می دهند و در ادامه زندانیان دیگر با رجزخوانی و اینکه وحید مرادی را زمینگیر کرده اند قدرت نمایی می کنند.

اختلافات داخل زندان از قول متهمان قتل وحید مرادی

سعید یکی از متهمان قتل وحید مرادی پس از دستگیری در بازجویی ها ادعا کرده است که وحید را نمی شناختم تااینکه به زندان آمد و وحید مرادی از زمانی که وارد زندان شد برای خودش یک باند تشکیل داد و به همه می گفت که من عقاب ایران هستم و نوچه هایش را اجیر کرده بود که به سالن دیگر زندان حمله کنند و هر روز زندانیان دیگر را اذیت می کردند و برای همه خط و نشان می کشیدند.

سعید گفت: من دو ساعت قبل از درگیری برای تحقیقات پرونده ام به پلیس آگاهی رفته بودم و پس از بازگشتن به زندان متوجه شدم وحید اندرزگاه را به هم ریخته و با زندانیان درگیر شده است او همیشه برای همه رجزخوانی می کرد.

عباس نیز یکی دیگر از زندانیان است که بخاطر قتل یکی از بستگانش در سال 85 دستگیر شده و توانسته بود با پرداخت دیه از خانواده مقتول رضایت بگیرد.

این متهم به قتل وحید مرادی نیز گفت: وحید از همان روز اول در زندان با زندانیان دعوا می کرد و می گفت که کفتارها باید پایین باشند و شیرها بالا و خط و نشان می کشید.

وی ادامه داد: در زندان معمولا درگیری ها دسته جمعی رخ می دهد و آن روز وحید 50 نفر را جمع کرده بود و می خواست با چاقو و آبجوش به یک سالن دیگر حمله کنند ما ابتدا دست خالی بودیم و وقتی درگیری رخ داد ما هم دست به چاقو شدیم و نمی دانم چه کسی به وحیدمرادی چاقو زد.

بنا به این گزارش، در پرونده قتل وحید مرادی 3 مظنون دستگیر شده اند که برای تحقیقات بیشتر و شناسایی عامل اصلی متهمان به دستور سرپرست دادسرای امور جنایی تهران دراختیار ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار دارند.

همه این مطالب ادعاهای ثابت نشده متهمان هستند و تحقیقات ادامه دارد.

منبع: رکنا

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
پرونده دستمزد ۹۸ بسته شد
پرونده دستمزد ۹۸ بسته شد
۱۲رویداد مهم سیاسی سال ۹۷
۱۲رویداد مهم سیاسی سال ۹۷
رای نهایی دادگاه بانک سرمایه | رای دادگاه بانک سرمایه چه شد | آخری اخبار از رای دادگاه بانک سرمایه
رای نهایی دادگاه بانک سرمایه | رای دادگاه بانک سرمایه چه شد | آخری اخبار از رای دادگاه بانک سرمایه
تبلیغات
loading...
نظرات
 • علی :

  تسلیت به خانواده محترم مرحوم وحید مرادی


  1397/06/18 11:32:05
 • سعید :

  چرا عنوان مطلب دروغ است؟ در عنوان می نویسید لحظه ی قمه خوردن وحید مرادی، اما خط اول متن می نویسید فیلمی که بعد از قمه خوردن وحید مرادی... صداقت داشته باشید و دقت کنید.


  1397/04/27 14:29:56
 • مجتبی :

  [...] بودن قاتلاش


  1397/04/18 02:35:55

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )