وحید مرادی کیست | بیوگرافی و زندگینامه وحید مرادی | وحید مرادی بچه کجاست

وحید مرادی | وحید مرادی کیست | بیوگرافی وحید مرادی

وحید مرادی گنده لات تهران دیروز دستگیر شد. این شخص که به خاطر پخش کلیپ در فضای مجازی معروف شده بود بعد از قتل متواری شده بود که در مرز بازرگان دستگیر شد. در مقاله زیر می خوانید علت دستگیری وحید مرادی جزییات دستگیری وحید مرادی وحید مرادی بیوگرافی وحید مرادی اعدام زندگینامه وحید مرادی تیر خوردن وحید مرادی دعوایه وحید مرادی وحید مرادی اعدام شد وحید مرادی بچه کجاست یزدان کرده کیست کیست بیوگرافی زندگینامه وحید مرادی کدام است.

فوری فوری!!

فیلم با قمه زدن وحید مرادی در داخل زندان رجایی شهر | فیلم کامل زندان لحظه قمه زدن وحید مرادی 

قبر وحید مرادی | قطعه وحید مرادی | محل دفن وحید مرادی

عکس قاتلان وحید مرادی | مصاحبه با قاتلان وحید مرادی

عکس تشییع جنازه وحید مرادی | تصاویر خاکسپاری وحید مرادی

یزدان کرده کیست | کسگم یعنی چه | وحید مرادی و یزدان کرده |

لحظه فیلم به قتل رسیدن وحید مرادی

جزئیات کشتن وحید مرادی در زندان کرج | عکس قتل وحید مرادی در زندان رجایی شهر

سعید ... کیست | سعید ارازل  قاتل | سعید قاتل وحید مرادی کیست

 

قتل وحید مرادی در زندان | ماجرای قتل وحید مرادی در زندان

وحید مرادی که بارها بخاطر شرارت و قدرت نمایی به زندان افتاده و جالب اینکه خیلی از خلافکارها طرفدارش هستند این بار که بخاطر قتل روانه زندان شد دیگر رنگ آزادی را ندید و در زندان کشته شد. وحید مرادی شرور معروف دیروز صبح هنگام هواخوری در حیاط زندان رجایی شهر با یک سری از زندانیان درگیر شد وحید مرادی در این درگیری و بر اثر اصابت جسم برنده به قتل رسید.

وحید مرادی، شرور معروف ۳۴ ساله تهرانی، چندی پیش و در حالی که یک روز از آزادی  او - وحید مرادی - گذشته بود در یک مهمانی واقع در ولنجک یکی از دوستان خود را به قتل  رساند.

وحید مرادی بعد از بازداشت اقرار کرد قتل را در اوج عصبانیت و بخاطر شوخی های مقتول انجام داده است.

وحید مرادی با دستور بازپرس به زندان رجایی شهر انتقال یافت و بخاطر درگیری با زندانیان یا به به روایتی قربانی انتقامگیری شد.

دوربین های زندان صحنه قتل و آخرین نفس های وحید مرادی را ضبط کرده اند که در اختیار بازپرس قرار خواهد گرفت.

پس از این قتل جسد وحید مرادی با دستور بازپرس ویژه قتل به پزشکی قانونی تهران انتقال یافت و تحت معاینات ویژه قرار گرفت.

وقتی ماموران زندان پی به این قتل بردند با توجه به ضبط زمان قتل در دوربین ها توانستند همه عاملان درگیری را به دام اندازند.

در این بررسی ها و بازجویی ها از یک به یک زندانیان درگیر که هواخواه های وحید مرادی نیز در بین آنها بودند ماموران توانستند قاتل اصلی را شناسایی کنند و این مرد به قتل وحید مرادی تفهیم اتهام شد.

وحید مرادی که از چندی پیش به جرم قتل دوستش در زندان به سر می برد، 2 روز پیش در درگیری دسته جمعی بند قاتلان زندان به قتل رسید.

صبح امروز مراسم تشییع جنازه وحید مرادی در بهشت زهرا آغاز شد که تعداد زیادی از مردم در این مراسم شرکت کردند، پدر وحید مرادی با چشمان گریان در این مراسم حضور داشت. دوستان و آشیان وحید مرادی زیر جنازه وی را گرفتند و او را تا خانه ابدی اش بدرقه کردند.

هنوز علت و انگیزه اصلی قاتل وحید مرادی مشخص نیست اما 2 فرضیه وجود دارد یکی اینکه هواخواه های مقتول جنایت ولنجک دست به انتقامجویی زده اند اما قویتر از این فزضیه به نظر می رسد قدرت نمایی بین قلئرهای زندان که در راس آنها وحید مرادی است باعث این قتل خونین شده است.

 ساعت 10:30 دقیقه امروز صبح خودروهای ماموران کلانتری 164 ولنجک و بازپرس ویژه قتل Murder در حالیکه چراغ های گردانشان روشن بود وارد خیابان 21 غربی ولنجک شدند و با ورود به بن بست اول مشخص شد که قرار است بازسازی پرونده جنایت Crime وحید مرادی بازسازی شود.

چند مرد با پیراهن های مشکی که به تن داشتند در انتهای کوچه ایستاده بودند و نشان از آن داشت که خانواده حسین گودرزی هستند و با دستور بازپرس پرونده به محل وقوع جرم Crime آمده اند.

ماموران کوچه را بسته بودند تا افراد غریبه وارد محدوده بازسازی صحنه نشوند، همه منتظر خودروهای پلیس  آگاهی بودند تا اینکه عقربه ها روی ساعت 10:45 دقیقه ایستاد و آژیر روشن پلیس از ورود خودروی اسکورت شده قاتل  به صحنه جرم خبر داد.

مراسم ختم وحید مرادی | زمان ومکان تشییع پیکر وحید مرادی | مراسم خاکسپاری وحید مرادی

قاتل وحید مرادی کیست | چه کسی وحید مرادی را در زندان کشت | وحید مرادی توسط چه کسی به قتل رسید

 

وحیدمرادی وحید مرادی | بیوگرافی زندگینامه وحید مرادی | تیر خوردن وحید مرادی

وحید مرادی روز چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه امسال با ورود به خانه حسین که از دوستانش بود دست به قتل وی و مصدوم کردن 2 تن دیگر از اعضای فامیل حسین کرد و پس از جنایت قصد داشت از مرز بازرگان به صورت قاچاقی به ترکیه فرار  کند که در عملیات پلیسی دستگیر شد.

شرور جوان به کمک 2 مامور پلیس از خودروی کابین دار نیسان وانت پیاده شد و با دستور بازپرس صحنه های ورود به ساختمان بازسازی شد و این در حالی بود که دوربین تیم تشخیص هویت از لحظه به لحظه حرکات و حرف های این قاتل قوی هیکل فیلمبرداری می کرد.

وحید در صحنه بازسازی صحنه گفت: ابتدا قرار بود در یک باغ میهمانی بگیرند اما من نپذیرفتم به همین خاطر حسین شب قبل با من تماس گرفت و عنوان کرد که خودش به دنبالم می آید اما صبح دوباره تماس گرفت و خواست با آژانس به خانه اش بروم.

وقتی سر کوچه رسیدم به حسین زنگ زدم که خدابیامرز به سرعت خودش را به پایین ساختمان رساند و پس از روبوسی با من کرایه آژانس را پرداخت کرد و با هم به بالای ساختمان رفتیم.

در این پلان بازپرس دیگر اجازه ورود به ساختمان را به خبرنگار رکنا نداد و طبق شنیده هایی که از ماموران در داخل ساختمان مشاهده شده بود گفته می شود در داخل ساختمان در حالی که برادر و خانواده حسین گودرزی که در زمان درگیری داخل ساختمان بودند در صحنه بازسازی حضور داشتند و یک نفر از ماموران نیز در نقش مقتول صحنه را بازسازی کردند.

وحید مرادی در داخل ساختمان ادعا می کرد که ضربه ها را به دستهای حسین وارد کرده و به خاطر مست بودن به یاد ندارد که ضربه ای به گردن مقتول زده باشد.

وحید مرادی و پسرش

پس از بازسازی همه صحنه هایی که در زمان جنایت رخ داده بود وحید در آخرین سکانس زمان جنایت وقتی قصد خروج از ساختمان را داشت با چاقو خواهرزاده حسین را نیز در جلوی در هدف ضربه چاقو قرار داده بود که در بازسازی صحنه وحید دوباره این پلان را با چاقوی پلاستیکی در دست داشت بازی کرد و جالب اینکه از خواهرزاده مقتول به خاطر ضربه ای که زده بود عذر خواهی می کرد.

وحید ساعت 12 از ساختمان خارج شد و سوار بر خودرو نیسان وانت کابین دار به پلیس آگاهی تهران منتقل شد.

بنا به این گزارش، تحقیقات تکمیلی در این پرونده به دستور بازپرس مرادی از شعبه دوم دادسرای امورجنایی تهران در اداره 10 پلیس آگاهی تهران ادامه دارد.

 

بیوگرافی و زندگینامه وحید مرادی | زندگی نامه وحید مرادی | وحید مرادی اعدام شد

وحید مرادی یکی از گنده لات های معروف تهران می باشد که اکنون در زندان سپری می‌کنند و در زندان های زیادی را راه انداخته است فیلم و کلیپ های به بیرون راه پیدا کرده است این پست را فقط از این بیوگرافی و زندگینامه این گل را برای شما پیدا کنیم و تا زمانی که این بیوگرافی و زندگینامه را پیدا نکردیم دست از زندگی نخواهیم کشید و یا این سایت فیلتر خواهد شد به زودی بیوگرافی و زندگینامه این شخصیت را برای شما در همین پست قرار خواهیم داد.

وحید مرادی خود می گوید که بچه همدان است و اصالتا همدانی است. قدرت‌نمایی‌هایش در اینستاگرام، خالکوبی‌های عجیب روی بدنش، ١٤ بار حبس و چندین‌سال درگیری‌های خونین، سرانجام او را به یک قاتل تبدیل کرد؛ شروری که از ١٧ ‌سال پیش تا الان سلاح به دست با قلدری در محله‌های مختلف تهران و کرج قدرت‌نمایی می‌کرد و به خاطر فیلم قلدری‌هایش به شاخ اینستا تبدیل شده بود.

بر اساس گفتگویی که با وی صورت پذیرفته وی متاهل است و یک کودک 4 ساله دارد.
وحید که از شرورهای معروف پایتخت است، ماجرای زندگی پرحاشیه‌اش را روایت می‌کند:

چند ‌سال داری؟

٣٤ سال.

ازدواج کردی؟

٥ سالی می‌شود که ازدواج کرده‌ام. یک پسر ٤ ساله دارم.

چندبار تا حالا زندانی شدی؟

١٤ بار دستگیر شدم. این‌ بار پانزدهم است که به جرم قتل دوستم به زندان می‌روم.

 

گردآوری: رکنا ، ایسنا ، نمناک

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
انهدام باندخاله نسرین و کشف ۳کیلو و ۵۴۲گرم شیشه و هرویین
انهدام باندخاله نسرین و کشف ۳کیلو و ۵۴۲گرم شیشه و هرویین
فیلم لحظه دستگیری سارق مسلح امروز در رشت
فیلم لحظه دستگیری سارق مسلح امروز در رشت
جزییات درگیری فرد مسلحانه در خیابان بیستون رشت | ماجرای درگیری فرد مسحله در رشت امروز
جزییات درگیری فرد مسلحانه در خیابان بیستون رشت | ماجرای درگیری فرد مسحله در رشت امروز
تبلیغات
loading...
نظرات
 • محمد :

  اینو بدونید وقتی اسم ی شیرو ب زبون میارید ب خودتونو غیرتتدن نگاه کنید ک کی هستیو در چ حدی،اون خدا بیامرز مرد بود غیرت داشت نترس بود بامعرفت بود درکل مرد بود،کاری نداریم ک لک بود یا هرجا،اون ی ایرانی دلیر بود،خدا رحمتش کنه


  1397/09/19 04:05:59
 • حسین :

  با سلام فقط این و میگم آدم خیلی صادقی بود مثل بعضی رنگ عوض نمی کرد خدا لعنت کنه بد خواهان و یاعلی


  1397/08/24 22:09:52
 • کاربر میهمان :

  به خاطر اینکه مردواقعی بود تشییع جنازه اینقدر
  شلوغ بود بافرهنگ پشت سرمرده اینقدر [...] نزن ترکاهمیشه پرچمش بالاست


  1397/08/16 22:13:39
 • حسین :

  با سلام حسین هستم از شیراز خدابيامرز داش وحید مرد واقعی خودش بود اسطوره لاتین بود واقعا مطمئنم اگه پای خدا بيامرز سالم بود لاش خورا هیچ کاری نمیتونس کنند بعدشم تومانی اونا سه چهار نفری حمله میکنند به داش وحید تازه غیر آز اون فحش هم داده بهش من که حق میدم به خدابيامرز خدابه پدرومادروهمسرش صبر بده دیگه مردی مثل اون پیکان میشه روحش شاد


  1397/08/14 20:10:52
 • کاربر میهمان :

  خدا رحمت کنه آدم خوب وصادق بود خدا به خانواده صبر بده


  1397/08/14 17:09:41
 • حسین :

  خدا رحمت کنه وحید مرادی توجه از شعور حرف میزنی کسی بهت وحش ناموسی بده هیچ کاری نمکین ی پس الکی قضاوت نکن مردی مثل وحید پیدا نمیشه یک نفر با چهل نفر کف

  تار


  1397/08/14 11:19:12
 • کاربر میهمان :

  خدا رحمت کنه وحید مردم داربود الکی قضاوت نکنید


  1397/08/14 10:40:55
 • م ک :

  روحت شاد


  1397/08/07 08:53:20
 • امیر حسین :

  وحید مرادی رو خدا بیا مرزه وحید خیلی ل وطی و با غیرت بود وحید بچه همدان بودو ترک و لر بود هرکی هم میگه لر بوده گوه خورده وحید عاقابی بود برای خودش


  1397/08/05 13:27:58
 • حشمت :

  مرد کسی که به فکر زن وبچه ش باشه


  1397/08/03 22:31:37
 • شکوه :

  قضاوت با خداست،ولی بلاخره تو جمعهایی بوده کارایی میکرده ک..اطرافشم دوساشم دشمناشم کلی ارازل بوده باشه،،وکسایی ک این جور محیطها قرار دارن اخرش مرگ توسط همین افراده،،کاش بجای ارازلیو شرارتو مردونگی ک شما اسمشو گذاشین یکم علمو فرهنگو مردونگیه واقعی رواج داش،،و افرادی ک واقعا استاد تو این زمینه های علمو مهربونیو خوبیو ترویج ارامش مشغولن معروف میشدن


  1397/07/25 09:59:52
 • علی :

  وحید مرادی لوتی و بامرام و مردم دار بود هیچ وقت نخواست رو در روی مردم قرار بگیره بخاطر همین اسمش و یادش برای همیشه زنده خواهد ماند


  1397/06/31 23:10:11
 • ممل :

  کسی میدونه قدخدا بیامرز چندسانتی متر بوده


  1397/06/14 23:22:01
 • KING_TURK :

  سلام امیدوارم حالتون خوب باشه پشت سر وحید مرادی حرف نزنید اونایی که دارن [...] یه روز وقت تو هم میرسه که کارت تموم شه ازت استفاده میکنن بعدش میندازنت سطل اشغال بی وفا نباشید آدم باشید وحید مرادی روحت شاد عقاب بلند پرواز جات بهشت باشه از طرف بچه های تورک


  1397/05/29 21:49:16
 • کاربر میهمان :

  اون کسی که گفته مثل سوسکه.آخه چندش متاسفم که این گوشی موبایلها دست یه سری آدما افتاده که حِرواز بِر تشخیص نمیدن ..اصلاً در حدی نیستی که بخوای به باغیرتی مثل مرحوم مرادی اهانت کنی اُسکُل بی خواصیت


  1397/05/14 18:33:47
 • ارین :

  وحید برای شرارت شرور بود و آدم خیلی مردی بود مرد بعضیها میگن بی فرهنگی بی فرهنگی نیست اون از مردی مرد بودن مرد نه از نامردی توی فیلماش که با یزدان کرده دعوا کرده بود گفت من یه رگم خود همدان یه رگم هرسین با حق خیلی مرد بود پشت سرشم حرف نزنید خدا رحمتش کنه روحش شاد از مردی مرد تا دنیا دنیاست اسمش سر زبوناست


  1397/05/08 14:12:36
 • یا مهدی :

  پشت سر مرده حرف مفت نزنیم


  1397/05/06 16:11:26
 • حسبن :

  وحید مرادی واقعا ی مرد بود امکان نداشت با ی نفر دعوا کنه مهمترین مورد درباه آقا وحید مرادی این بود ک جیره خور حکومت نبود تو زندان هم ک همون روز از زیر تیغ جراهی اومده بود بیرون و خمار بیهوشی 22 تا گلوله تو پاش خورده بود چندین ماه بوو با عصا را میرفت...


  1397/05/05 07:09:20
 • یوسف :

  ببخشید اولا روحش شاد باشه
  دوما این شخص با این لهجه ای که داره بهش نمیاد غیر از لر باشه ما دیگه لهجه خودمونو بهتر از همه جا میشناسیم


  1397/05/04 17:16:08
 • احمد :

  خدا رفتگان رو بیامرزه ،باید این را فهمید که از قدیم هم این قبیل آدمها یا معتادمیشدند میمردند یا یه گوشه ای بدست دوستای قبلیشون کشته میشدن
  بالاخره عاقبت راه خلاف غیر این نیست


  1397/05/03 18:32:58
 • حسین :

  با سلام وادب شما که میگید وحید مرادی کشته شد [...] همش کار شماست انقدر فیلم وحیدی مرادی پخش کردید خدا بیامرز گفته بود ولم کنید میخام دیگه زندگیمو ادامه دیگه از این پچ مچا درست کنید خدا بیامرز گفت من سواد ندارم گوشیم معمولی هست [...] اینا همش کار شماهاست [...] وحید مرادی الان زنده بود اگه انقدر فیلم وحید مرادی رو تو اینستا پخش کنید یا علی


  1397/05/03 17:30:54
 • بهنامم :

  باسلام دوستان شما که طرفو نمیشناسید قضاوت نکنید وحید ازارش ب ضعیف نرسیده بود تنها کسیم حق داره قضاوت کنه فقط خدای خدا رحمتت کنه داش وحید اروم بخواب بعد مرگت همه زبون باز کردن


  1397/05/01 03:37:21
 • محمد :

  بحث بی فرهنگی نیست .اون خدا بیامرز آخرای زندگیش خواهش میکرد که دیگه کسی بهش نگه تو گنده لاتی .تو عقاب ایرانی .میگفت بابا ولم کنید بزارید زندگیمو کنم .فیلمش هم موجوده .اون میتونست الگویی برای دوستان و شرورای دیگه باشه
  روحش شاد یادش گرامی


  1397/04/30 13:08:16
 • کریم :

  خدایا صبروگذشت ورحم وخویشتنداری وعقل سلیم به همه عنایت بفرما


  1397/04/29 03:30:28
 • حسن :

  خدا گل برچینه شما که دم از فرهنگ میزنید پشت سر اموات حرف نزنید خدا بیامرزدش پرچم ترکها همیشه بالا


  1397/04/29 02:01:43
 • قادر :

  اولا کسی که این آقا را قوی هیکل میدونه.شاید خودشخیلی نحیفه.دوم اینکه این افراد اگه دوروبرشون خالی باشه وچاقو نداشته باشن مثل سوسک هستن .زیاد هم الکی گندش نکنید .ای ادمهای ضعیف


  1397/04/27 13:28:00
 • آرمان :

  خدا بیامرزدش درود بر بزرگ مرد ایران زمین عقاب ایران


  1397/04/27 02:36:52
 • محمد :

  متاسفم از این همه بی فرهنگی
  چقدر مردم عقب افتاده و بی فرهنگی هستیم که حتی در مورد همچین موجوداتی حتی اظهارنظر میکنیم و اون رو تحسین و وحید مرادی رو شخصیتی ارزش جلوه میدیم
  و بدتر در تشیع جنازه این ارازل شرکت میکنیم،
  مغزم سوت میکشه از این همه تعریف و تمجید از یک شرور و لات بی سروپای روان پریش نامردی که به دوست خودش رحم نکرد
  کسی که فقط 15سابقه ی زندانی و دستگیری داره!
  حالم بهم میخوره از این همه بی فرهنگی که داره تو جامعه ترویج میشه!
  زمانی که ارزش های یک جامعه عوض بشوند ،عوضی های جامعه باارزش می شوند!!!


  1397/04/25 19:29:44
 • Mahan Ghorbani :

  دوستان شک نکنید وحید مرادی ازاکثر مردای این زمونه بهتر بود..الان اکثر مردا دنبال ناموس مردمن ولی ایشون ناموس مردم ناموسش بود.درسته شرور بود ولی برا مردم عادی نه برا شرورای دیگ.این دوره کمتر کسی مرده عین وحید مرادی.روحش شاد


  1397/04/25 02:06:44
 • آسا :

  روحش شاد


  1397/04/25 00:09:24
 • ایوب :

  کدوم احمقی از این شرور قاتل تقدیر میکنه؟بی فرهنگی از خودمونه


  1397/04/24 14:17:12
 • سامان :

  آدم فروش نبوده واز سادگیش سوء استفاده کردند و قضاوت فقط کار خدا قضاوت نکنید لطفا. خدابیامرزدش


  1397/04/22 14:37:04
 • عارف کرمعلی :

  اول از همه به کسی که دستش از دنیا کوتاهه بی احترامی نکنید چون یه روزی به اموات خودشون توهین میکنن بعدشم اگر زرنگ هستید مواظب خودتون باشید غیرتتونو برای ناموس خودتون خرج کنید من میگم وحید هرچی بود به خاطر بی احترامی که به ناموسش کردن این کارو کرد شاید برای یه سری ها که زن و خواهرو بچه شون در اوج بی بندو باری توی اجتماع میگردن عجیب و غریب باشه اما برای امثال وحید مرادی ها که رگ گردنشونو میدن ولی این بی غیرتی هارو قبول نمیکنن پس خواهشا انقدر دم از چیزای که ندارید نزنید .....لطفا


  1397/04/22 02:23:42
 • مرتضی :

  با سلام کار ندارم با هیچ چیزی ولی این خدابیامرز وحید مرادی دیگه دستش از این دنیا کوتاه شده دیگه نباید پشت سرش حرفی زد.روحش شاد یادش گرامی


  1397/04/22 00:56:38
 • کاربر میهمان :

  خدا بیامرزه دستش از دنیا کوتاه شد من کاری ندارم لات بود ارازل بود قمه کش بودمن دلم به حال بچه اش سوخت


  1397/04/21 18:52:18
 • حسین :

  روحش شاد.مردونگیش زبون زده خاصو عام بود.


  1397/04/20 06:58:15
 • علی :

  روحش شاد.اگرم شرور بوده واسه هم صنفای خودش بوده.بیچاره چندان وضع مالی خوبی نداشته.این نشون میده که جزو قاچاقچیاو زورگیرا ویاشرخرانبوده...


  1397/04/19 02:29:01
 • کرد :

  هر چقدم خوب بوده زندگی نکبتی داشته اونم خود خواسته


  1397/04/18 20:07:02
 • یک انسان :

  متوجه نشدم برای چی ازش قدردانی میشه الان؟ ما که دنبال ناموس مردم نیستیم و کسی رو هم نمیترسونیم و خط خطی نمیکنیم. آزاری هم برای کسی نداریم. الان از یک شرور قلدر با مشکلات روانی داره تقدیر میشه؟ هیچوقت نسل این بیشعورها رو درک نکردم. التماس تفکر


  1397/04/18 18:17:07
 • مرتضی :

  سلام دوستان. من بچه کبودراهنگ هستم. عرض کنم خدمت شما وحید مرادی ترک جورقان همدان است. پدر و مادرش هم ترکند.
  مادربزرگ پدری اش از کاکاوند اطراف اسدآباد همدان هستند.
  تعدادی از هم طایفه‌ای هایشان صدساله قبل به چهارمحال تبعید شدند و نام شهر جونقان را برای محل اسکان جدید انتخاب کردند. آنها هم ترک زبان هستند و با قوم بختیاری قرابت و نزدیکی دارند. توی گوگل سرچ کنید جونقان و جورقان و گوران تا متوجه بشوید. تعدادی هم در منطقه گوران کرمانشاه تبعیدند. این قوم همه شجاع و نترس و دلدار هستند. . مردم مناطق کرمانشاه و چهارمحال و همدان کاملا اطلاع دارند..یا حق


  1397/04/18 18:10:18
 • مرتضی :

  سلام دوستان. من بچه کبودراهنگ هستم. عرض کنم خدمت شما وحید مرادی ترک جورقان همدان است. پدر و مادرش هم ترکند.
  مادربزرگ پدری اش از کاکاوند اطراف اسدآباد همدان هستند.
  تعدادی از هم طایفه‌ای هایشان صدساله قبل به چهارمحال تبعید شدند و نام شهر جونقان را برای محل اسکان جدید انتخاب کردند. آنها هم ترک زبان هستند و با قوم بختیاری قرابت و نزدیکی دارند. توی گوگل سرچ کنید جونقان و جورقان و گوران تا متوجه بشوید. تعدادی هم در منطقه گوران کرمانشاه تبعیدند. این قوم همه شجاع و نترس و دلدار هستند. . مردم مناطق کرمانشاه و چهارمحال و همدان کاملا اطلاع دارند..یا حق


  1397/04/18 18:01:37
 • مهدی. کبودراهنگ :

  وحید ترکه همدانه. اطراف جورقان همدان. پدر و مادرش ترکن‌ . ما در بزرگش کاکاوند ه
  تعدادی از هم طایفه‌ای های شأن را قرن‌ها پیش فرستادن به شهر جونقان استان چهارمحال و بختیاری و آنجا هم ترکی حرف میزنند و بیاد جورقان در استان بختیاری اسم شهرشان را جونقان گذاشته اندو خیلی هم دلدار پ نترس هستند.و با بختیاریها هم یکی شده آن اما ترکی حرف میزنند. مردمان دلیری دارد عین جورقان خودمان..


  1397/04/18 17:51:01
 • زهرا دهدشت :

  برای جلوگیری از وجود همچین اشراری در جامعه باید در وهله اول خانواده ها در تربیت فرزندان خود کوشا باشند و هر چند که بعد تربیتی موفق باشند بایستی هر چند ماهی فرزند خود را پیش روانشناس ببرند چون بالطبع افرادی روانشناس تاثیر چشمگیر بر بهبود و تعالی رشد شخصیتی و ... فرزندان میگذارند.


  1397/04/18 17:38:04
 • Nema :

  دمش گرم کسی دیگه تو ایران [...] یه وحیدمرادی هم نمیشه


  1397/04/18 15:47:15
 • عرفان :

  دم پلیس ها گرم


  1397/04/18 14:01:15
 • مهدی. کبودراهنگ :

  وحید مرادی منصور ترک همدان و از روستاهای اطراف جورقان همدان هستش. تعدادی از هم طایفه‌ای هایس در جورقان و تعدادی در جونقان استان چهارمحال زندگی می کنند که آنها هم ترک زبان هستند . همه مردم جورقان همدان و جونقان استان چهارمحال و بختیاری همه دلدار و لوطی منش و شیر صفت هستندو از این شیرها ترکهای ایران بویژه جورقان همدان و جونقان استان چهارمحال زیاد دارند. خدا رحمتش


  1397/04/18 13:20:21
 • سیا :

  اینم۱سناریوی جدیدیه ک حضرات راه انداختندمردم روخرکنندک هواسشون ازاتفاقات [...]


  1397/04/18 04:50:58
 • کاربر میهمان :

  [...] کسی که وحید مرادی راکشت


  1397/04/18 02:22:27
 • شاهرخ رتیل :

  وحید هرچی بود . نامرد نبود


  1397/04/17 21:31:12
 • Saeed :

  اینم عاقب [...]
  خدا ریشه همه شرورارو از زمین بکنه


  1397/04/17 13:34:28
 • کاربر میهمان :

  باید دید برای کی شر بوده برای مردم یا برای شرورها


  1397/04/17 12:53:02
 • محمدپرتوه :

  انسانیتم آرزوست


  1397/04/17 09:54:46
 • حسین م :

  خدا لعنتش کنه وریشه همه ارازل ایشالا برچیده بشه.ان شاالله


  1397/04/16 23:55:26
 • یاسر :

  انشاالله خدایارویاورپلیس وامنیت کشورم ایران باشدوشرهرچی شروره ریشه کن بشه.الهی آمین


  1397/04/16 18:11:16
 • مهدی :

  خداوندیارونگهدارپلیس باشد انشاالله هرچی شروره ریشه کن بشه


  1397/04/16 18:07:28
 • damon :

  روحش شاد
  ندانسته قضاوت کنیم...


  1397/04/16 15:52:19
 • راد :

  یه شرور یه مزاحم تقدیر داره که ختمش اینقد باید شلوغ باشه؟اینم از بی فرهنگی جامعه ماست ک تشویق میکنند


  1397/04/16 03:12:26
 • محمد :

  روحش شادانسانیت مهمه


  1397/04/15 15:26:10
 • ح :

  دمش گرم...خدابیامرزتش


  1397/04/15 12:04:11
 • سهیل :

  دم پلیس گرم :)
  خیلی رو مخ بود


  1397/04/14 21:41:20
 • سعید :

  میگن ادم خوبی بوده بی ناموس نبوده دمش گرم و خدا بیامرزتش


  1397/04/14 12:58:18
 • امیر :

  همینکه شر یه شرور از جامعه کم به جای شکر داره.واقعا دستشان درد نکنه


  1397/04/13 15:11:46
 • محمدرضا :

  روحش شاد بی ناموسی نمیکرد دمش گرم عشق است بچه های همدان


  1397/04/13 09:02:17
 • ح :

  خوبه


  1397/04/13 00:27:15
 • علی ش :

  روحش شاد .اما چرامثل سایرین زندگی نکرد پیشه پوچ دور از منطق را انتخاب کرد که نتیجش ای باشد !ـ قدیمیها گفتن هرکس مار گیرد ب درد مار میرد


  1397/04/12 01:13:10

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )