بیچاره استقلال!استقلال باشگاه جالبی است، از مدیر عاملش گرفته تا بازیکنانش استعفا می‌دهند، اخراج می‌شوند و برمی‌گردند نکته جالب اینکه همه هم از استقلال برای خود خرج می‌کنند.

استقلال مدیرعاملی دارد به نام فتح‌الله‌زاده که هر وقت دلش بخواهد استعفا می‌دهد، مدتی خود را سوژه می‌کند و بعد با سلام و صلوات دوباره برمی‌گردد این وسط هم تنها چیزی که می‌گوید استقلال است، ‌من برای استقلال فلان کردم، این استقلال است که می‌ماند، استقلال بزرگ‌تر از این حرف‌هاست و شعارهای نخ‌نما شده‌ای از این دست که ابزار کار فتح‌الله‌زاده است برای استعفا و برگشت‌های متعددش. نکته اینجاست که مدیریت جناب فتح‌الله‌زاده در استقلال فقط در پول گرفتن از این و آن و وزارت ورزش و خرج کردن خلاصه می‌شود که طبیعتاً هر کس دیگری نیز می‌تواند آن را به خوبی انجام دهد. اما جدای فتح‌الله‌زاده، استقلال مجتبی جباری را هم دارد،‌هافبک خوش تکنیک و ریز نقش و مؤثر آبی‌ها که چند سالی است مثل مدیر عاملش می‌رود و برمی‌گردد با این تفاوت که جباری استعفا نمی‌دهد، جباری اخراج می‌شود،‌از لیست تیم خارج می‌‌شود اما بعد از مدتی با گرفتن چند عکس یادگاری دوباره برمی‌گردد تا فصل بعد دوباره این ماجرای تکراری، تکرار شود. آنچه در رفت و آمدهای مجتبی جباری نیز کاملاً ‌مشهود است اینکه از استقلال تا دلتان بخواهد خرج می‌شود.
جباری در این مواقع ابتدا صحبت می‌کند و تمام مسئولان استقلال را بی‌کفایت می‌نامد و زیر سؤال می‌برد. این اتفاق طی سه فصل گذشته به خصوص در موعد نقل و انتقالات عیناً تکرار شده است. بعد نوبت به باشگاه استقلال می‌رسد تا جباری را یاغی، بی‌تعصب و بی‌اخلاق بنامد و فرمان اخراج او را از استقلال صادر کند. این اتفاق هم طی سه فصل گذشته به صورت مشابه تکرار شده اما درست در شرایطی که همه تصور می‌کنند کار استقلال با جباری تمام شده او سر تمرین‌ حاضر می‌شود و همه چیز به خیر و خوشی تمام می‌شود.
استقلالی‌ها در آخرین ماجرای جباری بیانیه‌ای را صادر کردند که طی آن حیثیتی برای هافبک جنجالی خود باقی نگذاشتند، مدیرعامل باشگاه، معاون و اعضای هیئت مدیره چنان به جباری تاختند که غیرقابل تصور بود. جباری طی این بیانیه بازیکنی مسخره، زیدانی قلابی و فردی پول‌پرست به علاقه‌مندان به فوتبال معرفی می‌شود. حال سؤال این است اگر جباری مثل دفعات قبل دوباره برگردد، تکلیف این بیانیه چه خواهد شد؟ اصلاً اگر جباری برگشت، حرف‌های خودش در خصوص مسخره بودن شرایط استقلال چه می‌شود؟
جباری کاری را می‌کند که فتح‌الله‌زاده سال‌هاست استاد آن لقب گرفته است. او به خوبی درس را از مدیرعامل فرا گرفته و خیلی بهتر از او آن را پس می‌دهد و در این بین آنچه قربانی و هزینه می‌شود همانا استقلال است. مدیریت باشگاه در بیانیه خود از استقلال مایه می‌گذارد و عنوان می‌کند تیم بزرگی چون استقلال جایگاه بازیکن کوچکی چون جباری نیست و جباری هم شأن و منزلت استقلال را در حرف‌هایش بالاتر از این می‌داند که مدیریتی اینچنینی آن را اداره کند. حالا دوباره سؤال‌ها را تکرار می‌کنیم، همکاری مجدد جباری و استقلال با هم را چگونه می‌توان با حرف‌ها و بیانیه‌های دو طرف توجیه کرد؟
استقلال باشگاه عجیبی است، به تاریخ آن هم که گذر کنی متوجه می‌شوی سرشار است از این جنگ‌های زرگری، جنگ‌هایی که دو طرف اول یکدیگر را لجن‌مال کرده‌اند اما بعد در چرخشی فوق تصور، قربان صدقه هم رفته‌اند مثل کشمکش‌های حسن روشن و فتح‌الله‌زاده، جنگ‌های لفظی زرینچه و قلعه‌نویی در سال‌های نه چندان دور و ... حالا شما بگویید استقلال باشگاه جالبی نیست؟ بیچاره استقلال.

تگ ها:
مطالب مرتبط
آیا ممنوع‌التصویری فغانی شایعه است | شایعه ممنوع‌التصویری علیرضا فغانی
آیا ممنوع‌التصویری فغانی شایعه است | شایعه ممنوع‌التصویری علیرضا فغانی
شورای تامین مجوز ورود خانواده ها را صادر کرد
شورای تامین مجوز ورود خانواده ها را صادر کرد
درخواست کی روش برای بازگشت سردار آزمون به تیم ملی | جریان بازگشت سردار آزمون به تیم ملی
درخواست کی روش برای بازگشت سردار آزمون به تیم ملی | جریان بازگشت سردار آزمون به تیم ملی
تبلیغات
loading...
نظرات