فصل چهارم شهرزاد | شهرزاد چهار | آیا فصل چهارم شهرزاد ساخته خواهد شد؟

شاید با قسمت های اولیه سریال شهرزاد کسی فکر نمی کرد که سریال شهرزاد بتواند این همه مورد اقبال عمومی قرار بگیرد. امابعد از گذشت چند قسمت این سریال توانست جای پای خود را در میان مخاطبین خود پیدا نموده و به فروش خوبی دست پیدا کند.


آقای حسن فتحی کارگردان مجموعه شهرزاد توانست ماجرا را با 3 سه فصل پیش ببرد و تا آخرین قسمت مخاطب از دیدن این سریال احساس خستگی نکند. استفاده از بازیگران شاخص، کارگردانی مطلوب و داستانی مخاطب پسند توانست سریال شهرزاد را تبدیل به یک پروژه ماندگار در میان سریال های خانگی نماید. قسمت 16 از فصل سوم سریال شهرزاد در حالی به بازار آمد که پس از یک هقته وقفه بین قسمت پانزدهم مردم منتظر قسمت شانزدهم و نهایی فصل سوم سریال شهرزاد بودند.


اما در این مقاله می خواهیم به فصل چهارم شهرزاد بپردازیم. آیا فصل چهارم سریال شهرزاد ساخته خواهد شد؟ اگر فصل چهارم سریال شهرزاد ساخته شود داستان آن چه خواهد بود؟ آیا شما مخاطبین تمایلی به ساخت شهرزاد چهار 4 دارید؟

فصل چهارم شهرزاد | شهرزاد چهار | آیا فصل چهارم شهرزاد ساخته خواهد شد؟


در مورد ساخت فصل چهارم سریال شهرزاد اخبار ضد و نقیضی وجود دارد. در ادامه به بررسی این اخبار از سوی بازیگران و عوامل فیلم می پردازیم.

رامین ناصر نصیر
رامین ناصر نصیر که نقش شوهر خواهر شهرزاد را در این سریال بازی می کرد در مورد فصل چهارم سریال «شهرزاد» و احتمال نقش آفرینی خود گفته است که تا جایی که می‌دانم فصل چهارم این سریال ساخته نخواهد شد و تا کنون درخصوص همکاری برای فصل جدید، صحبتی با من نشده است.

فصل چهارم شهرزاد | شهرزاد چهار | آیا فصل چهارم شهرزاد ساخته خواهد شد؟

پرویز فلاحی پور
پرویز فلاحی پور که در نقش نصرت و پدر قباد در این سریال به ایفای نقش پرداخته بود و در فصل سوم کشته شد در مورد اینکه آیا فصل چهارم سریال شهرزاد ساخته خواهد شد یا خیر گفته است که به نظرم این اتفاق رخ نمى دهد و فصل سوم سریال «شهرزاد» آخرین فصل از این مجموعه بوده است. وی در ادامه گفته است که اگر فصل چهارم شهرزاد ساخته شود، مطمئنا ترکیب بازیگران این سریال به دلیل خط داستانى تازه آن تغییر پیدا خواهد کرد، هرچند که اعتقاد دارم شهرزاد جدیدى در کار نخواهد بود.

فصل چهارم شهرزاد | شهرزاد چهار | آیا فصل چهارم شهرزاد ساخته خواهد شد؟

ترانه علیدوستی
ترانه علیدوستی بازیگر توانای سریال شهرزاد که در نقش اصلی شهرزاد بازی می کرد ترانه با انتشار تصویری در صفحه اینستاگرام خود با کاراکتر شهرزاد خداحافظی نمود و با این حرکت نشان داد که فصل سوم شهرزاد آخرین فصل بوده و فصل چهارم شهرزاد ساخته نخواهد شد.

فصل چهارم شهرزاد | شهرزاد چهار | آیا فصل چهارم شهرزاد ساخته خواهد شد؟

حسن فتحی کارگردان سریال شهرزاد در صفحه شخصی خود نوشت:
«به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقی....»

خانم‌ها، آقایان، تماشاگران محترم.
سه فصل سریال شهرزاد به پایان رسید، وامید است در آینده‌ای نزدیک امکان ساخت فصل چهارم که در آن شاهد بازگشت مجدد قباد وشهرزاد و فرهاد به متن قصه خواهیم بود، فراهم گردد!


داستان فصل چهارم شهرزاد چه می تواند باشد؟ تغییر شخصیت های فصل چهارم شهرزاد چه خواهد بود؟ تکمیلی
قسمت شانزدهم و آخرین قسمت از فصل سوم سریال شهرزاد دوشنبه 21 خرداد ماه 97 منتشر شد. در این قسمت باز هم به راحتی نمی توانید انتهای پایان را حدس بزنید. در ابتدای فیلم کارگردان با نشان دادن صحنه های پایانی سریال در ابتدای قسمت عاقبت هر یک از شخصیت های داستان را نشان می دهد. شیرین و عبدلی  با یکدیگر ازدواج می کنند و به خانه دیوان سالارها باز می گردند و دوباره ارباب خانه می شوند و شیرین به عنوان رییس خانواده برگزیده می شود.
شهرزاد و فرهاد از هم جدا می شوند و احتمالا قرار است که فرهاد فرار نموده و از کشور خارج شود. بچه اکرم به حضانت شیرین می رسد و بچه از اکرم گرفته می شود. و اما قسمت مهم داستان کشته شدن قباد و سروان آب پرور است که در سکانسی هر دو یکدیگر را می کشند. البته قباد می داند که خونش از دیوان سالارها نیست و از این رو بچه هایش نیز از خون دیوان سالار نخواهند بود.
اما فصل چهارم در صورت ساخت چه داستانی خواهد داشت؟
کارگردان برای ساخت فصل بعدی یا باید داستان را بر مبنای همین کاراکترها قرار دهد و موضوعاتی را ارائه دهد که حول همین ها بگذرد که می تواند داستان گرفتن انتقام اکرم از شیرین پس از بیرون آمدن از زندان باشد. و یا برگشت فرهاد و رسیدن دوباره به شهرزاد و دعواهای خانواده های بهبودی و دیوان سالار باشد. و یا کارگردان خط سیر داستان را تغییر داده و به بعد از بزرگ شدن کبیر و سالار هر دو پسرهای قباد و داستان های بعد از آن بپردازد. اما فعلا هیچ چیز معلوم نیست و از پایه فصل چهاری نخواهد بود.

به نظر شما دوستان و مخاطبان آیا می توان فصل چهارمی برای سریال شهرزاد در نظر گرفت؟ آیا ساخت فصل چهارم می تواند از کیفیت لازم برخوردار باشد؟ اگر بخواهید به تیم سریال شهرزاد برای فصل چهارم ایده دهید چه ایده هایی در ذهنتان خواهد بود؟ در قسمت نظرات و پیشنهادات نظر خودرا در مورد سریال و نحوه اتمام آن و بخصوص فصل بعدی قرار دهید.
تیم نت شهر معتقد است که نظرات و پیشنهادات شما می تواند بر کیفیت مطالب تاثیر گذار باشد.

 

واکنش بازیگران سریال شهرزاد به اتمام فصل سوم شهرزاد

واکنش ترانه علیدوستی به پایان مجموعه شهرزاد     

شهرزاد
    ۲۳/۹/۹۳
    تا
    ۲۱/۳/۹۷
    .
    ”خاطره های بد و خوب این سالهامون کنار هم،
    بعدها در روزهای تنهایی
    تنها دارایی ما هستن
    و به کمکمون میان۰”

    حسن فتحی، آخرین روز فیلمبرداری

 


واکنش پریناز ایزدیار به پایان مجموعه شهرزاد  


خيلى دلم تنگ ميشهواکنش نهال دشتی به پایان مجموعه شهرزاد     

میترای معصومِ بی الایشِ من خداحافظ دلم برای ۴ سال عشقی که با تو و اطرافیانت تجربه کردم تنگ میشه
آقای فتحی عزیز باز و هزاران بار ممنون از قرار دادن من در خانواده ی دماوندی  
پ.ن: از مزایای اینکه عکاس رفیقت باشه اینه که یهو این عکسو ازت داشته باشه و پیداش کنه با اینکه معلوم نیست تو اون صحنه ی سرد و غمناک من چرا حواسم به نوشینِ و به چی دارم میخندمواکنش مهدی سلطانی سروستانی به پایان مجموعه شهرزاد    

سپاس از این همه لطف و مهربانی شما. مواظب خودتون باشید.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
داستان فیلم شبی که ماه کامل شد | داستان فیلم شبی که ماه کامل شد چیست
داستان فیلم شبی که ماه کامل شد | داستان فیلم شبی که ماه کامل شد چیست
انتقاد حامد بهداد از ایرانی ها
انتقاد حامد بهداد از ایرانی ها
چرا اسکار ۲۰۱۹ بدون مجری برگزار می‌شود
چرا اسکار ۲۰۱۹ بدون مجری برگزار می‌شود
تبلیغات
loading...
نظرات
 • ترانه :

  باید بگم تمام باورهام بامرگ قباد فروریخت باور به عشق صادقانه باور به دوست داشتن های واقعی و....بگذریم فیلمهای ایران همینه دیگه یا غذا میخورن یا خیانت میکنن یا شخصیت مظلومو میکشن انتظار دیگه ای ازشون نمیره در واقع شهرزاد باید میمرد و تاوان پس میداد که همش با مشیت خدا در جنگ بود گاهی وقتا یه چیزایی تو زندگی قسمت آدم نمیشه دیگه این همه اصرار واس چی بود؟اونم واس کسی که جز گریه کردن هیچ کاری واس عشقش نکرد در ضمن از آقای فتحی بعیدبود که چنین پایان افتضاحی بسازن اما میشه درستش کرد مثلا از اونجایی که در آخرین قسمت شهرزاد خواب میدید و بعد از صحنه مرگ قباد هیچ حرفی از مرگ قباد زده نشد و سر خاک قباد نرفتن میشه داستان فصل چهار رو جوری نوشت که انگاری شهرزاد زنده ماندن قباد رو از همه مخفی کرده تا شیرین و فرهاد ازش انتقام نگیرن و بعد که اوضاع آروم شد برن یه گوشه دنیا با هم زندگی کنن اینطوری حس پیروزی عشق واقغی دوباره تازه میشه و همه میفهمن عشق اون چیزی نیست که آدم میخواد بلکه کسیه که تورو از خودشم بیشتر بخواد باتشکر از عوامل سریال و همینطور شهاب حسینی عزیز وترانه عزیزم


  1397/03/27 02:38:32
 • زهرا مصلحی فاضل :

  سلام وخسته نباشید میگم به همه مجموعه سریال شهرزاد واقعا ممنون که این سریال زیبا را ساختید بهترین سربالی بود که تا حالا دیده بودم لطفا فصل چهارم هم بسازید ولی قسمت هایش نسبت به فصل دوم وسوم بیشتر باشد من عاشق بازیگران این سریال هستم مخصوصا خانم ترانه علیدوستی سلام عرض می کنم به ایشون وآرزوی سلامتی وخوشحالی ایشون را دارم من یکی از طرفداران پر وپاقرص شما وسربال شهرزاد هستم که واقعا بی نظیر بود خانم ترانه علیدوستی عاشقتونم واامیدوارم فصل چهارم شهرزاد دوباره ساخته بشه وما شما وبازیگران عزیز را ببینیم


  1397/03/24 09:59:41
 • ممد حسین :

  اقای فتحی گفته سریال فصل چهارم با حضور قباد فرهاد شهرزاد
  پس میتونن قبادو با ی داستان برگردونن
  اونطوری ک من بعد فصل یک دوست داشتم سریال پیش بره رسیدن شهرزاد ب قباده
  ب نظرم خیلی خوب میشه فرهاد اونور اب ی زن بی دردسر و بی حاشیه بگیره و عاشقش بشه
  اینورم قباد بیادو با شهرزاد ی زندگی حقیرانه و عاشقانه رو سپری کنن
  خانواده دیوان سالارم بکنار هر غلطی خواستن بکنن


  1397/03/22 13:32:52
 • شهرزاد :

  به نظر من ساخت فصل چهارم شهرزاد بیخوده و کش دادن ماجراست. بیخود سریال رو خراب نکنید و همینجا تمومش کنید و خاطره خوب برامون بذارین


  1397/03/22 11:12:01
 • علی :

  لطفا سریال شهرزاد فصل 4 را بسازید!

  زیباترین سریال ایرانی بود که تا حالا دیدم!


  1397/03/22 11:08:17

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )