مشکلات آپدیت جدید کلش | مشکلات اپدیت تاون هال 12 | تاون هال 12 کلش اف کلنز town hall 12

اگر شما هنوز هم جزو کسانی هستید که کلش آف کلنز بازی می کنید توانسته اید آرزوی دیرینه قدیمی ها یعنی تاون هال 12 را ببینید. آپدیتی که کلش برای سال 2018 به بازیکنان خود هدیه داد تاون هال 12 بود. همانطور که می دانید با تغییر تاون هال تمامی ساختمان ها لول های جدید کرفته و نیروها نیز به همین ترتیب ارتقا لول پیدا خواهند نمود.
تاون هال 12 town hall 12 در سال 2018 اپدیت جدید خود را گرفت اما با مشکلاتی همراه است که موضوع مقاله ماست. در این مقاله در مورد تاون هال 12 کلش آف کلنز و مشکلات آپدیت جدید آن می گوییم و روش های رفع آپدیت جدید کلش آف کلنز را برای تاون هال 12 برای شما به اشتراک می گذاریم با ما همراه شوید.

مشکلات آپدیت تاون هال 12 در آپدیت جدید
از کجا شروع کنیم؟ اول اینکه اگر نمی توانید کلش آف کلنز خود را به روز رسانی کنید یا بازی خراب می شود، نگران نباشید. Supercell این مشکل را حل خواهد کرد. شما دهکده خود را از دست نداده اید . به روز رسانی تابستانه Clash of Clans با مشکلاتی همراه است. ما در حال بازدید از ده ها شکایات در توییتر به یک دید کلی در مورد مشکلاتی که این بازی در دنیا برای اپدیت جدید خود ایجاد نموده است رسیدیم. تا کنون ما گزارشاتی مربوط به مسائل ID Supercell را مشاهده نمودیم، از دست رفتن Clan War، خطاهای سازگار نبودن دستگاه، از دست رفتن به روز رسانی در اپ استور، مشکلات ارتباطی، و اطلاعیه های دانلود محتوا اضافی از نمونه مشکلاتی است که در مورد اپدیت تاون هال 12 گفته شده است.

مشکلات آپدیت جدید کلش | مشکلات اپدیت تاون هال 12 | تاون هال 12 کلش اف کلنز town hall 12

اگر به روزرسانی برای شما انجام نمی شود، سعی کنید اپ استور ( Android یا iOS) را بروز رسانی نموده تا اپ استور خود را رفرش کنید و سپس آخرین نسخه را دریافت کنید. اطمینان حاصل کنید که به روز رسانی Clash TH12 را از طریق وای فای دانلود کنید، زیرا حجم ان زیاد است. سپس، این مراحل را دنبال کنید.

Supercell ID کار نمی کند - تمام برنامه هایی که در پس زمینه اجرا می کنید را ببندید. کلش را ریستارت نموده، سپس ID باید در این مرحله کار کند.

به روزرسانی در اپ استور قابل مشاهده نیست - به آدرس App Stores > Updates رفته صفحه را به پایین بکشید. با این کار باید "به زور" به روزرسانی یا ایجاد آن را قابل مشاهده کنید

برنامه هنگامی که شما سعی می کنید پایگاه دیگر افراد را ببینید از برنامه خارج می شود - با به روز رسانی درست خواهد شد
Missing Clan Wars - با به روز رسانی درست خواهد شد

مشکلات آپدیت جدید کلش | مشکلات اپدیت تاون هال 12 | تاون هال 12 کلش اف کلنز town hall 12

مشکلات آپدیت تاون هال 12 کلش آف کلنز


سرور (39٪)
برنامه بارگیری (33٪)
سقوط برنامه (27٪)

دیگر شکایت هایی که در میان گیمرهای وجود دارد عبارتند از Clan Wars missing، Supercell ID، منابع منفی در هنگام حمله و مشکلات ارتباطی بوده است. باز هم، به زودی با بهبود ثبات به انتظار به روز رسانی می رویم. اگر شما هم مشکلاتی این چنینی دارید و با آپدیت جدید تاون هال 12 کلش آف کلنز مشکل دارید در قسمت پیشنهادات و نظرات مشکل خود را بیان کنید تا کارشناسان ما مشکل شما را رفع نمایند.


مشکلات آپدیت جدید کلش | مشکلات اپدیت تاون هال 12 | تاون هال 12 کلش اف کلنز town hall 12اگر راه حلی نیز برا رفع مشکلات بالا بلد هستید و یا به ذهنتان خطور می کنید ما و مخاطبین گرامی را در مورد آن مطلع گردانید. با تشکر از مخاطبین محترم

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
ماهواره پیام چیست | هر انچه در مورد ماهواره پیام باید بدانید
ماهواره پیام چیست | هر انچه در مورد ماهواره پیام باید بدانید
کدام گوشی هوشمند را بخریم؟ | معرفی چند محصول پرطرفدار در بازار ایران
کدام گوشی هوشمند را بخریم؟ | معرفی چند محصول پرطرفدار در بازار ایران
آخرین اخبار از فیلتر اینستاگرام از زبان  وزیر ارتباطات
آخرین اخبار از فیلتر اینستاگرام از زبان وزیر ارتباطات
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )