افزایش یارانه مددجویان کهریزک تا پایان اردیبهشت 97 |  آیا یارانه مددجویان 3 برابر خواهد شد

 مدیر آسایشگاه کهریزک با اشاره به اینکه یارانه هر مددجو در سال 96، حدود 600 هزار تومان بود که این رقم به 750 هزار تومان رسیده است، گفت: بی مهری از طرف دولت و سازمان بهزیستی صورت نگرفته است و این بودجه قرار است تا پایان ماه، واریز شود.

 دیروز خبری در رسانه‌ها مبنی بر بی مهری دولت به مددجویان بهزیستی منتشر شد، این درحالیست که مدیر آسایشگاه کهریزک اعلام کرد این خبر صحت ندارد.

محمدرضا صوفی نژاد درباره جزییات گفت: افزایش یارانه مددجویان کهریزک در سال جدید اعمال شده است؛ اما به خاطر عدم تخصیص بودجه هنوز این مبلغ به سازمان‌های دولتی پرداخت نشده است.

وی با اشاره به اینکه یارانه هر مددجو در سال 96، حدود 600 هزار تومان بود که این رقم به 750 هزار تومان رسیده است، افزود: بی مهری از طرف دولت و سازمان بهزیستی صورت نگرفته است و این بودجه قرار است تا پایان ماه، واریز شود.

صوفی نژاد با اشاره به اینکه حدود 1400 نفر از سوی بهزیستی به این خیریه تا به حال معرفی شده اند، گفت: یارانه سال گذشته مددجویان نیز به طور کامل پرداخت شده است و بدهی از سال گذشته نداریم.

در همین راستا، حسین نحوی نژاد، معاون توانبخشی سازمان بهزیستی نیز گفت: موضوع یارانه و مستمری مددجویان با یکدیگر متفاوت است. در سال 97، مستمری مددجویان سازمان بهزیستی حدود 3 برابر شد. به طور مثال، دریافتی هر مددجو از 53 هزار تومان به 148 هزار تومان افزایش یافت.

وی افزود: سازمان بهزیستی برای مددجویان کهریزک مستمری واریز نمی کند، بلکه به آن ها یارانه اختصاص می دهد که یارانه هر مددجو در سال گذشته 600 هزار تومان بود که به 750 هزار تومان رسیده است.

 منبع: رکنا

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
بلیط چارتری ممنوع شد | جزییات ممنوعیت بلیط چارتری
بلیط چارتری ممنوع شد | جزییات ممنوعیت بلیط چارتری
خودرو‌های ۵۰ تا ۷۰میلیونی بازار تهران +جدول
خودرو‌های ۵۰ تا ۷۰میلیونی بازار تهران +جدول
اگر بسته حمایتی نگرفتیم چه کنیم؟ | کسانی که بسته حمایتی نگرفتند چکار کنند
اگر بسته حمایتی نگرفتیم چه کنیم؟ | کسانی که بسته حمایتی نگرفتند چکار کنند
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )