آلبوم‌هایی که این روزها بیشتر می‌فروشندشاید خیلی از شما برای روزهای گرم تابستانی‌تان به دنبال یک مکمل موسیقایی مناسب می‌گردید تا زیبایی اوقاتتان را دوچندان کند.

خبرنگار بخش موسیقی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در این گزارش آلبوم‌هایی را که این روزها پرفروش‌تر هستند و مردم برای خریدشان بیشتر به فروشگاه‌ها سر می‌زنند، به شما معرفی می‌کند.

اگر مخاطب موسیقی اصیل ایرانی هستید، آلبوم «زلف بنفشه» با صدای نادر گلچین و آهنگسازی همایون خرم از آلبوم‌های پرفروش این روزهاست.

«زلف بنفشه» را شرکت «گلچین آوای شرق» منتشر کرده است.

کنسرت محمدرضا شجریان و گروه «شهناز» نیز که چندی پیش توسط موسسه «دل‌آواز» منتشر شد، به گفته فروشگاه‌های موسیقی پرفروش است.

همچنین، آلبوم موسیقی «بوم» اثر حمید دیبازر که در قطعه‌ای با سالار عقیلی همکاری کرده است، جزو آلبوم‌های پرفروش در خردادماه بوده است.

این آلبوم توسط «آوا خورشید» منتشر شده است.

***

اما اگر شنونده موسیقی پرطرفدار پاپ هستید، آلبوم «همین» اثر رضا صادقی که توسط شرکت «آوای هنر» منتشر شده است، یک پیشنهاد برای شماست.

آلبوم «عاشقانه‌ها»ی احسان خواجه‌امیری هم با اینکه مدت زیادی از انتشارش می‌گذرد، همچنان پرفروش است.

***

موسیقی تلفیقی نیز همیشه شنونده خاص خود را دارد. اگر به این موسیقی علاقمند هستید، باید بدانید آلبوم «9:40» ماهان میرعرب این روزها فروش خوبی دارد.

این اثر توسط شرکت «رهگذر هفت‌اقلیم» منتشر شده است.

آلبوم «یک‌روز» نیز با هنرنمایی شهرام غلامی، پژمان حدادی، راجیب چاکرابورتی که توسط انتشارات «هرمس» منتشر شده است، این روزها دارای فروش خوبی است.

***

اگر موسیقی فیلم ژانر مورد علاقه شماست، «در چشم باد» اثر حسین علیزاده که توسط شرکت «نقطه‌تعریف» منتشر شده است، از فروش بالایی در روزهای اخیر برخوردار بوده است.

«از انعکاس شهرهای دور» اثر پیمان یزدانیان از دیگر پرفروش‌های این ژانر است که توسط «هرمس» منتشر شده است.

پی‌نوشت: پر فروش بودن این آلبوم‌ها براساس اعلام تعدادی از فروشگاه‌های موسیقی، مد نظر قرار گرفته است.

تگ ها:
مطالب مرتبط
عکس ابراهیم حامدی معروف به ابی بر روی  پوستر نمایشگاه
عکس ابراهیم حامدی معروف به ابی بر روی پوستر نمایشگاه
دانستنى هايى درباره جیم‌ کری به مناسبت تولد 57 سالگی اش
دانستنى هايى درباره جیم‌ کری به مناسبت تولد 57 سالگی اش
واکنش آزاده نامداری به دیدن صحنه اعدام توسط خواهر آتنا اصلانی
واکنش آزاده نامداری به دیدن صحنه اعدام توسط خواهر آتنا اصلانی
نظرات