جریان تنبیه بدنی دانش آموز بندرعباسی بخاطر خنده | عکس کتک زدن دانش آموز به خاطر خنده

دانش آموز بندرعباسی توسط معلمش مورد ضرب و شتم قرار گرفت و آسیب هایی هم، چون «خون دماغ شدن، کبودی روی گردن و اختلال در شنوایی گوش چپ» به وی وارد شد.

ضرب و شتم دانش آموز علیرضا عباسی توسط معلمش سبب آسیب هایی هم، چون «خون دماغ شدن، کبودی روی گردن و اختلال در شنوایی گوش چپ» این دانش آموز شده است.
به دنبال انتشار عکس و خبر هایی درباره تنبیه بدنی یکی از دانش آموزان مدرسه راهنمایی شهید احمدی روشن آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس، مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان دستور رسیدگی فوری به این موضوع را صادر کرد.
دانش هاشمی پور گفت:بازرسان به مدرسه یاد شده اعزام شدند که پس از بررسی موضوع و تشکیل جلسه تصمیم های لازم در خصوص معلم گرفته می شود.
وی بیان داشت:در صورت صحت موضوع برابر آیین نامه انضباطی و مقررات وزارت آموزش و پرورش با این معلم رفتار می شود.
بنا بر عکس ها و خبر های منتشر شده در شبکه های مجازی و کانال های خبری، علت کتک خوردن این دانش آموز خندیدن در سر کلاس درس عنوان شده است.


ضرب و شتم دانش آموز علیرضا عباسی توسط معلمش باعث آسیب هایی هم، چون «خون دماغ شدن، کبودی روی گردن و اختلال در شنوایی گوش چپ» این دانش آموز شده است.
در آبان ماه سال 96 نیز در دبستان سرسمات روستای شمیل بندرعباس، (ناحیه یک بندرعباس) بین 2 دانش آموز مشاجره ای رخ می دهد و در همین حین مدیر دبستان وارد دعوا شده و با زدن لگد به صورت یکی از دانش آموزان، او را نقش زمین کرده که بر اثر این ضربه پنج دندان دانش آموز شکسته و آسیب دید.
پس از آن مدیر بی توجه به اتفاق رخ داده، دانش آموز مصدوم را با همان وضعیت راهی کلاس کرده و تا پایان ساعت مدرسه او را نگه می دارد.

 منبع: نمناک

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
ثبات بازار مرغ و گوشت در آستانه ماه رمضان
ثبات بازار مرغ و گوشت در آستانه ماه رمضان
نهادهای معاف از مالیات آمریکا | آمریکا چه نهاد و سازمانی را از تحریم استثنا کرده؟
نهادهای معاف از مالیات آمریکا | آمریکا چه نهاد و سازمانی را از تحریم استثنا کرده؟
واکنش آمریکا به احتمال بستن تنگه هرمز
واکنش آمریکا به احتمال بستن تنگه هرمز
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )