ثروتمندترین فرد انگلیسی چه کسی است؟

راتکلیف مدیرعامل بزرگ‌ترین شرکت خصوصی انگلیس است که سالانه ۶۰ میلیارد دلار از طریق تولید مواد پتروشیمی به ویژه محصولات شیمیایی و نفتی درآمد دارد. 
جیم راتکلیف، بنیان گذار و رئیس شرکت شیمیائی " اینئوس" به عنوان ثروتمندترین فرد از بین ۱۴۵ میلیونر انگلیسی معرفی شد.

به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، راتکلیف مدیرعامل بزرگ‌ترین شرکت خصوصی انگلیس است که سالانه ۶۰ میلیارد دلار از طریق تولید مواد پتروشیمی به ویژه محصولات شیمیایی و نفتی درآمد دارد. نشریه " ساندی تایمز" اعلام کرد راتکلیف به دنبال موفقیت شرکت اینئوس و دسترسی بیشتر به اطلاعات این شرکت که ۶۰ درصد سهام آن در اختیار بنیان گذارش است، به صدر فهرست ثروتمندترین فرد انگلیس صعود کرده است.

ساندی تایمز که برای سی امین دوره، فهرست میلیونرهای انگلیسی را منتشر می کند گفته است ثروت ۱۰۰۰ ثروتمند اول انگلیسی به نسبت سال گذشته ۱۰ درصد افزایش داشته است و هم چنین با وجود زنان و کارآفرینان بیشتری در این لیست، تنوع بیشتری به چشم می خورد.

رابرت واتس- گردآورنده این فهرست- گفت: انگلیس در حال تغییر است و آن روزها که پول‌های از قبل به دست آمده و صنایع محدودی، فهرست ثروتمندان ساندی تایمز را به خود اختصاص می دادند گذشته است. اشراف و وارثان ثروت های هنگفت از این فهرست بیرون رفته اند و جای خود را به ارتشی از کارآفرینان خودساخته داده‌اند.

به گفته این نشریه، لندن اکنون میزبان ۹۳ میلیونر است که در این شهر متولد شده، ساکن‌اند و یا مقر اصلی فعالیت آن‌ها در این شهر است و از این نظر در بین شهرهای جهان در رده نخست قرار دارد و نیویورک را پشت سر گذاشته است.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزییات حذف عوارض تونل های تهران  | دریافت عوارض در پنج تونل شهری منتفی شد
جزییات حذف عوارض تونل های تهران | دریافت عوارض در پنج تونل شهری منتفی شد
جـزئـیـات طـرح سـهـمـیـه‌بـنـدی بـنـزیـن 98 | طرح سهمیه هر روز 1 لیتر
جـزئـیـات طـرح سـهـمـیـه‌بـنـدی بـنـزیـن 98 | طرح سهمیه هر روز 1 لیتر
قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/11/01
قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/11/01
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )